Ми нічого не забули

Лавров заявив, що в України немає історії без “русского народа”. Скільки з твердження, що Україна не має власної історії без Московії, реготали би Мелетій Смотрицький – автор Граматики Смотрицького, по якій училися читати Петро І, Васілій Тредіаковський і Михайло Ломоносов, князь Василь-Костянтин Острозький – засновник Острозької академії, Петро Могила – засновник Києво-Могилянської академії, можете уявити самі. Саме тому вони й бісяться.

Читати далі

Російська ракетна атака на ТРЦ у Кременчуку (фото, відео)

27 червня о 15:50 у м. Кременчук внаслідок ракетного обстрілу сталося влучання в одноповерхову будівлю торговельного центру з послідуючим горінням. Станом на 19:15 площа пожежі в будівлі ТЦ «Амстор» складає 10 300 кв. м, на місці виявлено тіла 6 загиблих осіб, до лікувальних закладів звернулися 40 осіб, з них 19 госпіталізовано. До робіт залучено 130 осіб, 23 од. техніки ДСНС та пожежний потяг Укрзалізниці.

Читати далі

Квадрокоптер у кожен взвод ДШВ!

“Справа громад” вирішила забезпечити квадрокоптером кожен взвод десантно-штурмових військ. Кожен взвод. Квадрокоптером Autel EVO, який не боїться аероскопу. З тепловізором і без. Ви собі кількість взводів у ДШВ уявляєте? Отож! Поставка 350 дронів готова до відвантаження. Але нам треба сплатити. І тоді у кожному взводі кожної бригади ДШВ будуть очі. Можна буде у ближньому радіусі проводити розвідку. Можна буде контролювати роботу мінометного взводу батальйону. Можна буде знищувати ворогів із більшою ефективністю по всій лінії відповідальності десантних бригад. Для цього потрібна ваша допомога!

Читати далі

История одной операции кремля

По данным источника в одном из посольств рф, москва на дипломатическом фронте решила прибегнуть к новой тактике. С учётом того, что к сентябрю путин планирует заявить о своей “победе над фашизмом в Украине” и от наступательных действий перейти к обороне оккупированных на тот момент территорий, диппредставительствам страны дано указание проталкивать “американский план мирного урегулирования в Украине”. Почему “американский”? Потому что свои “хотелки” в отношении Украины кремль легализовал через американское издание The National Interest, выдавая эти “хотелки” за “мирные инициативы американской общественности”.

Читати далі

Вони прийшли не за перемогами

Я так зрозумів, що на питання «коли закінчиться війна» відповідь «ніколи» вам не подобається (хоча це правильна відповідь, такий сюрприз). Тоді даю вам більш конкретну відповідь.

Читати далі

Санкції на часі. 27.06.2022

Блумберг повідомив, що росія фактично опинилась у технічному дефолті за зовнішніми зобов’язаннями. Це не перший подібний дзвінок, і вони накопичуються. Коли G7 приведе у виконання рішення про заборону продажу російського золота, йтиметься не так про безпосередню шкоду у 19 млрд доларів на рік (на нафті і газі рашисти поки заробляють у рази більше), а про підрив можливості брати участь у міжнародних фінансових операціях. Що звужуватиме і можливості для продажу нафти і газу, доки різні країни шукають способи обійтись без російських енергоносіїв. І відправити росію на дно.

Читати далі