Світ болісно трансформується

Коли скінчиться активна фаза нашої війни – ми не впізнаємо світ, який побачимо навколо себе. Я ніколи не вірив і не вірю, що війна сама по собі змінить українські суспільство, бо ми дуже інерційні та дуже складні вже. Але я не маю жодних сумнівів, що наша війна прискорить зміну всього світу. Але ж ми всі знаємо, що якось воно буде, а нам все одно своє робити. Віримо у ЗСУ, нас чекають непрості часи. 

Читати далі

«Борщ – усьому голова»

Істерикою негідників на росії через наш борщ, який ЮНЕСКО визнала надбанням людства, задоволений. Здоровій людині може здатися бунтом психів у дурдомі істерика через борщ, але насправді ні. Відбулася визначна культурна перемога. Культура їжі не менш важлива частина культури взагалі, ніж поезія і танець. Поезія, танець, живопис – це все потім. Як людина їсть – говорить про неї значно більше. Насправді історія ця вчергове підтверджує: українська культура велика, скільки б не патякали всякі арестовичи.

Читати далі

Вести с фронтов. 01.07.2022

Инспекция ВСУ на тыловых объектах МТО российских оккупационных войск продолжается. Сегодня были проверены: склады БК в Попасной, склады БК в Ровеньках, объект ГСМ и склады текущего довольствия по службе РАВ в Ясиноватой (заодно была проинспектирована и работа железнодорожного узла). Работа комиссии продолжается. Выявлена целая куча недостатков, командование на местах составляет планы по их устранению.

Читати далі

Санкції на часі. 02.07.2022

Forbes порахували, що на Зміїному та в навколишніх водах росія втратила техніки на понад $900 млн. Мільярди втрачаються на полях боїв на українській землі. Рашисти втрачають ресурс, який ще срср накопичував на ІІІ Світову війну з Заходом. І задача санкцій з боку вільного світу – не дати їй відродити цей потенціал і відправити її на дно.

Читати далі