Церковне рейдерство

Є такий сайт – СПЖ. Розумні люди розшифровують як “Сміх подовжує життя”, а його автори – як “Спілка православних журналістів”. Епіцентр промосковського мракобісся серед рупорів УПЦ Московського патріархату. До половини новин – про те, як героїчні прихожани УПЦ МП не допустили самозахоплення храму розкольниками з ПЦУ. Приємно це тому, що і в цьому випадку треба знати езопову мову. Це як “на кораблі Чорноморського флоту стався хлопок із задимленням, екіпаж долає набуття від’ємної плавучості”. Так і тут. Треба розуміти, що таке “самозахоплення” та як “не допустили”.

Читати далі

Чому заклики Мінфіну до патріотизму не спрацьовують

З початку червня всі категорії тримачів ОВДП зменшили свої портфелі державних цінних паперів. Навіть населення, яке активно купувало військові ОВДП у травні. Що це значить “простою мовою”? Що ані банки, ані населення, ані нерезиденти (попри те, що не мають змоги вивести кошти з України – обмеження на рух капіталу) не хочуть купувати державні цінні папери. І таким чином єдине, що лишається, аби фінансувати бюджет, це друкувати гроші – оте зростання портфеля НБУ це і є друк коштів.

Читати далі

Що не так з пані Лукашовою? Три статті, кожна з яких є великою помилкою

Зібрав підборочку спірних матеріалів панянки Лукашової на “Українській правді”. Бо про дещо просто забув, а дарма. “Буде багато омєрзітєльних подробностєй, але бал є бал!” ©. Отже, впродовж трьох років молода журналістка Соня Лукашова зробила щонайменше три дуже великі фігні. Кожного разу знаходилися колеги, які її виправдовували та плескали по плечу. І вона продовжувала… Але це реально завдає великої шкоди. Може, ця шкода все ж більша, ніж небажання образити дівчинку?

Читати далі

Беспилотников будет много!

Для тех кто беспокоился “почему Минобороны не покупает?!”. Мощности турецкого завода загружены под задачи ВСУ. Минобороны покупает не только Байрактары, но и другие машины. Не только импортирует, но и заказывает у наших производителей. Это поток, рабочий процесс. По понятным причинам, в этом процессе публичности нет.

Читати далі

Беларусь хочет быть собой, но какой?!

Тихановская говорит Зеле, Беларуси не надо ничего, кроме уважения и «права быть самими собой». Знаете, вот ни разу не слыхал, чтобы украинцы что-то белорусам запрещали. Например, быть самими собой. Или рэп. Или пить пиво. Будьте самими собой, без проблем. Да мы вообще никогда ничего не говорили им. А, стоп. Простите. Кроме одной скромной фразы: хватит нас бомбить. Логично, что отсюда появляются проблемы с уважением. С вашей земли нас бомбят. С этим надо что-то делать, граждане РБ. А потом поговорим об уважении.

Читати далі

Без света, тепла и еды – формула путинского геноцида в Украине

После краха военной мощи “второй армии мира” в Украине Кремль понял, что военным путём ему не подавить и не сломить моральный дух украинцев. Потому на вооружение взята формула безжалостного геноцида украинского народа путем создания гуманитарной катастрофы.

Читати далі

Чому ще не на часі відновлювати зруйновану інфраструктуру

Якось вщухли розмови про плани Маршалла та плани відновлення. Правильно вщухли. Аби щось відновлювати, треба, щоб воно припинило руйнуватися. Воно не припиняє, ракети прилітають щодня, й куди прилетить наступна, в який супермаркет чи завод, от хтозна. Тому насамперед гроші зараз потрібно направляти на армію, пенсії та соціалку.

Читати далі

Заборонене слово на літеру «Н»

Моя [заборонене слово на літеру «Н»] карбувалась 8 років. Вона накопичена, профрустрована, з надійно похованою емпатією. Я так глибоко закопала емпатію, що навіть забула те місце, де я її поховала. Вона як хороший коньяк, який розлили в правильну дерев’яну бочку майже 9 років тому. Вистояна, правильна, така як треба. Ідеальна. Вона викохана, в ній стільки кольорів та запахів, що мені самій іноді стає страшно.

Читати далі

Як росіяни ППО на Зміїний на загибель везли (фото)

Друга армію світу тут розповіла, як доставляла засоби ППО на острів Зміїний. Самі пишуть, це не вигадка, я ору як випь, коли читаю. Корочі. Хто б розповів, я би подумав, що це наше ІПСО, але вони сами розповідають про це як про досягнення. Історія починається з того, що ЗСУ знищили спочатку Тор-М, а потім Тор-М2 і катер “ДК-701”, який його перевозив. Далі тупо цитати, переклад не передає оригіналу. Ната помре зі сміху, коли побачить їх війну проти себе. Це просто лулз. І вони ще вважають, що це круто. На пікчах докази, бо вони це все ще й зняли.

Читати далі

Вести с фронтов. 27-28.06.2022

1. На сегодняшний день вторжение беларуской армии на территорию Украины оценивается как маловероятное. Однако, это исключительно на данный момент и вероятность сего события явно не стремится к отметке “ноль”, а скорее наоборот, постепенно растёт.
2. Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию на Донбассе с целью окружить и разгромить часть Сил обороны Укарины в районе Лисичанска.

Читати далі

Санкції на часі. 28-29.06.2022

Воєнні злочини рашистів штовхають провідні країни світу до посилення тиску на росію і збільшення допомоги Україні. Атаками на цивільні об’єкти путінці доводять свою неадекватність і недоговороздатність. У них лише один шлях – на дно. Надання установок ППО, зняття обмежень на постачання артилерії, перспектива постачання танків. Розширення і поглиблення санкцій. Прийом до НАТО Фінляндії і Швеції. Це – основні результати розгорнутого рашистами ракетного тероризму останніх днів.

Читати далі

Новости из США. 28 июня 2022 года

Открытые слушания в спецкомитете Палаты Представителей по расследованию мятежа 6 января 2021 года. США ввели новые санкции против рф. Президент Байден приветствовал поддержку Турцией вступления Финляндии и Швеции в НАТО.

Читати далі