Маніяки ніколи не зупиняться

Прастиє рускіє ще не розуміють, який ящик Пандори відкрили. І що все те біосміття, яке ми не встигли утилізувати, повернеться до них додому іншим. Воно вкусило крові, воно навчилось катувати і вбивати, знущатись над слабшими і принижувати. Воно ґвалтувало дітей, розстрілювало беззбройних і їло собак. І лише ідіот і росіянець можуть думати, що всі ці Ванькі і Абдурахмандабеди повернуться додому такими, як були. Вони пройшли остаточну ініціацію в нелюди, і ними вони і залишаться, бо від цього болота не відмиєшся, навіть якщо трохи обсохнеш. Вони захочуть ще.

Читати далі

Хроники Харькова. 03.06.2022 (фото, видеоинтервью автора)

В Харькове ночью прошла гроза. Я не знаю, надолго ли это теперь. Но сейчас большинство, услышав гром, пытается определить приход это или выход и определить на звук расстояние до точки прихода. Интересно, сколько лет после войны уйдет на то, чтобы у живших в относительной безопасности мирных жителей Харькова ушло это постоянное ожидание обстрелов? Сегодня на улицах был какой-то фестиваль просто. Молодежь пытается наверстать дни, когда сидели тихо. Причем или я уже настолько отстал от жизни, или это был фестиваль авангардной моды. А еще трижды играющих и поющих на улице сегодня встретил 😛 .

Читати далі

«Чому нам не дали ракети для удару по Москві?!»

Не слухайте ботів та корисних ідіотів, які верещать, що “все пропало, нас зливають”. Якби нас зливали, ми б не побачили нафтового ембарго чи допомоги на 40 мільярдів від одних тільки США. Так, нам хочеться більше та краще, але світ влаштований трохи інкаше. 

Читати далі

Світова російсько-українська кібервійна

Нарешті свою участь у російсько-українській кібервійні підтвердили США. Буквально на днях у моїй статті про кібервійну на DOU я стверджував: «… вкрай складно повірити, що вони (західні союзники України) стоять осторонь від широкомасштабної кіберборотьби проти одвічного ворога всього демократичного Світу». Аж ось приїхав офіційний пруф. Директор NSA, чотиризірковий генерал Пол Накасоне повідомив в інтерв’ю SkyNews буквально наступне: «Ми провели серії операцій з повного спектру: наступальні, захисні, інформаційні операції». І це було зроблено «у відповідь на російське вторгнення до України».

Читати далі

Про історію, зозуль, досвід, паралелі і правильні акценти

Свого часу Фінляндія, як і Україна, опинилася в пазурах Російської імперії. Весь букет бід, включно з русифікацією, репресіями, примусовим затягуванням до імперської армії, фіни відчули. Чинили спротив. Мучилися 100 років… Одним із жахів червоних в білих снігах Суомі були «зозулі» – снайпери. Особливо Сімо Хяюхя мав час і натхнення. Суть в слові SAKO. Це «інструмент», яким мінусував радянського загарбника Сімо. Перше замовлення гвинтівок SAKO для фінських ТрОшників зробила… добровольча ЖІНОЧА волонтерська організація. Допоможіть гарній українській дівчині реалізувати красиву фінську історію для українського інтересу.

Читати далі

НБУ оголосив підвищення облікової ставки з 10% одразу до 25%

НБУ оголосив підвищення облікової ставки, кількість експертів з економіки подвоїлася, їхні жиліща пєрєполняются, приріст експертних колонок у пресі +1000%. Чому я вважаю, що рішення НБУ підняти ключову ставку з 10% одразу до 25% – це гарний хід.

Читати далі

Дві основи перемоги

Війна – це змагання логістики та ресурсів. Не важливо, хто на цей момент часу контролює “н/п А”, і не важливо, скільки таких н/п за одиницю часу взято під контроль. Важливо, як змінився баланс ресурсів та логістики супротивників. До початку повномасштабної фази війни західні і російські аналітики робили свої прогнози саме на основі балансу ресурси + логістика. І дійсно, стандартна формула давала росіянам на перемогу від 3 днів до двох тижнів. Чому ми не виправдали очікувань світу? Тому, що в стандартній формулі не було враховано самоорганізованої активної меншості. Це наш ключовий ресурс.

Читати далі

Нико не остывает и никогда не спит

Нико стал моим любимым городом, и я ничерта не понимаю, как так получилось. То ли эти прямые улицы. То ли погасшие чуть ли не навсегда светофоры. То ли отчаянная зелень, то ли безумное небо, то ли водная гладь, которой все похрен, то ли разрывы арты на Корабельном, то ли великолепно-привычная беспечность местных. Может, даже дело не в самом городе, а в области, отчаянно старающейся жить. И, может, в заставляющих тебя двигаться змейкой бетонных блоках, на каждом из которых написано недоумение Киеву, на днях избавившемуся от последних блок-постов.

Читати далі

Вести с фронтов. 02.06.2022

Сегодня украинские войска на Донбасском выступе похожи на сжимающуюся пружину. Да, конечно, можно было упереться “ради жителей Северодонецка” и превратить его в некое подобие Сталинграда. Но мало кто из тех, кто орёт сегодня о том, что “Северодонецк слили”, думает о самом ближайшем будущем и о том, что война не ограничивается одним лишь Северодонецком. Впереди сражение за Славянск – Краматорск. Конечно же, можно было бы под постоянными воздушными бомбардировками и артобстрелами “захоронить” в номерных кварталах города какую-то часть сил группировки Объединённых сил (ОС) с весьма малыми изначально шансами на успех. Но кому от этого стало бы легче ? Парочке кретинов в тырнетах или нашей армии? Зато “бились бы до последнего”…

Читати далі

Санкції на часі. 03.06.2022

Євросоюз остаточно затвердив шостий пакет санкцій проти росії. Далі – зробити висновки для європейських інституцій і процедур із усіх затримок і працювати над наступними пакетами. Аж поки рашистська економіка ляже на дно, а орда розсиплеться.

Читати далі