Операційна ефективність банків у перші три місяці повномасштабної війни

Операційна ефективність банків, той самий Cost-to-Income ratio, зараз сама по собі мало що каже про фінансовий стан банків та про їхню стійкість. Пять найкращих за цим показником банків – Ідея, Сіті, Ексім, А-Банк та КІБ. В кожного своя історія, чому ефективність вийшла такою високою. Ніби війна, втрата позичальників, кредитів, але операційна ефективність мало того, що вища за середньоєвропейську, але ще й покращується. Так не буває. Єдине логічне пояснення: масове маніпулювання звітністю. Колись подібна історія мала дуже погані наслідки. Ми пам’ятаємо їх під загальною назвою “банкопад”.

Читати далі

Аудиторію продовжують зомбувати

Вже котрий день поспіль в ефірі загальнонаціонального марафону крутять інтерв’ю з професором паном Головахою. Він повторює мантру про лідерство слуг, й що в Україні немає ідеологічних партій. Ну, по-перше, не варто всі партії рівняти на слуг. А по-друге, погодьтеся, все це вельми дивно виглядає на фоні воєнного стану, відсутності виборчої кампанії та фактичної призупинки всіх політичних процесів, заяв влади про єдність і про те, що зараз політика не на часі. Марафон стає відверто токсичним, базується на маніпуляціях і політичній цензурі. Прикро, що шановного професора втягують в ці брудні ігрища.

Читати далі

Не принижуйте себе, росіяни

Всі кремлівські пропагандисти вперто просувають думку, що операторами HIMSARS є солдати НАТО. І якщо Україна у військовому плані дає гарний результат, то це теж тому, що на її боці тишком-нишком воюють американці. Тобто українці самі так воювати не вміють, управляти технікою – теж. Куди їм? Бо ж програвати натівцям – це не так соромно, як програвати українцям. Вгамуйтеся! Вас б’ють саме українці. 

Читати далі

Очищение по-российски (видео)

«Мариуполь оскверняли вот этими красивостями, мишурой, парками, специально украшали, как покойника. А теперь он, наконец, очистился», – «директор департамента информационной политики министерства информации “ДНР”» Майя Пирогова. Желаю скорейшего очищения от всей этой скверны Москве, Петербургу, и далее по списку, вплоть до Воронежа. 

Читати далі

Нафтогаз в шаге от дефолта

Витренко пришел на пост СЕО Нафтогаза по беспределу весной прошлого года. Это было политическим решением руководства страны. Зимой Витренко вместе с Фирташем распилили примерно $2 млрд. Сейчас Витренко говорит, что ему нужно СРОЧНО 220 млрд грн, чтобы пройти отопительный сезон 2022-2023, а Нафтогаз почему-то оказался на грани дефолта, ставя под угрозу энергетическую независимость Украины. Фирташ передает всем привет. На него деньги нашлись. 

Читати далі

На кібервійну не можна «не прийти» (відео)

Випадків, коли кібератака спричинила суттєві фізичні руйнування вкрай мало, і кожен такий випадок унікальний і резонансний. Але це лише тому, що наразі технології поки вкрай недостатньо контролюють ключові сфери життя людей. Технології розвиваються швидше за їхню безпечність. Але люди бажають бути впевненими у безпечності технологій. Тому ці побоювання стримують швидкість їх розвитку. Це пояснює, чому, наприклад, у жодній країні світу досі немає аналога Дії. А після прикладу України – так і нескоро буде. Так, кібер не вбиває безпосередньо, і не руйнує багатоповерхівки. Але у сучасній війні врешті решт виграє той, у кого краще розвіддані, у кого більш захищений канал управління БПЛА, у кого загалом кращі технології. І хто краще ці технології захищає.

Читати далі

Терор проти окупантів (відео)

Нинішня війна з Росією дала нам унікальну і страшну можливість по-іншому оцінити дії українських підпільників 1920х-1950-х років. Росія своєю агресією провалила нас у минуле, де знову реальністю стали поняття окупант, колаборант, підпільник. Де на підконтрольній ворогу території вияви спротиву можуть бути лише підпільними, а боротьба нерідко — терором. Де вбивство окупанта або колаборанта — не злочин, а заслужена помста і, можливо, порятунок тисяч інших. То, може, якщо не вміємо оцінювати минуле в належному контексті, зробимо це з перспективи сьогодення, відважимося по-іншому подивитися на вчинки тих, кого досі боїмося назвати героями і кого досі іноді тавруємо як терористів?

Читати далі

Бойтесь, суки

ЗСУ лупит сильно и больно, и великие люди этого мира каждый день стреляют, перезаряжают и снова стреляют. И если бы Библию писали сейчас, я не знаю, что было бы в этой книге, и как Бог бы со всем этим разобрался, и на какой день Збройні Сили были бы признаны Воинством Господа, но я точно знаю – первыми словами этой книги были бы “Залужный мутит движ”.

Читати далі

Танки «Тварды» от Польши. Как они помогут против старой советской техники россиян (фото, видео)

Украина получит от Польши сотни танков. Чем они помогут ВСУ и почему они едут очень вовремя? Своей стойкостью мы во многом обязаны как западным поставкам в целом, так и польской (непропорционально огромной для их экономики) помощи в частности. Спасибо, поляки. Мы не забудем.

Читати далі

Тубус від Стугни v. 2.0

А хочеш тубус від Стугни? Від тієї самої ракети, яка розібрала на шматочки російський танк, хочеш? Є можливість! ГО Справа Громад надає таку можливість! Куди подіти тубус від ракети із автографами розрахунку, що ухайдохали московитську гору заліза? Ну, шкільний музей (та будь-який музей буде радий експонату), подарунок другу, для кабінету предмету Захисник України… Варіантів – хмара! Донатьте 100 грн – і вигравайте! 15 липня 2022 року о 15:00 буде розіграш. Що більше грошей ми зберемо, то більше корисної техніки ми закупимо для наших Воїнів. 

Читати далі

Вести с фронтов. 12.07.2022

Сегодня с утра командование войск противника начало первый этап своей операции по выходу на ближайшие подступы к Славянско-Краматорской агломерации. Главный смысл всех этих усилий – зажать и взять в полукольцо весь район обороны ВСУ в районе Северска – с северо-запада, с северо-востока, востока, юго-востока и заставить подразделения ВСУ отступать к Славянску, возможно, частично к Краматорску. Командование войск противника явно стремится достигать этих целей достаточно ограниченной частью своих сил и средств, приберегая их основную часть для последующих боёв.

Читати далі

Санкції на часі. 13.07.2022

Видання «Медуза» поширило результати опитування, яке, за його інформацією, замовляла адміністрація президента рф у ВЦІОМ. 57% опитаних висловилася за війну, лише 30% – проти. При цьому чим молодші респонденти (і отже, чим вищі шанси з’їздити в Україну в один кінець) – тим менше бажання воювати. Натомість для старших вялічіє затьмарює всі інші почуття. Це тим більше свідчить про необхідність жорсткіших санкцій. Бо лише на дні рашисти відчують ціну війни.

Читати далі

Новости из США. 12 июля 2022 года

• В специальном комитете Палаты Представителей по расследованию обстоятельств мятежа 6 января 2021 года состоялись седьмые открытые слушания. • США выделили Украине очередной транш грантовой помощи. • Джейк Салливан дал оценку военно-политической ситуации в связи с российской агрессией в Украине. • Ликвидирован один из лидеров «Исламского государства». • США уверены в готовности украинского правительства обеспечить надлежащую охрану и учет американского оборонного оборудования.

Читати далі