Зуби дракона (фото)

Як з’ясувалося, не тільки військовикам аеродромно-технічної служби подобається палити у неналежних місцях. Довбані соціопати з пвк “вагнер” також займаються цим. Та й ще розкидують недопалки навкруги, в тому числі поряд із “горною вибухівкою”. І це тягне за собою дуже фатальні наслідки. З усіх ґатунків “людей війни”, яких генерує будь-який масштабний конфлікт, найманці-ірегуляри найгірші й найнебезпечніші. Справжні зуби дракона, жахливий посів війни, який проросте кривавими жнивами.

Читати далі

«Російський ліберал – ліберал до першої відмови у видачі візи»

О, на росії і опозиція є. Непримиренна і завзята. І мільйони противників режиму, які з ним боролися і словом, і ділом. Ми їх раніше не помічали, тому що не туди дивилися. І ще тому, що вони дуже скромні. Але загроза втрати шенгенських віз змусила кожного з них сказати своє тихе слово. По слову від кожного з цих мільйонів, і українцям аж вуха позакладало. Гіпотетичну, поки що примарну можливість повернення додому вони називають відправкою у концтабір. Слухайте, у вас було вісім років війни з Україною. Чому ж ви не палили паспорти цього концтабору? Цікаво, чи почнуть вони самоспалення на знак протесту проти депортації?

Читати далі

Санкції на часі. 15.08.2022

ЄС та 42 країни закликали росію негайно вивести війська із Запорізької АЕС. Раніше лідери G7 та ООН закликали росію повернути Україні контроль над ЗАЕС. Натомість росія продовжує обстріли станції, наражаючи на небезпеку весь регіон – включно зі своїми сільськогосподарськими територіями на Ставропільщині та Краснодарщині. Це має бути підставою для жорсткої реакції світу – лише відправлення рашистів на дно ліквідує смертельний виклик для Європи.

Читати далі