У РФ запустили фейк про вимогу ЄС до України «припинити прославляти Бандеру»

Десятки кремлівських медіа пишуть, що «від України вимагають припинити прославляти С. Бандеру заради членства в Євросоюзі». Також Петро Порошенко в ефірі телеканалу MSNBC закликав західні ЗМІ не поширювати російські фейки щодо «нацистів в Україні» та Степана Бандери. Він наголосив, що теза про «нацистів» просувається кремлем по всьому світу, щоб виправдати свою загарбницьку війну.

Читати далі

Фатальна помилка

Зараз, ціною тисяч жертв, захисники України дають нам унікальний шанс розірвати прокляте замкнене коло і викинути брехню, що пушкіністи – люди, на смітник історії. Ми не можемо продовжувати дурити наших дітей, що нація вбивць і гвалтівників бачить сни Вєри Павловни чи переживає, коли топить собак. Заради пам’яті страчених поколінь ми не можемо профукати цей історичний шанс. Московська культура має бути страчена, як страчені московитами мученики Бучі. Знищена, як знищений окупантами Маріуполь. Бо культура – найстрашніша зброя московитів. Вона робить із українців рускіх і відправляє вбивати своїх.

Читати далі

Ми щоденно працюємо над прискоренням членства України в ЄС – Петро Порошенко (відео)

«Я не маю жодного сумніву, що Україна продемонструє усі необхідні кроки. Що ми спільно об‘єднаємося для того, щоб країні принести користь, принести європейську перспективу. Тому що окремі позиції, коли закриваються три патріотичних телевізійних канали, коли не випускають лідера опозиційної політичної сили для участі у Парламентській асамблеї НАТО чи перешкоджають участі в роботі Конгресу ЄНП – це, на жаль, наші «корисні ідіоти» роблять атаку на єдність, яку ми маємо забезпечити і забезпечуємо вже 117 днів війни», – застерігає Порошенко.

Читати далі

Ну можуть же, коли справді хочуть…

Вчора Верховна Рада ухвалила правильні рішення, направлені на деколонізацію українського культурно-інформаційного простору. І депутати від владної монобільшості також завзято за це голосували. Нарешті до владних еліт дійшло, що вони помилялись. І це, насправді, гарний знак. Але ж якою ціною? Якою кількістю жертв, сліз та руйнувань? Можливо, що наразі і недоречно мені справедливо заявляти про “а ми ж казали”, але необхідно. І потрібно, бо ще далеко не все зроблено. Різниця завжди є. А от “русского міра” має не бути, якщо ми справді хочемо зберегти нашу націю і державу. 

Читати далі

Змеебаевка

Судя по всему, часика в три ночи на Змеином начала играть музыка, и некоторые её не услышали. Потом россиянам стало неприятно в заднице и полетели по Одессе “Ониксы” с 7 утра. Ну, а назад уже по самоходным буровым платформам отгрузили наши после 8:00. Список забитых судов, катеров, вертолетов и ЗРК уже внушает, а еще ничего не закончилось. 

Читати далі

Вести с фронтов. 19.06.2022

Ситуация в Восточной операционной зоне продолжает оставаться достаточно сложной и напряжённой. Противник продолжает свою наступательную оперативно-тактическую операцию с целью окружения и разгрома группы войск Сил обороны Украины, действующей в районе Северодонецк – Лисичанск. В этом контексте ударные группировки противника проводят достаточно активные наступательные действия на целом ряде участков и направлений в Восточной операционной зоне. В частности, сегодня поговорим “за Славянское направление”.

Читати далі

Санкції на часі. 20.06.2022

Агресивна риторика і дії рашистів відштовхують від них навіть найближче оточення. Спроба створити Казахстану проблеми з постачанням нафти після демаршів президента Токаєва дорого коштуватиме рашистам – ціна їх «дружби» і «допомоги» стає очевидною всім. І бажання скинути їх на дно об’єднує дуже різні країни.

Читати далі

Новости из США. 17-19 июня 2022 года

В газете Нью-Йорк Таймс опубликована статья – журналистское расследование группы из шести журналистов газеты «Что сотни фотографий использованного Россией оружия рассказывают о ее жестокой военной стратегии».

Читати далі