23 серпня відбудеться Другий саміт Кримської платформи

«Сьогодні увага українського суспільства прикута до Другого саміту «Кримської платформи». Є шанси, що завдяки нашим героїчним та фантастичним ЗСУ, це буде останній такий саміт, бо наша перемога поверне Крим в Україну. В умовах війни цей захід – не про Крим, а про майбутнє України. Те, що відбулося в Криму після анексії – тотальне зросійщення, витіснення всього українського, мілітаризація, чекало б і на всю Україну у випадку її захоплення. Тому порядок денний завтрашнього саміту має включати кілька важливих елементів: більше зброї та фінансів Україні, сильніші санкції та ізоляція росії, швидший рух до ЄС і НАТО» – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі

Тувинец и Javelin

“Ну не так Javelin хороши, как, в общем, хотелось бы тем, кто их продает. Мы научились с ними бороться, мы их знаем, понимаем, видим. Но у него дальность стрельбы почти в два раза ниже, чем у нашего “Корнета” , — отметил Шойгу. Нам просто сказочно повезло, что такой оленевод у них министр обороны. Да и Tsar-pushka тоже должна на пару верст бить дальше, чем 3-го поколения ПТРК.

Читати далі

Игра с трупом Дарьи Дугиной

Сегодня, на второй день после устранения дочери идеолога «русского мира», российские спецслужбы уже рапортовали об обнаружении убийцы Дарьи Дугиной. Как ни странно, ею оказалась украинка. И было бы странно, если бы не было украинского следа, о котором сообщали практически все пропагандистские площадки ещё до того, как тело Дугиной остыло. В прямом и переносном смысле. Ответ в глубине самого нарратива о том, что Украина провела эту спецоперацию. А в глубине это звенящее в ушах россиян до разрыва барабанных перепонок слово АЗОВ!

Читати далі

Меньше вдохов до победы

Трудно считать вдохи до победы. Поэтому надо делать то, что можете: просить/давать деньги, конвертировать их в такмед и в глаза арты. И если вас достали этими сборами, подумайте о том, что мне сказал муж: “Это не для нас деньги. Это для тех, кто за нашими спинами стоит”. Ваши деньги вернутся безопасностью. Ваши деньги вернутся меньшим количеством вдохов до победы. До того момента, когда мы сможем вернуться домой. Вернуться с фронта, из эвакуации, вернуться победителями.

Читати далі

Щоб людей, які побачать перемогу, було більше (фото)

Більшість людей, які зараз воюють, не вибирали собі професію військового. Вони не обирали долю – захист держави зі зброєю в руках. Вони цивільні, дуже мирні люди, яких руzька наволоч примусила взяти в руки зброю і йти воювати. Воювати і гинути. Бо війна без втрат – то тільки в кіно. Наш тренінг так і зветься – тренінг командирів піхотних відділень у військовий час. За кожним з цих людей, як мінімум, 10 його підлеглих. Бо це не АТО. Не буде часу та шансу виправляти помилки в окопах. Або залишився живий, або загинув. А саме страшне, що загибель не гарантує того, що ворог не піде далі. Тому задача піхотного відділення – дожити до піхотного бою, вступити в бій, в піхотному бою перемогти і знищити ворога. Все дуже просто. А ми просто будемо вчити, як робити це ефективніше. Ефективно вчити. Або ніяк. 

Читати далі

Вісті з фронтів. 21.08.2022

Схоже на те, що командування військ противника таки стало потроху тихцем перекидати на Херсонський плацдарм додаткові підрозділи. Здається, вони серйозно вирішили відсунути наші війська від Херсону. Про результати цих контратак казати ще зарано, бо бої ще тривають. Також противник, намагаючись прорватися по обох флангах на північ та на південь від Авдіївки, прагне відтиснити наші війська з цього населеного пункту.

Читати далі

Санкції на часі. 22.08.2022

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікас упевнений, що Євросоюз розробить наступний восьмий пакет санкцій проти росії через її вторгнення в Україну. Агресор щодня додає список підстав для пожорсткішання санкцій. Як слушно заявила глава МЗС Німеччини Анналена Бербок: «Ми або допомагаємо Україні, або лишаємо напризволяще мільйони людей». Тиск на європейських політиків щодо зменшення «розуміння путіна» зростає. Тож чекаємо повідомлень про зміст восьмого, а за ним і дев’ятого, і наступних пакетів санкцій. Аж поки росія не опиниться на дні, і орда більше не загрожуватиме цивілізації.

Читати далі

Гарний подарунок до свята (фото, відео)

Перші 10 вантажних автомобілів Leyland DAF, які були куплені у Великій Британії, після технічної підготовки вже завтра відправляються у бойові бригади на фронт. «Я вас із цим вітаю. Я думаю, що це гарна зустріч Дня Прапора, гарна зустріч Дня Незалежності», – говорить Порошенко. Як відомо, Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» законтрактували у Великій Британії більше двох сотень вантажних автомобілів. Завдяки фінансовій допомозі Фонду Петра Порошенка та вашим донатам, друзі, вже оплачено сорок вантажівок. Продовжуємо допомагати нашій Армії!

Читати далі