Расчеловечивание человечества

Россия взяла у мира в заложники целую страну – Украину. И на глазах всего мира методично уничтожает ее народ. Россия не только убивает украинцев, она сейчас расчеловечивает весь мир, делая для миллионов людей в разных странах привычными, следовательно, нормальными, следовательно, допустимыми массовые убийства и государственный террор. Может, мир перестанет смотреть на взятую в заложники Украину, подавать ей палки, еду и говорить слова поддержки, а остановит, наконец, самого садиста, для которого нынешний заложник – далеко не первый? Последний ли? Это зависит от мира.

Читати далі

И вот при чем тут Спартц?!

Виктория Спартц, Ермак, Татаров… Почему конкурс на главу САП идет уже полтора года. Вы понимаете, как это выглядит со стороны? Какой это абсурд?

Читати далі

Помогаем тем, кто тихо уходит и тихо возвращается (фото)

Сейчас у нас просят навигаторы. Дорогущие, но крайне полезные. Они тихо уйдут. Они тихо вернутся. Между этими двумя фразами будет адская работа в тех местах, где не включишь навигатор на телефоне, где не пошелестишь бумажной картой. Да и зачем шелестеть, если теперь можно место фиксировать на экране, а специальные карты уже загружены в память. Каждый раз, каждый выход, каждая реализация – счет по мщению будет сокращаться. Они тихо уйдут и тихо вернутся, а мы поможем им найти дорогу.

Читати далі

Окупанти готують новий масштабний наступ: ISW сказав, де чекати боїв (відео)

Російські війська скоріше за все після “оперативної паузи” можуть почати масштабний наступ уздовж лінії Слов’янськ – Сіверськ – Бахмут. Проте ознак того, як скоро цей наступ почнеться і де саме буде зосереджений, немає. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Читати далі

Петро Порошенко везе з Естонії сотні дронів для ЗСУ (фото, відео)

350 безпілотників Autel отримають підрозділи ЗСУ – про це повідомив Петро Порошенко, який зараз перебуває в Естонії. «Сьогодні в Україну відправляються ці дрони, які так потрібні нашим військовим. Ці дрони оснащені термокамерою, можуть працювати вдень і вночі. У кожній роті Збройних сил України, яка отримає цей дрон, він буде коригувати вогонь артилерії. Артилерійські снаряди будуть знищувати цю нечисть, яка прийшла на нашу землю», – говорить Порошенко. Порошенко подякував уряду Естонії за сприяння у підготовці цього контракту.

Читати далі

Спільна заява щодо захисту інформаційного простору України від російських ворожих Телеграм-каналів

Не маючи можливості перемогти на полі бою, ворог намагається посіяти «зраду» та розхитати українське суспільство. Зокрема, на це працює низка нібито «незалежних» Телеграм-каналів, роботу яких насправді координує кремль через свої спецслужби. Так, йдеться про ТГ-канали Легитимный, Сплетница, Картель, Резидент, Наблюдатель, MediaPost, Женщина с косой та інші телеграм-канали, список яких додається та постійно оновлюється. Закликаємо вас не користуватися цими каналами, адже їх роботу фінансує і координує росія.

Читати далі

Вісті з фронтів. 14.07.2022

На Херсонському напрямку Сили оборони України, судячи зі всього, перейшли до фази масованого вогневого ураження баз, сховищ предметів МТЗ, командних пунктів, штабів та місць зосередження ОВТ противника безпосередньо бригадно-полкового рівня. Рівень влучності та ефективності нанесення цього ураження говорить про те, що українське командування на цьому напрямку має повну й актуальну інформацію щодо розташування та дислокації відповідних об’єктів та засобів противника.

Читати далі

Санкції на часі. 15.07.2022

Одна з версій щодо сьогоднішнього засідання держдуми рф – проведення скорочень видатків бюджету, не пов’язаних з війною. Раніше путін підписав закон щодо можливості примусу підприємств до виконання воєнних замовлень. Ракетні удари по українських містах показують, на що ставить путін: терор і геноцид. І рашисти підтримують його в цьому. Тому забезпечення ЗСУ і відправлення на дно рашистської економіки – єдиний шлях прискорення Перемоги і миру. Рашизм має втратити можливість тероризувати Україну і світ.

Читати далі

Новости из США. 14 июля 2022 года

Свежие экономические данные США • Визит Байдена в Израиль • Заявление Блинкена о фильтрациях и депортациях украинских граждан россиянами • Отчет ОБСЕ о нарушениях прав человека в ходе войны

Читати далі