Моя безпека – це, перш за все, моя відповідальність

Це їздить зі мною в дамській сумочці з 20 лютого. Це – турнікет, гемостатик, рукавиці, ножиці. Ще в нетрях є пульсоксиметр, антисептична серветка і нашатирна. Я виклала все в готелі в Кракові. І далі всі дні перебування на вулицях в Польщі я відчувала себе без усього цього наче голою. Я розумію, що якщо прилетить десь по мені, то не факт, що я надам собі цю допомогу, але якщо поруч зі мною комусь, не приведи Господи, відірве руку чи ногу, він виживе. Задля цього я раз на тиждень приділяю кілька хвилин тренуванню, аби якщо що – спрацювала м’язова пам’ять. Треба нести хоч якусь відповідальність за своє життя.

Читати далі

Херсонский прорыв

Сейчас много говорят о контрнаступлении в Херсонской области, но одно дело говорить, а другое дело понимать, что это и как это будет. Проблема в том, что контрнаступление многим видится примерно так: генерал на белом коне с шашкой наголо ведёт в чистом поле в бой стройные шеренги спецназа, которые крошат врага под несмолкающие раскаты артиллерии. Нет. Это не так. По крайней мере, в армиях, которые воюют современными методами, а не эпохи средневековья, и ценящих жизни как солдат, так и гражданских.

Читати далі

Санкції на часі. 24.07.2022

Голова МЗС Великобританії і можлива майбутня прем’єр Ліз Трасс повідомила, що на кожен новий російський удар Британія відповідатиме збільшенням допомоги Україні. Голова Комітету збройних сил Палати представників США Адам Сміт заявив, що США планують передати Україні до 25-30 РСЗВ HIMARS. Кожен злочин рашистів буде покарано. Крок за кроком вони опиняться на дні.

Читати далі