Взривала жаба гадюку

Загибель пропагандистки Дугіної – російська історія на 150%. Таке роблять тільки зсередини. Продати комусь в Україні смерть Дугіна (а тим більше його дочки) як перемогу майже неможливо. Нє, ну в фейсбуці знають камишового діда, але не в телеку. Тому якщо у нас і є такі групи або такі можливості, пріоритет був би іншим. Когось, кого знають у нас, обрали б.

Читати далі

Україна – це демократія на межі анархії

“Коли ми нарешті вдаримо по центрах прийняття рішень?!”. Цими словами сьогодні істерив весь Z-бомонд – від Симоньян до Соловйова. За підсумками початку деокупації Криму та регулярних “бавовн” тішить виття безрідних рашистів, які вимагають завдати ударів по центрах прийняття рішень. Російське міністерство вбивств обіцяло за удари по території РФ бомбардувати ці центри, але де вони насправді ті центри? Заспокойтеся, ніде немає у світі такого “центру прийняття рішень”, знищення якого вело б до знищення України.

Читати далі

Відставити скиглення та журбу

Так, зима буде жахливою. А ви за півроку бачили мало жахливих речей? Ми переживемо цю зиму. Ми переживемо цей тиждень. І наступний. І стільки, скільки буде потрібно. Ми стаємо сильнішими і нахабнішими, а вони слабнуть. Ми – легенди для всього світу. Ми – українці. Тому вище носа. Ми впораємось з будь-чим. Ми відсвяткуємо День Незалежності, бо ми так хочемо, і це наше свято. І тому, що ми знаємо, скільки коштує незалежність. Все буде гуд. Якщо ви будете в це вірити.

Читати далі

Вісті з фронтів. 20.08.2022

Судячи зі всього, командування військ противника продовжує на Херсонсько-Бериславському плацдармі виношувати активні, наступальні плани. Тож сьогодні поговоримо “за плацдарм”.

Читати далі

Санкції на часі. 21.08.2022

На звання заслуженого бояна героїчного рашистського епосу стрімко претендує шойгу. Крім одкровень про НАТО, він вирішив пригадати призабуту тему «цирконів» і «кинджалів» – надзвукових крилатих ракет, які здатні нести ядерні боєголовки і доставити їх до Лондона «приблизно за 5 хвилин». Після «взятого за 72 години Києва» і «виходу до Ла-Маншу за тиждень» від цієї похвальби кортить відмахнутися. Але ми маємо справу з маніяками. А відтак світу належить зробити так, щоб ці марення таки ніколи не справдились.

Читати далі