Платити борги чи реструктуризувати?

Така реальність, що платити за боргами не могли, починаючи з 24.02. Грошей нема. Її, реальність, не обов’язково треба схвалювати, достатньо прийняти. Так само, як зі ставкою чи курсом, це просто реальність, яку доводиться визнавати, не хочеться, але від того воно не перестає бути реальністю. І наступний крок він той, що все реструктуризуємо та відтермінуємо, точніше, навпаки, в зворотному порядку, і той самий Нафтогаз також. Якому просто не пощастило, що за ним погашення тіла було раніше, ніж за суверенами. І то все буде не дефолт, а рестракт.

Читати далі

Имперская ломка России

Россия больна тяжелейшей формой отрицания действительности и каждый день пускает по венам наркотик под названием воинствующий путинизм. Подобно своему кумиру Адольфу Гитлеру российские нацисты получают экстаз от разрушения.

Читати далі

Антоновский мост вышел из чата, или Почему оккупантов не спасут переправы через Днепр (фото, видео)

Вечером 26 июля ВСУ опять передали горячие приветы Антоновскому мосту. Но не стоит ожидать быстрого «жеста доброй воли» от ВС рф. Из-за проводимой в оккупированной зоне политики «референдумов», попыток вводить рубль, создания параллельных структур управления из коллаборантов это тот случай, когда россияне будут жрать землю, тонуть на понтонах и всячески превозмогать. Предлагаем выпить за пополнение обменного фонда и новенькие «Лады» в семьях наших соседей. До днепровского дна у Антоновского моста.

Читати далі

Износ и дефекты стволов оккупантов (фото)

У каждого ствола есть ресурс. Когда ресурс исчерпывается – растёт риск разрыва при выстреле. Россияне, используя тактику огневого вала, не только на порядок увеличили суточный расход боеприпасов, но и износ стволов. В итоге, в ближайшее время у них может наступить не просто ресурсный, но и технический коллапс. И это повсеместно в РОВ. На пятый месяц войны в Украине у “второй” армии мира ко всем прочим проблемам добавилась и та, о которой мало кто вообще думал – массовый износ и дефекты стволов. 

Читати далі

Петро Порошенко: Підтримка воїнів ЗСУ та їхніх родин – пріоритет номер один (відео)

Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради закликав зберегти середню зарплату для призваних на військову службу під час мобілізації, одночасно зменшивши роботодавцям на цю суму податкові зобов’язання, а також скасувати оподаткування фінансової підтримки, яка надається родинам загиблих і поранених на фронті. П’ятий Президент України підкреслив, що парламент повинен ухвалити всі необхідні рішення для соціального захисту військових, які щодня платять своїми життями, захищаючи Україну на фронті.

Читати далі

Switchblade 300 – летающий Javelin

Украинские дроны типа “Лелека”, “Фурия” (небольшие электрички), PD 2 (бензиновые большие крылья), и Пингвины, Посейдоны, Векторы, и т.д. стали на вес золота в этой войне. Но отдельной стезей в этом направлении стали барражирующие боеприпасы. Барражирующий боеприпас, если кто не знал, – это дрон, несущий на себе боевую часть, который должен долететь до цели и подорвать её, самоуничтожившись. И, конечно, взгляды были прикованы к Switchblade 300. Так почему же есть недовольные им?

Читати далі

Кредити бізнесу – «пропозиція обмежена»

Попит на кредити зростає. Але банки очікують погіршення економічної ситуації і тому будуть більш прискіпливо ставитися до позичальників й відтак видавати менше кредитів, ніж хотів би бізнес. В принципі, нічого неочікуваного.

Читати далі

Херсонская область – безумие и отсутствие здравомыслия у оккупантов

Повреждение мостов до полной их непригодности использования для бегства – это вопрос менее часа плотного артиллерийского огня. Аналогично решается вопрос и с понтонными переправами. Дураки учатся на своих ошибках, умные на чужих. Северский Донец россиян ничему не научил. Что же, жаль. Освобождение Херсонщины будет проходить сложнее, чем могло бы быть, хотя конечный результат всё равно будет одинаковый – деоккупация региона.

Читати далі

Вісті з фронтів. 26.07.2022

Російське командування сконцентрувало на Херсонсько-Бериславському плацдармі найбільше угрупування власних повітряно-десантних військ, яке діє на території України. Кількість тактичної авіації (безпосередньої підтримки військ), розосередженої по передових польових майданчиках підскоку, у Південній операційній зоні складає до 38-и одиниць вертольотів (з яких половина – це ударні вертольоти вогневої підтримки) та не менш як 20-22 одиниць штурмової авіації.

Читати далі

Санкції на часі. 27.07.2022

Міністри енергетики ЄС досягли політичної угоди щодо скорочення попиту на газ, офіційно повідомляють представники Чехії, яка головує на зустрічі. Зима буде складною для всіх, але це не перша зима, коли росія намагається шантажувати Європу. Єдина ефективна відповідь на шантаж – відправити рашистів до дна.

Читати далі