Продовжуємо зміцнювати Збройні Сили України (фото, відео)

Завдяки вам сьогодні відправили нашим військовим 200 бронежилетів та 200 шоломів, 1000 комплектів нижньої білизни, 300 дощовиків, півсотні рпс, укомплектованих підсумками, наплічними під вистріли РПГ, 10 комплектів газових плит з балонами та дві морозильні камери. Кожен ваш внесок у спільну справу — надважливий. І на кожну відправлену вами гривню у ГО “Справа Громад” Петро Порошенко разом з Мариною Порошенко та Фондом Порошенка додають ще одну, у такий спосіб подвоюючи спільний внесок. Долучайтеся до збору коштів!

Читати далі

Декларація невігластва

Улюблений аргумент пересічного общєчєловєка, тобто людини імперської культури, що живе в Україні: “я украінскую культуру (літературу) не знаю, но в школє мнє было нудно”. Ти років 30 як закінчив школу і зараз декларуєш, що три десятиліття нічого не читав, що твої знання на рівні підлітка, але тобі не соромно бути невігласом, і у тебе є мнєніє. А ще зацінюєш рівень емпатії від таких осіб. Війна йде на знищення української культури, це прямо декларується і виконується на захоплених територіях ретельно і без жодних виключень. Цими общєчєловєкамі ситуація сприймається не те що без болю, навіть без особливого співчуття.

Читати далі

Не маємо права на помилку

Я з нетерпінням чекаю контрнаступу ЗСУ, який очистить Україну від ворога. Я вірю, що такий контрнаступ буде. Але знаєте чого я боюся? Того, що контрнаступ почнеться невчасно. Раніше, ніж треба. Пам’ятаєте, як це було влітку 2014 р? Ми не здогадувалися, яким розчаруванням той наступ закінчиться. Ми не маємо права піддатися бажанню здобути просте рішення і поперти в контрнаступ невчасно. Раніше, ніж Москва виснажить свої сили. А вона їх виснажить. Її сили не безмежні. У наступ ми обов’язково підемо. Тоді, коли вирішить командування ЗСУ. Не комісари влади і не політики. А воєначальники. 

Читати далі

Обзор дезинформации пропагандистских СМИ – 13.06.2022

Регулярный обзор дезинформации с примерами прокремлевской пропаганды, распространенной в европейских странах. Тема выпуска: «Кремлевская риторика ненависти поощряет военные преступления в Украине».

Читати далі

Ексклюзивне інтерв’ю Петра Порошенка Віталію Портникову 14.06.2022 (відео)

Як змінилася Україна за місяці війни? Чи можна про щось домовитися з Путіним? Що має змінитися у підходах Заходу до війни? У спільному проекті Радіо Свобода, телеканалів «Еспресо» та «Настоящее Время» «Дороги до свободи» Віталій Портніков розпитує п’ятого Президента України, депутата Верховної Ради Петра Порошенка. Через повагу до глядачів «Радио Свобода» інтерв’ю проведене російською мовою.

Читати далі

Як українці перемогли у 1991-му (відео)

Перемога 1991-го – це вміння українців з дуже різними цілями об‘єднатися заради спільної високої мети – незалежності, і здатність вписати цю мету у широкий міжнародний контекст. Нині ми теж дивуємо світ здатністю об‘єднуватися. Тож якщо ми так само, як наші попередники, не будемо спинятися на досягнутому, то обов’язково переможемо.

Читати далі

Люди-легенды, о которых споткнулся враг

Есть у нас в стране такие специальные люди, которых россияне не учли. Которые умеют находиться в нужное время в нужном месте. Ровно там, шоб о них споткнулись атакующие колонны врага. Думаю, шо россияне при наступлении на Киевскую область не учли много всего, и в первую очередь – 72-ю бригаду и ее командира Александра Вдовиченко. Без пафоса, но он – один из самых крутых комбригов этой второй кампании.

Читати далі

Хто вам сказав, що все вже закінчилось?

Так, як було, вже не буде. Ніколи. І війна, вона поруч. Зараз. І ніхто не скаже, як і що треба робити та як жити. Бо ніхто не знає. Просто пам’ятайте, що ми стримуємо ворога, який має більший ресурс. Ми його досі стримуємо. В нас досі не вистачає озброєння та боєприпасів. І лінія фронту йде все ще на нас. Ми все ще йдемо по краю. І кожного дня може не бути наступного дня для кожного з нас. І як і раніше є загроза існуванню держави. Нема сьогодні минулого. Нема сьогодні майбутнього. Тим більше ніякого політичного майбутнього. Є тільки сьогодні, де треба просто пахати на фронт та на перемогу. Всім. Сьогодні є тільки ЗСУ, від яких залежить наше завтра.

Читати далі

Логика военного времени

Довоенная жизнь закончилась. Забудьте. Война будет идти еще долго. Намного дольше, чем в принципе можно пережидать. Это до победы. Так будет, пока на карте есть Россия. Невозможно жить в воюющей стране и при этом действовать и мыслить в логике мирной жизни. Просто потому, что военное время и мирное время – и разные миры, и разные Вселенные. И чем быстрее мы сможем принять этот факт и перестроить свое мышление, тем лучше. Для всех лучше. В первую очередь, для нас самих. И намного лучше для страны и победы.

Читати далі

Вести с фронтов. 14-15.06.2022

Противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операции на Донбассе с целью окружения и разгрома части Объединённых сил (ОС) ВСУ, действующих в районе Лисичанск – Северодонецк. В этой операционной зоне есть достаточно существенные изменения, но о них в следующий раз. Сегодня о Юге… В рамках эскалации уровня военной активности в республике Беларусь военно-политическим руководством этой страны принято решение о наращивание контингента вкс вс рф на территории страны.

Читати далі

Санкції на часі. 15.06.2022

Рух рашистів на дно має прискоритись після третьої зустрічі у «форматі Рамштайну». Генсек НАТО Йенс Столтенберг анонсував, що йтиметься про постачання Україні важких озброєнь. А посол США при НАТО Джуліана Сміт відзначила, що зустріч збере уже близько 50 країн, які підтримують Україну. Антипутінська коаліція розширюється. Це дозволяє сподіватися і на розширення постачання зброї, і на економічну допомогу. І на постійне нарощування санкційного тиску на рашистів.

Читати далі

Вступ до ЄС залежить тільки від нас

Поки Зеленський, уряд, українські дипломати, громадянське суспільство, депутати важко працюють, аби Україна отримала статус кандидата в члени ЄС, радник глави ОП заявляє, що чхати нам на цей статус, дайте зброї, далі ми самі розберемося. Провокаційна заява робиться напередодні розгляду українського питання Єврокомісією, дискусія пройде вже цієї п’ятниці. А наступного тижня ЄС прийме остаточне рішення. Хейтити ЄС, хайпувати на темі надання нам кандидатства, знецінювати зусилля сотень людей – це офіційна політика Банкової? Якщо ні, то радник – ще радник? Чи вже ні? Якщо Україні дійсно не дадуть кандидатський статус чи дадуть із передумовами, спитати про це треба буде Київ, а не Брюссель.

Читати далі

Эффективность трат ваших денег – для нас культ (фото)

Было-стало, было-стало… Давайте объективно, можно было купить пикапы и передать их быстренько на фронт в том виде, в котором они приехали. Серые, белые, оранжевые… Но, во-первых, мы передаем пикапы реально на фронт. А там не будет времени, сил, денег, возможностей. А во-вторых, у нас просят генераторы, бензопилы, колеса, лопаты. Так почему не объединить? И в результате получаются вот такие вот машинки, которые в субботу-воскресенье уже поедут на фронт.

Читати далі