Зеленський дав ганебний пас Кремлю

Термінове засідання Радбезу ООН через загрозу масштабного вторгнення РФ в Україну було скликано США, не Києвом. І ось сьогодні представник РФ в ООН Нєбєнзя на слуханнях чихвостить колективний Захід, критикує США за накручування, провокацію економічних проблем в Україні, заклики до агресії. І цитує Зеленського! Мовляв, чому ООН і світ не дослуховуються до президента Зеленського, який просить Захід не нагнітати паніку. Поки весь світ думає, як допомогти Україні… Дуже соромно.

Читати далі

У парламенті Нідерландів виступили за надання Україні оборонної зброї

У правлячій партії Нідерландів VVD (Народна партія за свободу і демократію) та опозиційній Партії праці висловилися за надання Україні оборонної зброї. Україна вже звернулася до Нідерландів про допомогу в озброєнні, і Міноборони Нідерландів проводить інвентаризацію того, що можна постачати в Україну. “Ніяких військ, тільки оборонна зброя! (і справді більше, ніж просто шоломи, як це зробили німці)”, – написав депутат від правлячої партії Брекельманс у своєму Twitter.

Читати далі

Данія готова до постачання зброї та техніки Україні

Прем’єр-міністр Данії заявила про готовність надати Україні зброю та військову техніку у разі подальшої військової агресії з боку Росії. За словами очільниці уряду Данії Метте Фредеріксен, поточна ситуація навколо України становить серйозну загрозу для Європи, і тому існує “реальний ризик збройного конфлікту на європейській землі”. Раніше у МЗС України повідомили, що Данія виділить додаткові кошти на зміцнення обороноздатності нашої держави та підтримки реформи Збройних сил України.

Читати далі

Польща передасть Україні оборонне озброєння

Польща прийняла рішення про передачу Україні оборонного озброєння. Про це під час пресконференції в понеділок у Варшаві повідомив голова Бюро національної безпеки (BBN) Польщі Павел Солох. Це рішення прийнято у тісній співпраці між урядом та канцелярією президента Польщі. На уточнююче запитання, чи призначено це озброєння для протиповітряної оборони, він відповів “так”. “Ми готові це зробити у будь-який момент”,- наголосив голова BBN РП.

Читати далі

Новий «троїстий союз»: Україна, Британія і Польща створюють безпековий альянс

Орієнтовно у вівторок, 1 лютого, під час саміту в Києві може бути формалізовано новий політично-безпековий альянс. Його утворять Україна, Велика Британія та Польща. Головними завданнями регіонального альянсу мають стати як протидія російській загрозі, так і спільна робота. Експерти прогнозують, що залучення Лондона у регіональний альянс – тільки перший крок до посилення Британії у регіоні. І Україна має отримати від цього неабияку вигоду та допомогу для зменшення загрози від Москви.

Читати далі

«Я не буду учасником цього шоу» – Порошенко прийшов на допит у ДБР, але свідчити відмовився (фото, відео)

«Всі покази по так званій «вугільній справі» я вже вичерпно дав слідству. Відповів на всі їх питання і попередив – я точно не буду грати ту роль, яку придумали сценаристи та відеорежисери кварталівського «шапіто» з їх зовсім недоречним зараз серіалом. Очевидно усім, крім Зеленського: найбільший ворог України – Путін. Внутрішні війни грають сьогодні на руку ворогу. Ключ до перемоги – лише в єдності всього українського суспільства і всього цивілізованого світу», – наголошує Порошенко. Вже час припинити серіалити і подивитися в обличчя реальності», – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі

31.01.2018. За Порошенка було краще

Цього дня сили АТО зайняли селище Новоалександрівка, що на Луганщині. З 2015 року цей населений пункт знаходився де-юре в «сірій» зоні, між позиціями українців та росіян. Проте ворожі ДРГ, та й не тільки, хазяйнували в ньому, як хотіли, а місцеві мешканці були безправними заручниками. В ті часи ніхто з керівників нашої держави не ставив під сумнів: окуповані території треба звільняти й повертати під український суверенітет. З літа 2019-го, коли керівництво України змінилося, не було звільнено ані метру української землі.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 31.01.2022

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. На території Іраку збройні сили Туреччини розпочали нову операцію проти терористів Робітничої Партії Курдистану, задіяно понад тисячу військовослужбовців. Військовий трибунал Конго засудив 51 людину до страти за вбивство у 2017 році двох співробітників ООН. Одного засуджено до 10 років в’язниці.

Читати далі