«Солідарна Молодь» розпочала проект «Територія української турботи» (фото)

Активісти ВГО «Солідарна Молодь» у Міжнародний день молоді розпочали проект «ТУТ.line» – «Територія української турботи» на підтримку ЗСУ. Для воїнів на передовій вони виготовляють сотні окопних свічок та оберегів. Потреба у свічках велика, тож підключають до проекту волонтерів по всій Україні. «Песимісти скажуть, що українська молодь втратила свою безтурботну юність через війну. А я, попри все, лишаюся оптимістом. Молоді українці ПРОКАЧАЛИ свою молодість. Вони розвиваються в десятки разів швидше: окрім навчання, освоюють волонтерство, військову справу, йдуть в ЗСУ, допомагають розчищати завали, готуючи міста до відбудови», – резюмує Петро Порошенко.

Читати далі

Ми не дозволимо нікому ображати та зневажати наших воїнів і волонтерську спільноту

У брудному дописі Мар’яни є натяки на якісь комерційні зв’язки, звинувачення, що своїми діями вони якось підривають єдність між військовим і політичним керівництвом країни і заклик до СБУ дослідити їх роботу «по підриву національноі безпеки країни». І це вже не хвороблива маячня на своїй сторінці в соцмережах, а реальна образа воїнів і волонтерської спільноти, конкретний приклад мови ненависті та ворожнечі під час війни, протиставлення частин суспільства, які мають різні політичні погляди, але сьогодні об’єдналися навколо захисту країни від ворога-окупанта. Ми вимагаємо публічних вибачень від Безуглої, а від керівництва партії СН очікуємо відповідальної позиції щодо їх партійців.

Читати далі

Дрони Autel, куплені Фондом Порошенка і волонтерами, передали бійцям ССО (фото, відео)

«Це — те, чим ми можемо віддячити воїнам, які щодня рятують наші життя. Неймовірно пишаюся нашими Силами Спеціальних Операцій, які працюють тихо і влучно», – наголошує Петро Порошенко. Як відомо, Фонд Порошенка та волонтери ГО «Справа Громад» купили для ЗСУ 350 дронів Autel. 

Читати далі

«Відповідальність росіян за воєнні злочини буде невідворотною» – Резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков заявляє, що відповідальність росіян за воєнні злочини буде невідворотною, і просить країни-учасниці Ukraine Defence Contact Group – формат “Рамштайн” – делегувати експертів з військової юстиції та фахівців з протидії воєнним злочинам, щоб допомогти Україні покарати російських злочинців. «росія отримує відсіч на полі бою, в інформаційній, економічній, енергетичній сферах. Юридичний фронт має послати кремлю та усім причетним до агресії проти України чіткий сигнал, що вислизнути чи сховатися не вийде», – наголошує міністр.

Читати далі

Вісті з фронтів. 12.08.2022

Після повідомлення представника Пентагону про те, що США не надавали України озброєння, здатного уражати об’єкти противника на території Криму, військово-політичне керівництво рф сформулювало завдання для окупаційної адміністрації п-ва Крим і підрозділів інформаційно-психологічного впливу своїх силових відомств та спеціальних служб щодо утаємничення всіх обставин та фактів стосовно “інциденту” на АБ “Новофедорівка” (м. Саки).

Читати далі

Петро Порошенко 14-15 серпня відвідає Республіку Кіпр

«Плануємо найближчими днями укласти контракт з кіпрським виробником з величезною українською складовою. Це те, про що мріють українські воїни. Перший аванс буде внесений одразу після підписання контракту, щоб викупити все виробництво», – повідомив Порошенко.

Читати далі

Санкції на часі. 13.08.2022

У мзс росії заявили, що визнання США цієї країни спонсором тероризму стане “точкою неповернення”, і що рф у такому разі може знизити рівень дипломатичних відносин зі США або навіть розірвати їх. Тим часом економіка росії втрачає чотири роки зростання, повернувшись у другому кварталі 2022 року до показників 2018 року. У другому кварталі цього року економіка рф почала скорочуватися, падіння ВВП рік до року становить 4,7%. Центробанк росії вважає, що нижня точка спаду ВВП росії буде пройдена в I половині 2023 року. Як показує практика, падіння перевищує прогнози російських економістів. Дно наближається.

Читати далі