Переписування минулого – небезпечна шиза

Усвідомлення минулого важливе. Знати, що ти не Супермен, а нащадок тих, хто пережив СРСР. І покоління кріпаків. Та не тільки їх. Ще ти далекий нащадок Київської Русі. Може, й інших народів, які вливались на нашу територію з роками. Це дуже важка доля. І ми точно не маємо жодного морального права щось у ній «виправляти». Хто ми такі? Бог, суддя чи машина часу? Ми – нащадки, яким треба працювати над тим, аби наступні покоління нами пишались. Серед нас немає богів чи напівбогів. А той, хто лізе таким займатись, стає на один щабель із Путіним. Тільки Україну ніякий Ленін не вигадував. І ми це показали. Не знаєш історію? Не лізь. 

Читати далі

Україна переможе в кібервійні з росією, але не завдяки державі

«Ми вистояли у кібервійні» – цю тезу останнім часом все частіше розповсюджують кіберчиновники та їхні «позитивні блогери». Навряд чи державні кібер-воєваки мають право монополізувати оте «вистояли». Усі останні роки вони під модними гаслами «підвищення рівня кібербезпеки» намагалися лише вкрасти якнайбільше грошей, імітуючи бурхливу діяльність. Та й взагалі, чи «вистояли» – це ще велике питання. Зараз у нашому суспільстві якось не прийнято говорити про кібер-Чонгари та кібер-Маріуполі. Кібервійна поки що у самому розпалі. І більша частина цього айсбергу – глибоко під водою, і бачити його повністю не дано навіть найактивнішим учасникам.

Читати далі

Що наразі має росія в резерві?

Наша війна без особливих помпи та розголосу перейшла в нову фазу. Питання не в контрнаступі як такому, питання в перехопленні ініціативи. І ми, і ворог опинилися в інакшій воєнній реальності. Природно, цікаво, а що буде далі?

Читати далі

Кого оббріхували російські шпигуни?

Наклеп на президента США Джо Байдена і п’ятого президента України Петра Порошенко оприлюднював російський шпигун, з подачі якого призначене президентом Зеленським керівництво силових відомств порушувало кримінальні справи проти Петра Порошенка і Джо Байдена. ЗЕботва одностайно і з натхненням повторювала російську брехню про Петра Порошенка, поширену російським агентом. А депутати “Слуги народу” цю російську брехню транслювали на телеефірах. Коли їм треба оббрехати Порошенка, в хід іде все, навіть брехня, запущена Кремлем.

Читати далі

Булгаков-срач

Вулицю – нафіг, пам’ятник – нафіг. Музей залишити, але збільшити в експозиції пояснення, що з Михайлом Опанасовичем було не так, окрім наркотичної залежності. А от Спілку письменників України – нафіг за пам’ятником та вулицею. Дякуємо, що про себе нагадали.

Читати далі

Вісті з фронтів. 02.09.2022

Судячи зі всього, командування військ противника таки буде вимушене найближчим часом провести певну «оптимізацію» на своєму Херсонсько-Бериславському плацдармі. Але в умовах «дуже загадкового» українського наступу на Херсонському плацдармі зовсім не варто «забувати» про інші зони, ділянки й оперативні райони цієї війни. Адже вона достатньо масштабна, варіативна й багатовимірна, в тому числі й щодо подій на інших напрямках.

Читати далі

10 хороших новин 02.09.2022

Російські некроманти воскресили не тільки піонерію. Школярам ще тепер, як у совкові часи, знову доведеться збирати макулатуру. І не тому, що сортування сміття, ресайкл і оцеотвашеусе, а тому, що санкції, і паперу в них геть нема. А знаєте, як називається проект? «Мільйон – Батьківщині». Так-так, мої злопам’ятні русофоби, він так і у совку називався.

Читати далі

Санкції на часі. 03.09.2022

Канцлер Німеччини Шольц підтримав попередні висловлювання міністра закордонних справ Бербок, яка обіцяла зберегти санкції проти рф, навіть якщо взимку в Німеччині розпочнуться протести. Офіційний представник уряду Німеччини Хебестрайт сказав, що у цьому питанні “канцлер дуже близький до міністерки закордонних справ та всіх інших міністрів”. Відключення росією північного потоку, газовий і ядерний шантаж, загальне намагання взяти Європу і світ «на слабо» приносять плоди. І так до самого дна.

Читати далі