По ракетным ударам оккупантов за прошедшие сутки

Сухо, без эмоций, только факты и аналитика. За прошедшие сутки по многим городам и сёлам Украины наносились удары оккупантами. Следует различать те, которые осуществляются в прифронтовой зоне посредством даже ствольной артиллерии, и теми, для которых задействуют крылатые ракеты. Днепр, Кременчуг, Одесса… Очевидно, что у оккупантов сейчас выделяется ряд серьёзнейших проблем.

Читати далі

ПВО для Украины (фото, видео)

Украина получит ЗРК NASAMS. ПВО — это прежде всего система. И наша система становится живучее, децентрализованней и получает больше средств доставки и глаз в виде радаров. ПВО в странах Балтии, ПВО в Украине, ПРО в Польше и Румынии — Путин мощно двинул НАТО на границы 1997 года. Это ли не здорово? И на этом фоне даже немного радуют вопли павианов из-за поребрика.

Читати далі

Британські вантажівки для ЗСУ вже в Україні (фото, відео)

Петро Порошенко у прикордонному з Україною районі Польщі показав британські вантажівки Leyland DAF, які разом з волонтерами купив для ЗСУ. «Вже наступного тижня ці вантажівки після технічного обслуговування, яке буде робитися нами, потраплять до бригад, батальйонів Збройних Сил України. Для чого це робиться? Для того, щоб краще бити ворога», – наголошує п‘ятий Президент. Загалом підписані контракти на 42 вантажівки, 28 вже оплачені. Машини проходять технічну підготовку у Великій Британії, у Польщі та в Україні.

Читати далі

Вісті з фронтів. 15.07.2022

У рамках протидії вогневому ураженню своїх баз та сховищ боєприпасів і предметів матеріально-технічного забезпечення командування військ противника почало активне розосередження пунктів зберігання та перевалки БК. Фіксуються такі заходи на Херсонскому, Луганському та Мелітопольскому напрямках. Окрім цього, противник почав дублювання своєї системи боевого управління. Фіксується початок досить інтенсивних робіт із створення заглиблених командних пунктів військ противника. Наступного разу розглянемо ситуацію у південнобузький операційній зоні і в Запорізський області. Там останнім часом відбуваються достатньо цікаві речі, особливо у контексті подальшого ходу війни.

Читати далі

Санкції на часі. 16.07.2022

Українська армія, яка у 2014 році лише почала відроджуватись, нині б’є ворога; і від постачання зброї і боєприпасів залежить, коли рашисти нарешті змушені будуть залишити окуповану територію України. А прискорити це рішення може відправлення рашистської економіки на дно, на що спрямовані нові санкції. Це буде найкращою відповіддю і ракетним ударам рашистських терористів, і їхньому шантажу щодо відторгнення українських територій.

Читати далі

Новости из США. 15 июля 2022 года

Палата Представителей приняла законопроект об оборонном бюджете • Байден прилетел с визитом в Саудовскую Аравию • Ход расследования дела о «мятеже 6 января» • Брифинг в Пентагоне

Читати далі