Канадський бренд випустив парфуми «Слава Україні» (відео)

Одна пляшка на 50 мл коштує 200 канадських доларів (5400 гривень), 50 доларів (1350 гривень) з кожної пляшки відправлятимуть на рахунок Нацбанку для підтримки української армії. Засновник бренду Метью Мелег каже, що випустив ці парфуми, бо «українці – єдині, хто не дає росії захопити решту Європи». Він також розповів, що його виховала його «словʼянська бабуся», чия родина тікала від Сталіна та СРСР.

Читати далі

Хроники Харькова. 13.06.2022 (фото)

Устроил себе отпуск, пробыл несколько дней вместе с семьей подо Львовом и во Львове. Вчера вернулся в Харьков и сегодня к Хроникам. Сегодня не об одном дне, а какой для меня по возвращении выглядит прошедшая (в основном без меня) неделя. Мне было очень интересно, каким мне покажется Харьков после недели перерыва в абсолютно мирном Львове. Контраст, конечно, очень сильный. Но впечатления фронтового города Харьков не производит. Скорее, прифронтового.

Читати далі

Брехня вбиває українців, знання рятують життя

Набридло, що ми борсаємося в корупції, популізмі та недалекоглядності. А потім нам винні американці чи ще хтось. Остання ставка Путіна – через наших умільців переконати людей, що “нам щось не те дали”, що “нам якось не так допомогли”. Бо тоді Україна залишиться без союзників та програє війну. Наші вороги (крім Путіна) – це некомпетентність влади, корупція чиновників та олігархи. Вже точно не МВФ, Світовий банк та уряди країн, які дали нам уже кілька річних бюджетів армії за три місяці війни. Давайте розставляти пріоритети правильно та розуміти, хто наші вороги.

Читати далі

Украинский позор российского БМПТ «Терминатор-2»

С 14 на 15 мая в открытых источниках стали появляться видео переброски в зону боевых действий на Донбассе российских БМПТ «Терминатор-2». В течение недели про БМПТ «Терминатор-2» писали и говорили практически все российские площадки и пропагандисты. Это говорило о том, что российские оккупанты специально разносят по информационной среде факт присутствия данных боевых машин как элемент подъема морального и психологического духа. Подъема не только среди оккупантов, участвующих в фатальных для них боевых действиях, но и следящих за ними с диванов и на четвертый месяц войны понимающих, что “спецоперация” явно идет не по плану. А затем… А затем наступила тишина, которая длится до сих пор.

Читати далі

Британію ігнорувати не вийде

Гегемонії Берліна у Європі приходить кінець. Це означає, що тепер на ситуацію в Європі сильно впливатиме офіційний Лондон. В Європі це розуміють. І бояться. Саме звідти виникають всі ці просторікування про «зберегти лице Путіна» і «хай Україна поступиться територіями». Саме звідти постійні намагання Європи «макронити» і «валяти Шольца». Як на мене, не вийде у них нічогісінько. Крім одного. Внутрішні проблеми ЄС загостряться ще сильніше, і ЄС доведеться проводити внутрішні реформи. Інакше невдовзі виникне новий ЄС. Навколо Лондона.

Читати далі

Істерика як доказ провини

Мені дуже легко коментувати епічний срач мера Дніпра з Доніком, бо відео з Філатовим я так і не бачив, не мав часу і бажання витрачати зайвих 20 хвилин на перегляд. А пост Доніка без перегляду відео був незрозумілим. Тож чому легко коментувати, якщо я навіть не бачив причини срачу? Тому, що мій багаторічний стаж у якості “бота” говорить про те, що подібна реакція публічної особи і політика на компромат вже є безумовною поразкою. Якщо політик/публічна особа не відповідає по суті звинувачень, а намагається істерично дискредитувати джерело (в даному випадку навіть не джерело, а коментатора), – він вже програв.

Читати далі

Щоб діти не виросли яничарами

Замість дурі з прийняттям “хароших рускіх” влада краще б готувалася прийняти дітей з окупованої території. Сотні тисяч цих дітей Україна має висмикнути назад. Ми можемо зробити просто школи-канхветки для дітей з окупованих територій, з яких в майбутньому виростуть сучасні, патріотичні громадяни, які вміють мислити по-новому. І на цей проект реально можна отримати фінансування від донорів. Всі країни з радістю допоможуть нам врятувати дітей.

Читати далі

Завдяки Збройним Силам пекло пішло звідси

Кава була дуже гаряча, тому я, подмухавши, поставив горнятко на стіл поруч з червоно-чорним повербанком. Він лежав тут вже місяць, і особисто я мав мало надій, що Андрій зможе повернути його законному власнику. Ми познайомились із ним випадково. Під час опрацювання запиту на евакуацію з багатоповерхівки в Ірпені. Запропонували їм негайно виїхати, одначе отримали у відповідь категоричну відмову. Єдино що – один з мешканців попросив Андрія зарядити йому повербанк, щоб можна було заряджати телефони. Андрій миттю віддав йому свій, заряджений, а натомість забрав собі хазяйський.

Читати далі

Капиталовложение

За крайние три месяца Европа перепахана нашими спецэкспортерами вдоль и поперек, и на три метра в глубину. Склады, военные поставки, частники втридорога, частники вдвадорога, любые частники, все частники. Да, не все соглашаются продавать, да, до черта контрактов перебито третьими странами (читай – россиянами, привет, ОАЭ). Все, что вылетает из стволов и с направляющих РСЗО, должно быть найдено, законтрактовано, притащено и быстро выдано в войска. Нон-стопом. Не дожидаясь ленд-лиза. За счет бюджета, то есть нас, налогоплательщиков. Бегом. На вчера. На позавчера. Главком требует всего и сразу, и не всегда вежливо, зато всегда – быстро. Боеприпасы – самое лучшее капиталовложение. 

Читати далі

Маємо знову звільнити Маріуполь

8 років тому за кілька днів після інавгурації Президента Петра Порошенка легендарна 72 бригада і героїчний «Азов» звільнили Маріуполь. Маріуполь стрімко розвивався і при кожній зустрічі дивував – новими фонтанами, скверами, набережною. В 15 кілометрах поруч знаходилося розбомблене орками, заміноване, зруйноване Широкине, і цей контраст між прифронтовим Маріуполем і знищеним курортним селищем був найкращою ілюстрацією різниці між Україною і русскім миром. Зараз різниця і блок пости між Широкиним і Маріуполем стерті. Русский мир зробив із прекрасного міста, що розвивалося, привид. Суцільне Широкине всюди, куди приходять ці поганці.

Читати далі

Спочатку Армія

Коли ми переможемо, мені не потрібні першочергово нові дороги. Нові будівлі міськради. Нові парки чи щось таке. Я не хочу, щоб потирали руки в очікуванні грошей на відбудову наші депутати – гроші повинні йти на армію. До біса “велике будівництво”. Спочатку Армія. І тоді будемо МИ. А якщо будемо МИ, то зробимо й все інше. Ми вміємо. 

Читати далі

Вести с фронтов. 12-13.06.2022

На Донбассе противник продолжает свою оперативно-тактическую наступательную операцию, целью которой есть разгром части группировки Объединённых сил (ОС) ВСУ для полного захвата Луганской и Донецкой областей Украины. Противник сосредотачивает для своего будущего наступления на агломерацию Славянск – Краматорск достаточно мощную группировку.

Читати далі