АвиаКурск, или 12 августа – день тотального позора на московии

В россии всегда фиксировались на каких-то датах, привязывались к неким абстрактным причинам для празднования и занимались антропоморфным фетишизмом, который должен был спасать россиян от унылого существования и поднимать их ура-патриотические настроения. Вот только чем больше этих дат для гордости, тем больше причин для позора. И сегодняшний день в россии по-настоящему особенно позорный. Сегодня исполняется 22 года с момента гибели российской АПЛ «Курск», история которой стала олицетворением лжи и скотского отношения российского руководства к военным и их семьям. По стечению обстоятельств сегодня в России отмечают День ВВС. На фоне нового «курска» – такой же тотальной и очень наглядной лжи вокруг инцидента на аэродроме в Новофёдоровке.

Читати далі

Показове мочилово самих дієвих волонтерів і військових

Є сонечки, які дуже переймаються, щоб ніхто, не дай боже, не сказав поганого слова за забезпечення армії. Бо ж не на часі і армія свята, включно з тими, хто пролюбив забезпечити армію формою, касками, броніками, елементарними аптечками. Разом з тим, сонечки радісно вітають, коли мочать військових, що не входять до президентського пулу. Срате СБУ, що проспало всіх коригувальників і всіх посібників окупантів, веде слідство проти військового за інтерв’ю! Це міг би бути сюр, але ніт, це реальність. Чим займається Служба безпеки України? Інтереси якої країни вони відстоюють? Кого так бентежать рейтинги військових та волонтерів? Кому вигідна дискредитація військових та волонтерів під час активної фази війни? Чи не набридло з країни робити копійчаний цирк?

Читати далі

Вісті з фронтів. 11.08.2022

Російське військове командування провадить активні заходи з “відновлення” своїх частин та підрозділів, які понесли суттєві втрати у попередніх боях, а також намагається наростити чисельність своїх військ на визначених напрямках.

Читати далі

Санкції на часі. 12.08.2022

На конференції північноєвропейських союзників з підтримки України в Копенгагені міністри оборони домовились надати Києву додаткову підтримку в розмірі понад 1,5 мільярда євро. Кошти можуть бути витрачені на закупівлю зброї для України або підготовку українських військових. Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес, у свою чергу, заявив, що Сполучене Королівство має намір підготувати більше українських військових, ніж планувалося спочатку (тобто більше, ніж 10 тисяч до жовтня цього року). Злочини рашистів і звитяга українців мотивують союзників розширювати програми допомоги – допоки рашисти не опиняться на дні.

Читати далі