Российская ПВО оказалась неэффективной против Нептунов и Гарпунов (видео)

За время полномасштабной войны в Чёрном море были дважды применены ПКРК, в первый раз «Нептун», сегодня, 17 июня Harpoon. И оба применения – успешные. Но сегодняшний удар противокорабельной ракетой Harpoon по российскому судну проекта 22870 «Василий Бех» на самом деле был не просто уничтожением вражеской единицы. А что же теперь со снабжением группировки оккупантов на острове Змеиный? Ведь отправляющиеся туда суда теперь – смертники. Равно как и оккупанты на Змеином без снабжения и обеспечения обречены со временем на вполне предсказуемый исход в изоляции.

Читати далі

Тайру звільнили з полону!

Про це Володимир Зеленський повідомив у відеозверненні: «Вдалося звільнити з полону Тайру, українського парамедика Юлію Паєвську. Тайра вже вдома». Дякуємо всім причетним до звільнення Тайри з полону. З поверненням додому, Юліє!

Читати далі

Пентагон оприлюднив повний список наданого Україні озброєння (перелік)

Міноборони США відзвітувало про виділення тисяч одиниць високотехнологічного озброєння й техніки Україні, а також сотень тисяч боєприпасів та іншого обладнання в межах оборонної допомоги, загальна вартість якої перевищує $6 мільярдів. Про це йдеться в офіційному повідомленні на сайті Пентагону.

Читати далі

Чи отримав народ щеплення від «шаріїв»?

Партію гебнявого Толіка Шарія заборонено, але свою функцію вона виконала, встигши насипати чимало лайна в голови населення, бо сам факт обрання в органи влади відкритих агентів москви не міг не призвести до катастрофи. І найгірше, що ця ніша ненадовго залишиться порожньою – знову підсунуть якогось очкастого “простово парня с народа, которий рубіт правду-матку”, і якому довірятимуть ледь не більше, ніж державницьким силам.

Читати далі

Лінгвоцид – це злочин

Секретаріат Уповноваженого із захисту державної мови продовжує збирати факти лінгвоциду на окупованих територіях для подальшої передачі їх до міжнародного суду та Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування злочинів в Україні. Лінгвоцид полягає у витісненні української мови з усіх сфер суспільного життя. Уповноважений закликає громадян повідомляти про переслідування за мовною ознакою та будь-які утиски української мови на окупованих територіях.

Читати далі

Топоніміка здорових націй

Три тижні у Польщі та Чехії нашим з Ірою другом був навігатор. Навігатор як відомо оголошує усі назви вулиць, якими ми проїжджали. Всі назви мають пропагандистське навантаження. Жодного разу ми не опинилися на вулиці, що має прив’язку до росії. Назви вулиць – це постійне крапання на мозок. Це постійно діюча реклама держави, її цінностей, достойників та ідей. Постійне нагадування про важливі для держави речі. Було б дивним, якби держава не використала це на свою користь.

Читати далі

Война в Украине подтверждает второсортность советского оружия

Российское командование, вынужденное использовать сейчас советское оружие, убеждается в том, о чем говорили десятилетиями, – даже выпускаемое в советскую эпоху советское оружие уже тогда было отсталым и некачественным. Тогда все эти обвинения парировались тем, что это завистливая западная пропаганда. Сегодня же мы видим, что это все – правда. 

Читати далі

Рамштайн-3: де-юре і де-факто

Значення Рамштайна у нашому публічному просторі гіпертрофовано у неправильний бік. Це не щомісячний день відвідування неблагополучного сирітки доброчесними громадянами, де вони вручають йому подарунки. Мало озвучених подарунків – зрада! Це працює трохи інакше. Наша тактична ціль гранично конкретна – вижити до кінця липня і за цей час перекинути місток, яким ми переберемося в осінь цивілізованого світу. Потім вижити в серпні, поки нормальні люди ловитимуть крабиків на морі. Що розпадається на низку завдань, які у сфері оборони поділяються на коротко-, середньо- та довгострокові. Якщо ми не маємо наміру померти десь восени, нам необхідно формулювати зрозумілі середньо- та довгострокові завдання.

Читати далі

З 1 липня 2022 року Україна запроваджує візовий режим в’їзду для громадян РФ

Сьогодні Кабмін має ухвалити постанову «Про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Російської Федерації про безвізові поїздки громадян України і Російської Федерації та застосування деяких міжнародних договорів України з Російською Федерацією». Згідно із запланованим рішенням Кабінету Міністрів, з 1 липня 2022 року Україна запровадить візовий режим в’їзду для громадян РФ. 

Читати далі

Порошенко подякував Єврокомісії за стратегічне, історично важливе рішення: Майбутнє України – в Європі! (відео)

Петро Порошенко у відеозверненні привітав рішення Європейської Комісії щодо України і закликав лідерів держав-членів Європейського Союзу підтримати заявку України на засіданні Євроради. П’ятий Президент також наголосив, що українське суспільство, влада і опозиція мають об’єднатися для продовження європейських реформ та реалізації «дорожньої карти» членства в ЄС. Війна – не привід для гальмування реформ і згортання демократії, вважає Петро Порошенко.

Читати далі

Новости из США. 16 июня 2022 года

В четверг состоялись продолжавшиеся почти в течение трех часов третьи открытые слушания в специальном комитете Палаты Представителей по расследованию обстоятельств мятежа 6 января 2021 года.

Читати далі

Вести с фронтов. 16.06.2022

Командование войск противника в виду необходимости оперативного обеспечения вооружением и военной техникой (ВВТ) частей и подразделений своей группировки войск, ведущей активные боевые действия на территории Украины в Восточной операционной зоне, развернуло для этих целей сеть специализированных передовых баз и полевых лагерей снабжения ВВТ. Некоторые данные по резервам противника на Северском и Славянском направлениях.

Читати далі

Санкції на часі. 17.06.2022

Візит керівників Німеччини, Франції, Італії та Румунії до України і їхні заяви про підтримку надання статусу кандидата в члени ЄС означають не лише допомогу Україні, а й дуже важливе розуміння західним світом: мир можливий лише через перемогу України. А отже, росія має прискорювати свій рух на дно.

Читати далі

И победителей судят

Пообщался со скуки с некоторыми представителями РФ из вот этих “пацифистов-общечеловеков”, которые всем сочувствуют одинаково. Возникло ощущение, что общаюсь со стенкой. Стадо можно сделать из любого народа – было бы стойло, кормушка и кнут. Поэтому их пример – наука нам, как НЕ надо делать. Поэтому любые попытки узурпировать власть и наплевать на законы – нужно пресекать максимально жёстко. И после нашей Победы – особенно, ибо желание стать поглавниками и кондукэторами у лидеров победившей страны растёт, как никогда.

Читати далі

Перспективы Украины и России

Запад определил границы своего вмешательства в войну между Россией и Украиной. Это – победа Украины. Тут нет ни сомнений, ни разногласий. Украине будет оказана вся необходимая помощь для выдворения оккупантов с украинской территории. Далее есть разница в видении того, как далеко сторонникам заходить в своей поддержке Украины. И тут речь идет собственно не об Украине, а о России. Должна ли Украина быть вооружена настолько, чтобы воевать на территории РФ? Нет и еще раз нет. С какой стати Украина должна воевать и терять своих людей ради того, чтобы освободить россиян от взращенного ими самими режима? Чуда не случится. И Украина не обязана быть волшебником и осуществлять мечты части россиян.

Читати далі