Українські військові отримали автомобілі Pinzgauer (фото)

Сили оборони України отримали ще один вид броньованих машин. Йдеться про автомобілі Pinzgauer. Їх військовим передав анонімний благодійник, який сам служить у Збройних Силах України. На опублікованих фото видно щонайменше 8 одиниць техніки. Два позашляховики вже служать військовим Сил територіальної оборони ЗСУ, решту відправили іншим родам військ. “Вся моя допомога українській армії анонімна. Я роблю свою справу, те, що маю робити у такі часи. Буду там, де моя допомога потрібна найбільше. Після перемоги обов’язково розкрию себе“, – прокоментував передачу техніки військовослужбовець із позивним “Гора”.

Читати далі

Тож із чим вас вітати, пані та панове українські журналісти?

Війна колишньої росії проти України була неминучою. І єдиною причиною цієї війни є тимчасове існування колишньої росії і дикої орди, яку називають “російський народ”. Але якщо шукати причини війни чи, точніше, фактори, які їй сприяли в Україні, якщо шукати винуватих в Україні, то головним винуватцем тої біди, яку наробила в Україні колишня росія, є українська журналістика. Українська журналістика зробила для ворога більше, ніж всі політики і московська секта разом узяті.

Читати далі

СБУ: Перехоплення розмов загарбників за тиждень. 05.06.2022 (аудіо)

За місяці війни світ вже чимало дізнався про ницість і підлість рашистів. Але армія рф продовжує «пробивати дно». Завдяки перехопленням СБУ ми бачимо, що саме відбувається в лавах окупантів. А там – паніка і бажання солдатів вбивати своїх командирів. Грабунок місцевого бізнесу на тимчасового окупованих територіях і вимагання викупу за викрадених чоловіків. І, звісно ж, чергові спроби мародерства. Також у розпорядженні СБУ опинилися методички російських спецслужб з порадами, які ролики треба знімати для виправдання звірств рашистів.

Читати далі

Не забувайте про тих, хто не відступив

… Я кидав і кидав ті речі в, здавалось би, безрозмірний кунг. Відчував, як машина важко сідає на ресорах. Спершу намагався сортувати – рюкзаки до рюкзаків, взуття до взуття, а потім все злилося в єдиний потік. Підсумок в плямах крові. Тримаю в руках. Обережно кладу його з самого краю. Бо місця в кузові геть не лишилося. Така собі квінтесенція тез “Війна триває”, “ЗСУ тримають небо” і “Незалежність народжується в крові”. Цінуйте цю жертву. Допомагайте Армії.

Читати далі

День журналістики – 2022. Дякуємо всім справжнім!

Ви – мужні! Ви – витривалі! Ви – віддані правді. Ваш незалежний голос нині лунає по всьому світу. Бо світ має знати правду про війну, яку розв’язала в Україні путінська росія. Дякуємо кожному з вас, хто доносить слово правди, хто протидіє російській агресії в інформаційному полі. Мужності вам та сил у цій боротьбі. Україна обов’язково переможе!

Читати далі

Петро Порошенко бере участь у Європейському Фінансовому Конгресі у Польщі (фото, відео)

Під час виступу на Європейському Фінансовому Конгресі у польському місті Сопот п’ятий Президент презентував програму економічного відновлення України і наголосив, що Україні потрібен План Маршалла, який націлений на членство нашої держави у Європейському Союзі та НАТО. «План Маршалла для України має ґрунтуватися на таких основних принципах – прозорості, ефективності та довіри. А також на принципі “кошти в обмін на реформи”. Нам потрібно побудувати нову Україну, забезпечити її повноцінну модернізацію – модернізацію всіх політичних, економічних та соціальних інститутів за Копенгагенськими критеріями членства», – зазначив Петро Порошенко. Він також закликав надати Україні зброю та посилити санкції проти росії.

Читати далі

Вести с фронтов. 05.06.2022

Командование войск противника продолжает активное ведение боевых действий на территории Украины, сосредотачивая основные свои усилия в Восточной операционной зоне с целью полного захвата Донецкой и Луганской областей Украины в их административных границах. В Харьковской операционной зоне противник, судя по всему, также активно ведёт подготовку к ограниченной по масштабам наступательной операции с целью сковывания частей и подразделений Сил обороны Украины на этом направлении. Контрнаступательные действия ВСУ в северной части Херсонского плацдарма противника остановились. Военно-политическое руководство Беларуси продолжает предпринимать меры по дальнейшей эскалации оперативной обстановки.

Читати далі

Санкції на часі. 06.06.2022

Єврокомісар з питань внутрішнього ринку ЄС Тьєррі Бретон заявив, що Євросоюз розробив план заміщення російського газу та вже намітив альтернативних постачальників. Важливо, щоб план почав реалізовуватись чимшвидше і продовжив діяти і після перемоги України на полі бою, – бо щоб рашизм не загрожував людству, його треба пустити на дно всіма засобами.

Читати далі