Как будет рушиться мировосприятие ста миллионов человек

Важнейшим отличием россиянина, вне зависимости от его политических взглядов, хороший он там или плохой, либерал или ватник, или вообще действительно россиянин только по паспорту, а сам уже десять лет как переехал к нам и восемь лет как в ЗСУ, является его вера в безграничность ресурсов российского государства.

Читати далі

Долгая дорога к прозрению

Поражение россии в войне – только начало на этом пути. Не пройдя его, они по-прежнему будут удивляться/возмущаться/оскорбляться отношением к ним и представлять угрозу для мира.

Читати далі

Те, що відбувається зараз, змінює весь світ

Сьогодні ЗСУ не тільки звільняють наші території. Вони звільняють голови світових лідерів від страхів та міфів про сильну російську армію. Тепер Росії нема чим погрожувати, окрім ядерної зброї, а з такими аргументами довго за столом перемовин не посидиш. Тому Росія вже скоро втратить весь вплив у світі. Країна-вигнанець, країна-босота, країна-ніщо. Бийте її, женіть її, насміхайтесь над нею. І це зробили ми з вами. ЗСУ, НГУ, прикордонники, волонтери, донатори, всі разом. Всі громадяни. Ми зробили неможливе. У черговий раз.

Читати далі

Вони тікають

Наші пруть вперед, практично не зупиняючись. Ударне угрупування ЗСУ практично не зустрічає опору. Просто відчуйте це і запам’ятайте. І просто насолодіться. Усі проблеми будуть завтра. А сьогодні радійте. Сильно радійте. Бо ми повертаємо своє. А вони тікають.

Читати далі

Порошенко з волонтерами передають на фронт сотні пічок-буржуйок (фото, відео)

«Наближається зима. Буде холодно. І окрім генераторів, ми вирішили забезпечити наших захисників буржуйками. Дякуючи нашій з вами ініціативі, нашим воїнам буде тепло взимку і від буржуйок, і від тепла наших сердець», – зазначає Порошенко.

Читати далі

10 хороших новин 09.09.2022

ЗСУ спалили вже другу Москву. Але і ця Москва таки не точка з шаурмой, а комплекс радіоелектронної боротьби вартістю $57 млн. Сталося це у Василівці на Запоріжжі, цілий місяць за нею полювали, бо вона засікає літаки і ракети за 400 км. У окупантів тепер тільки 8 таких ребок. А крейсер «Москва» був тільки один. Взагалі невезуча якась назва, бігме.

Читати далі

Санкції на часі. 10.09.2022

На тлі захоплюючих успіхів ЗСУ на Харківщині чути заяви наших союзників, які віщують скорий прихід на росію полярної лисички. Рашисти фактично воюють проти всього цивілізованого світу – і завершать цю війну на дні. Це починають розуміти і на росії. Вони вже торгуються. Дно наближається.

Читати далі