Громади чекає скорочення запланованих витрат

Як і очікувалось, влада при плануванні Держбюджету на 2022 рік заклала завищені показники доходів місцевих бюджетів. Уряд запланував рекордні доходи місцевих бюджетів на 2022 рік обсягом в 630 млрд. грн., прем’єр Д. Шмигаль назвав це «колосальною цифрою». Це дійсно велика цифра, порівняно з попередніми роками, навіть зважаючи на рекордну інфляцію. Але вже перші дві декади січня нового року продемонстрували, що ці плани були, м’яко кажучи, дуже оптимістичними.

Читати далі

Припиняйте нити

Що мене добиває, так це непоборна любов наших прибічників нити. Навіть коли стається реальне досягнення, обов’язково приповзе якесь тіло, якому ну от до сказу кортить висловити «об’єктивну думку» та закликати «не дивитися крізь рожеві окуляри». Простіше кажучи, посіяти паніку і демотивувати інших. Я це пишу до сьогоднішнього рейтингу. КМІС, який навіть з перепою не назвеш симпатиками Петра Порошенка, оприлюднив рейтинги, згідно з якими партія «Європейська солідарність» обійшла «Слугу народу» аж на 5%+, а розрив між Петром Порошенко і Володимиром Зеленським вийшов на рівень математичної погрішності. І яку реакцію ми бачимо?…

Читати далі

Прокралися, нажерлися, поминай як звали!

Ворог біля воріт, союзники організували повітряний міст з ленд-лізом в Україну. Міністр оборони повідомляє голові Парламенту, що додаткове фінансування Армії поки що непотрібне. “нова якість політики” “молодих нових облич без досвіду договорняків” валить з ніг. Насправді, там все ясно. Від них вимагають план, що робити на випадок наступу РФ, але пункти того плану і так кристально ясні:
1. Пора.
2. Свалівать.
3. Із етой страни.
Тому і не треба фінансування армії, яке можна витратити на коктейлі та курорти. А ти подихай, якщо лох. 

Читати далі

Магістралі «великого крадівництва»

Компанія «Автомагістраль-Південь», яка порушує технології будівництва та купує незаконно видобутий пісок у нелегалів, отримала найбільше фінансування з державного бюджету на ремонт та будівництво доріг у рамках програми “Велике будівництво” у 2021 році – 23,3 млрд грн. Це більше, аніж розмір усього бюджетного фінансування Державного оборонного замовлення України на увесь 2021 рік – витрати на закупівлю зброї, снарядів, танків, ремонт військової техніки та складів боєприпасів тощо. Назва «Автомагістраль-Південь» неодноразово з’являлась у публікаціях ЗМІ, присвячених корупції та картельним змовам.

Читати далі

Українська влада перед обличчям загрози

Зараз ми всі заплатимо за вибір більшості в 2019. Тоді голосували за надію. Й отримавши таку величезну довіру, влада її профукала. Вкрала в країни найдорожче – час і можливості. Загубила нашу суб’єктність. Подарувала Путіну насолоду тішитися нашою слабкістю. Якби ці два роки ми нарощували потенціал ЗСУ, посилювали нашу дипломатію, якби ми єднали країну, а не вбухували мільйони бюджетних гривень на пропагандистські державні канали, мета яких – розкол країни, ми б зараз були набагато впевненіші й сильніші. Де українська влада перед обличчям загрози? На фронті? На військових заводах? Ні, вона робить селфі на мосту.

Читати далі

5 копійок до тривожної валізки. Частина 2

Не нагнітаючи паніку, бо думаю, що не знадобиться, пишу обіцяний пост про вміст «тривожної валізки» для цивільних. Насправді, на цю тему вже писано-переписано і сказано все, окрім головного: універсальних порад щодо вмісту валізки, які підходять усім, не існує в принципі. Основна моя претензія до порад на цю тему: якщо приблизно порахувати вагу того, що має лежати у валізці, дуже часто з’ясується, що це кілограмів 20-25. Тобто варіант для тренованого чоловіка (який невідомо чому досі цивільний). А якщо це пенсіонерка? Або жінка, що має нести на руках дитину? Або людина зі слабким здоров’ям? Що тоді?

Читати далі

Коломойский шпагат Зеленского

Зеленскому дают сейчас деньги и вооружения и США, и даже Европа. Казалось бы, Зеленский должен быть максимально заинтересован в продолжении такой поддержки. Однако почему-то мы слышим от всяких людей типа Богдана «Табу» Яременко, что США устраивают «психологические игры» и их никто «не может одернуть». Зачем? Это же не логично и не выгодно. Не логично и не выгодно это делать, если думать об Украине. А если об Украине не думать, то очень даже логично просить всех не вестись на «психологические игры» США. Взгляните на происходящее глазами Зеленского. Как так выходит, что для всего мира Коломойский – международный преступник, а для Зеленского – уважаемый партнер?

Читати далі

«Слуги» продовжують нецільове використання ковідних коштів

Знов не помітно для більшості громадян і тим більше влади тиждень тому відбулось оприлюднення звіту Державної аудиторської служби України щодо перевірки використання коштів, спрямованих із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 та її наслідками. Відповідно до Звіту Служба виявила, що понад 12,5 млрд було використано із порушеннями. На тлі зростання кількості захворювань на коронавірусну інфекцію неефективне використання або використання не за призначенням коштів, виділених на боротьбу з Covid-19, є злочином проти власного народу.

Читати далі

В Україну прибула друга партія летального озброєння від США для ЗСУ (фото, відео)

Вчора ввечері до України прибула друга партія з нового пакету безпекової допомоги Збройним силам України у вигляді летального озброєння на загальну суму 200 мільйонів доларів США. У 2021 році США надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 мільйонів доларів США, включаючи цей пакет допомоги. Загалом з 2014 року Америка надала безпекової допомоги Україні на понад 2,7 мільярда доларів.

Читати далі

24.01.2019. За Порошенка було краще

Цього дня Оболонський районний суд Києва заочно засудив екс-президента України Віктора Януковича до 13 років ув’язнення за державну зраду. Ну, й ще до сплати ста тисяч гривень. Засудити такого злочинця було справою принциповою, навіть при тому, що він знаходився у РФ та ніякого реального покарання не отримав. Бо його доля повинна була стати прикладом для майбутніх лідерів: як не треба вчиняти, і що за це буває. На щастя, зробити це встигли до зміни влади в Україні – інакше є величезні сумніви, що справу взагалі довели б до логічного кінця.

Читати далі

Письма в штаб. 24.01.2022

Россия: Сссука! Да что ж они творят!
ЗСУ (розгружають літаки з NLAW): Нє крічі, ми інструкцію читаємо.
Россия: Шо вы там читаете, вы ж тупые неграмотные селюки!
ЗСУ: «…remove before shoot to russians…» Тю, так тут все понятно. Пацани, старшина сказав відстріляні труби не вибрасувать, з них можна приціла зняти.

Читати далі

Побудка утренним Орком. 24.01.2022

Воскресенье традиционно день с малым количеством новостей, потому что понедельник и так день тяжёлый. Но и их хватит для того, чтобы зарядить вас зарядом бодрости до вечера.

Читати далі

Порошенко дав інтерв’ю канадській телекомпанії CBC (відео)

«Путін піднімає ставки, підвищує температуру. Подивіться, що робив Путін у квітні минулого року. Він вимагав зустріч з Байденом. Потім була ситуація навколо Алеппо, міграційна криза в Білорусі та Польщі. Сьогодні він бачить, що в його розумінні все це успішно працює, і восени-взимку він продовжує підвищувати температуру. Ми повинні зупинити цей сценарій Путіна. Одним із способів, як цього досягнути – влітку 2022 року цього року надати Україні План дій щодо членства в НАТО. І Україні, і Грузії. Це було б правильною відповіддю Путіну з боку колективного Заходу. Відповіддю про те, що в НАТО не приймуть жодних умов та ультиматумів, на які розраховує Путін», – наголошує Петро Порошенко.

Читати далі