Як путін змінює Європу

НАТО і так було біля російських кордонів, а тепер його буде ще більше – як географічно, так і насичено. Орієнтація України тут нічого не змінювала, а ось війна з нею змінила все. Є надія, що Європа вже ніколи не буде такою, як раніше. Але для цього треба, щоб Україна перемогла, а з європейської політичної арени назавжди пішли такі русофіли, як Орбан, Шредер чи Берлусконі. І щоб в Україні ми ніколи не вибирали президентів, які б зупиняли ракетні програми, скорочували військо та шукали мир в очах російських диктаторів.

Читати далі

Парламент України має бути очищений від представників проросійських сил

Попри заборону діяльності партії і арешт майна колишні члени ОПЗЖ не втратили політичного впливу в парламенті, а навпаки – укріплюють свої позиції. Заборони діяльність проросійських партій під час війни не достатньо. За кожною партією є конкретні люди, є конкретні дії, і якщо ці дії не тягнуть на кримінальну чи адміністративну відповідальність, то має бути хоча б політична чи моральна відповідальність. «Європейська Солідарність» разом з колегами з інших фракцій ініціює позбавлення мандатів депутатів ОПЗЖ. Тепер рішення за монобільшістю.

Читати далі

Вони лізуть у наступ

В обороні нищити ворога набагато зручніше ніж у наступі. Особливо, коли ворог наступає в надскладних умовах. Коли для забезпечення свого наступу він має витрачати величезні ресурси. Ні економічно, ні в плані військовому нам поспішати немає сенсу. Єдина причина поспішати – це та сама втома від війни. Так, перебіг війни можна прискорити. Для цього треба піднімати ЗСУ в зустрічні атаки. І зазнавати втрат, втрат, втрат. Ми справді готові платити аж таку ціну? Нам важко. Нам скрутно. Але ми маємо вистояти. Для цього оцю втому від війни треба зламати і забути про неї.

Читати далі

Россия в очередной раз демонстрирует угрозу

400 российских самолётом и 360 вертолётов у границ с Украиной… Путин издал указ об увеличении штатной численности вооруженных сил РФ на 137 тыс. человек. С 1 января 2023 года армия РФ должна увеличиться до 2 млн. 40 тыс. человек, из них 1 млн. 150 тыс. военнослужащих… Стоит помнить, что эти меры сработают не раньше весны 2023 года. Так что сейчас особо рефлексировать на них смысла нет. Поэтому главная задача – убедить в необходимости выделения нам  бОльших объёмов оружия. Чтобы к зиме максимальное количество росвойск превратить в лохмотья.

Читати далі

Вісті з фронтів. 25.08.2022

Пройшло 6 місяців широкомасштабної фази російсько-української війни, і вона виродилася у дрібномасштабну. Противник продовжує атакувати, але вже в масштабі містка через іригаційний канал, перехрестя другорядних доріг північніше Бахмуту або узлісся північніше Слов’янська. Таким темпом, пройде певний час, і вони почнуть “усіма наявними силами” атакувати окремі орієнтири – канаву, поодиноко стояче дерево чи якійсь розбитий сарай у Богородичному.

Читати далі

Санкції на часі. 26.08.2022

Відключення Запорізької АЕС від мережі, провокування зростання цін на газ, збільшення чисельності армії і стягування до кордонів України резервів авіації показує підготовку рашистів до вирішального етапу війни. Вони намагатимуться виснажити Україну, підігріти страхи Європи і зруйнувати внутрішню єдність серед українців. Надходять часи великої пильності. Як це не раз бувало в часи випробувань, українцям треба встояти у найважчі часи, розвіяти підступи ворогів – і злочини рашистів утягнуть росію на дно.

Читати далі

Порошенко зустрівся з Головами комітетів закордонних справ парламентів країн Балтії та Фінляндії (фото, відео)

«Всі були єдині в переконанні, що світ має забезпечити перемогу України, щоб запобігти подальшому розпалюванню війни на європейському континенті», – наголосив Порошенко. За його словами, для досягнення цієї мети потрібно надати Україні більше важкої наступальної зброї для звільнення тимчасово окупованих територій, запровадити більше санкцій проти енергетичного сектору росії та призупинити видачу віз російським громадянам до завершення агресії проти України, сформувати глобальну антипутінську коаліцію, забезпечити достатню фінансово-економічну підтримку нашої держави та прискорити процеси набуття Україною членства в ЄС та НАТО.

Читати далі