Ритуали не працюють

На відміну від психології окремо взятої людини, психологія великих мас людей набагато простіша, а у випадку з окремим народом, тим більше проімперськи налаштованим, ще й доволі прогнозована. Початок будь-якої наступальної війни росіяни сприймають з ентузіазмом. Це, власне, і є перша стадія їхніх настроїв – ентузіазм, піднесення, сплеск патріотизму. У разі отримання по рогах настрої росіян змінюються. Спочатку це абсолютне відторгнення реальності, а потім – пошук магічного засобу для перемоги. А коли цей ритуал не спрацює, почнеться нова велика фаза…

Читати далі

Чи змусить війна вивчити уроки?

Сьогодні ранком одна розумна людина в ФБ написала, що «інститут репутації» – це для українців переважно пташина мова. Маси людей звикли не пам’ятати, що було от тільки нещодавно. Про те, щоб на рівні рефлексу була вимога «друже, ти спершу попроси вибачення за ту люту хрінь, що ти ніс в простір… ти спершу продемонструй стабільність правильних дій і слів… ти спершу доведи, що ти таки зробив висновки і змінився, а потім я подумаю, чи вартий ти довіри. Але навіть потім я буду перевіряти, а не сліпо вірити…». Ні. Усі імена вигадані, співпадіння випадкові.

Читати далі

Петро Порошенко передав партію вантажівок бригаді ДШВ (фото, відео)

Петро Порошенко жартує, що вантажівки розлітаються, як гарячі пиріжки. «Ви бачите, що дуже швидко вантажівки доходять до наших воїнів, до десантників. Ви пам’ятаєте, що половину сплачуємо ми з Мариною, половину сплачуєте ви. Допоможіть «Справі Громад», перерахуйте свою копійку. Бо це – найбільш ефективна допомога для Збройних Сил України. Дуже приємно бачити співпрацю з бригадою, з батальйоном, і ми цю співпрацю продовжуємо», – закликав Петро Порошенко українців.

Читати далі

ФСБ саморазоблачилась подчистую

Полгода путинской “спецоперации”, сведшей в могилу десятки тысяч незадачливых оккупантов, а российское инфопространство забито дугиниадой. Выхлоп от планового теракта очевиден. Припугнули ГРУшные пропагандистские рты. В обществе пустили волну ситуативной консолидации по схеме: “наших бьют”. Но это ерунда в сравнении с тем, как ФСБ проработала свой выход из операции в виде информационных ударов по Украине и Эстонии.

Читати далі

Прапор боротьби. Прапор перемоги

Синьо-жовтий стяг – наш оберіг, символ і колір нашої свободи та незалежності. Саме з ним в руках та з Україною в серці наші воїни б’ються за нашу землю. Навіть на тимчасово окупованій землі він є символом того, що українців не роз’єднати. Крок за кроком ми піднімемо наш прапор над усіма українськими містами і селами, здолавши окупанта. Наш прапор майорітиме над усією Україною! З Днем Державного Прапора! Слава Україні!

Читати далі

Тут жили люди

Ми проходимо через села і містечка. Ми бачимо руйнування та безлад, залишені війною. І що найгірше – ми часто бачимо багато ознак того, хто жив у цих хатах. Тоді. До цього жаху. До того, як сюди прийшла війна. Мати Божа, якби на війні можна було повністю вимкнути уяву та емоції! Я маю багато сільських родичів і не з чуток знаю сільське життя. Тому, коли я бачу чергову хату, уява сама собою нагадує. Тут жили люди.

Читати далі

Так виглядає Незалежність

Завтра зранку ти відкриєш очі. Розпочнеться День Незалежності. Ти відкриєш соцмережі і побачиш речі, що стали звичними для тебе і дивом для всієї планети. Незалежність не у віршах і не у співах. Вона у діях. У вчинках людей. А вчинки – це завжди шрами. Ти і є Незалежність. Кожен день твій. 

Читати далі

Санкції на часі. 23.08.2022

Wall Street Journal повідомляє, що США мають намір посилити режим застосування санкцій проти росії. Видання зазначає, що Вашингтон планує посилити введення обмежень “з метою ліквідувати можливості, що залишаються, що дозволяють Путіну отримувати доходи, необхідні для продовження війни в Україні, навіть якщо ЄС продовжує купувати російські нафту і газ”. Зокрема, США планують змусити Китай та Індію скоротити торгівлю з росією та обмежити її доходи від експорту та імпорту. Кожна витівка росії, кожен акт шантажу, кожен воєнний злочин вестиме її до справедливого фіналу – на дно.

Читати далі

Новости из США. 19-22 августа 2022 года

Брифинг в Пентагоне • Брифинг в Госдепартаменте • Продолжение скандала с вывозом Трампом документов из Белого Дома

Читати далі