19.01.2017. За Порошенка було краще

Цього дня агенція Bloomberg зробила свій відомий прогноз щодо грошей різних країн. І гривню назвали, попередньо, найстабільнішою валютою в світі. Українська економіка вибралася з того провалля, в яке її загнали послідовно режим Януковича та російські окупанти. 2017-й запам’ятався українцям як, мабуть, перший стабільний та відносно спокійний рік з початку війни. Ту владу недоброзичливі громадяни звали «корумпованою». Але чомусь при «корупціонерах» відновлювалася економіка, зростав потік інвестицій, з’являлися нові робочі місця. А при «простих хлопцях із народу» все почало розвалюватись. Чому ніхто не пояснив, що кінець епохи бідності може стати початком епохи жебрацтва?

Читати далі

В команде соперника замена, или «Нас там тоже не было…»

С 10-го по 20-е февраля на территории республики Беларусь (РБ) пройдут учения “Союзная решимость – 2022” вооружённых сил РФ и РБ. О весьма характерных особенностях и нюансах, связанных с этими учениями, которыми они весьма значительно отличаются от предыдущих совместных военно-пионерских игрищ двух престарелых маразматов.

Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу CNN

Порошенко в інтерв’ю CNN закликав союзників дати більше зброї Україні і запровадити «пекельні» санкції проти Путіна. «Україну слід робити сильнішою. З кожним днем ми маємо отримувати нові оборонні летальні зразки озброєнь, включно з засобами радіоелектронного захисту, протиповітряної оборони, протитанкових озброєнь, отримання розвідданих. На жаль, ми цього в достатній кількості не маємо. Однак позитивний тренд присутній, Захід дедалі збільшує відповідне постачання», – констатує п’ятий Президент.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 19.01.2022

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією здійснила авіаційний удар по столиці Ємену місту Сані, яке утримують повстанці-хусити. Знищені стратегічно важливі об’єкти хуситів, зокрема комунікаційний центр управління безпілотними літальними апаратами. Об’єднані Арабські Емірати запропонували обговорити в Радбезі ООН ескалацію обстановки в Ємені у зв’язку з нападом руху «Ансараллах» (хуситів) на інфраструктуру Національної нафтової компанії Абу-Дабі.

Читати далі

Вимагаємо від поліції припинити силове протистояння з громадянами біля Печерського суду – заява ЄвроСолідарності

Сьогодні влада під Печерським судом першою застосувала силу і вдалася до силового протистояння з мирними протестувальниками, стимулюючи силові сутички на вулицях Києва. Причиною для неадекватних дій керованою Банковою поліцією стали намети з чаєм для протестувальників. На вулиці мінусова температура, а в понеділок судове засідання тривало 12 годин. Вимагаємо від поліції забезпечити правопорядок, в своїх діях керуватися виключно законом. Вимагаємо від силових структур служити народу, а не виконувати забаганки неадекватної влади. Не створюйте картинки для російських медіа.

Читати далі

Новости из США. 17-18 января 2022 года

О развитии событий в связи с российской агрессией против Украины и угрозой развязывания Россией большой войны в Европе, а также о некоторых основных новостях внутренней жизни США

Читати далі