«Універсальний солдат», або Освіта як знаряддя Росії на окупованому півдні України

Центр громадянської просвіти “Альменда”, одна з організацій-засновниць Дім прав людини “Крим”, підготував моніторинговий звіт з висвітленням ситуації  щодо використання освіти для мілітаризації, знищення української ідентичності та формування лояльного ставлення до воєнних дій і воєнних злочинів, які чинить Російська Федерація на території України за період з 24 лютого по 31 травня 2022 року.

Читати далі

Так россия воевала всегда (фото, видео)

В Чечне, Грузии, Сирии, и так она воюет в Украине. Уничтожая жилые дома. Убивая мирных граждан. Забирая жизни тысячами. Стирая авиацией и артиллерией города и посёлки. И они не остановятся. Тщетно взывать к разуму и совести. Откуда у чудовища совесть? Только бить в ответ! «Россия остановится там, где её остановят», эти слова американского генерала должны стать пророческими. Это чудовище нужно остановить и загнать снова в ад, туда, откуда оно вырвалось в наш спокойный мир.

Читати далі

Свідома відмова від євроатлантичної інтеграції – злочин

Ворог продовжує ракетний терор по всій Україні і буде це пробувати робити навіть тоді, коли ми виженемо його з нашої території. Треба вже думати над тим, як позбутися цієї наступної загрози. Свідоме ігнорування, а часто фактичне блокування, вступу України в НАТО – це фатальна стратегічна помилка української влади. Ми вже заплатили за нестерпну легкість буття і відсутність стратегічного бачення десятками тисяч життів. І заплатимо ще більше, бо для когось голова – це «щоб туди їсти», а не думати.

Читати далі

Вести с фронтов. 25-26.06.2022

Пока противник перегруппировывается на главных направлениях своего наступления на Донбассе, у нас есть возможность немного посидеть, подумать и попробовать понять, чего стоит ждать в ближайшем будущем в районе Славянск -Краматорск – Лисичанск. Лично у меня нет и тени сомнения в том, что в самое ближайшем будущем, по крайней мере, на двух направлениях – Славянском и Лисичанском противник опять попытается перейти к массированному по количеству привлекаемых сил и средств наступлению.

Читати далі

Санкції на часі. 26.06.2022

Кінець червня сповнений міжнародних форумів і рішень, спрямованих на перемогу Вільного Світу над терористичною росією. Надання Україні статусу кандидата в ЄС, сьогоднішній саміт G7, за ним саміт НАТО – покликані скоординувати зусилля світу у боротьбі з найбільшою загрозою з часів ІІ Світової війни. Рашисти реагують так, як уміють, – ракетними ударами по мирних містах, житлових будинках і дитячих садочках. Цей виклик людяності має призвести до посилення санкцій і спрямування росії на дно. На представницькій конференції в Берліні Петро Порошенко буде переконувати в цьому лідерів провідних країн світу. Тим часом вже накладені санкції розхитують основи рашистського режиму.

Читати далі