19 січня в Україну з візитом прибуде Держсекретар США Ентоні Блінкен

«Візит не є плановим, ще наприкінці тижня його у графіку не було»… Та що ж за день такий, Вова? Вони смерті твоєї хочуть, це точно. Хто їх учив без запрошення ломитися? А якщо мене немає вдома, якщо я купаюся? Хто б іще два роки тому сказав, що так буде, не повірив би. Ніколи Вові так важко не жилося, як при президентові Зеленському.  

Читати далі

Знайомтеся, це кредит через Дію №5

Провина у подібних випадках лежить не на користувачах, які використовують слабкі паролі, не пильнують свій смартфон чи нехтують правилами персональної кібербезпеки. Усі вони не підписували «правила користування Дією» – цих правил просто не існує у природі, як і документів на додаток Дія. Розробники додатку ніколи не думали про безпеку користувачів. Бо нічим думати. І тому провина лежить саме на них – на тих, хто набрався нахабства впровадити проект з персональними даними мільйонів українців, не маючи найменшого уявлення про кібербезпеку та захист цих самих даних. SMM-жижиталізатори примусили нас тримати усі наші цінності в сейфі, який стоїть на вулиці та зачиняється на трухляву гілочку.

Читати далі

PROстыми словами – 18.01.2022

Россия – это старый деревянный дом, держащийся “на честном слове”. У них таких домов предостаточно. Стены этого дома прогнили, ветер задувает в щели, с потолка свисает шмат отпадающей штукатурки, но жители этого дома упорно считают его предметом мечтаний что украинцев, что обманутых беларусов, что казахов. Прохожие этот дом видят со стороны, проходя мимо, крестятся от отвращения. Кто-то сравнивает со своим, где есть прочный фундамент, и перекрыта крыша. Дом давно пора снести, но вот незадача, “ма-а-асква не резиновая”. А в Украине мы вам можем предоставить место только в чистом поле. Два метра в глубину. 

Читати далі

Вєрочка. Експерти біжать із корабля

Дзвінке, прямо-таки наелектризоване повітря в Офісі президента вранці вівторка. Сніг за товстим броньованим склом вікна в кабінеті президента ліниво відблискує, а всередині, у жарко натопленому приміщенні з дизайнерським ремонтом, відбуваються «суцільні нерви».
Володимир: Усіх звільню, всіх. До чортової матері. Два з половиною роки посадити не можуть. Ні, немає у нашій країні професіоналів.
Вєрочка: Насправді є. Але вони зайняті, вирішують по-справжньому важливе завдання.
Володимир: Яке завдання може бути важливішим, ніж посадити цього вашого Порошенка?
Вєрочка: Війна із Росією. Вже вісім років як. Чи не помічали?

Читати далі

«На Водохреща чорти здихають» – Петро Порошенко

Завтра, 19 січня, о 13:00 ми знову мусимо зібратися біля Печерського суду. Буде зразу дві справи. В різних кабінетах. Про «зраду» Петра Порошенка і про майно Петра Порошенка. І завтра до Києва приїздить Держсекретар США Блінкен. Так, вчора ми зірвали наміри ОПУ. Ми маємо шанси завтра знову зірвати їхні плани. Успіх буде тільки тоді, коли Петро Порошенко відчуватиме підтримку – нашу! Тому завтра, 19 січня, о 13:00, під Печерським судом, Володимирська 15, з боку Володимирського провулку. Поки ми можемо впливати на їх рішення – давайте впливати. Вдягайтесь тепло, беріть з собою гарний настрій та гарячі напої! До зустрічі!

Читати далі

18.01.2018. За Порошенка було краще

Цього дня було прийнято закон про реінтеграцію ОРДЛО. Хоча правильніше було б сказати, про деокупацію. У тексті закону чітко говорилося: Російська Федерація – агресор та окупант. Саме вона несе відповідальність за всю нанесену шкоду та страждання мирного населення. У наші дні згадувати на вищому рівні про російську навалу вважається поганим тоном. Зараз у тренді – пошук миру в очах Путіна, очікування росіян з пляшкою в гості, повернення московських артистів на українську естраду та повільна деукраїнізація ЗМІ. А тим часом росіяни підтягують все нові й нові військові підрозділи до українських кордонів. Мабуть, миритись будуть. 

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 18.01.2022

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Суданські сили безпеки відкрили вогонь по демонстрантах, які вийшли на вулиці Хартума та інших районів країни, щоб засудити жовтневий військовий переворот. Вбито щонайменше троє людей. Арабська коаліція на чолі з Саудівською Аравією знищила вісім безпілотних літальних апаратів, запущених єменськими повстанцями з руху «Ансараллах» (хусити) у бік Королівства. Водночас коаліційні сили завдали авіаційного удару по єменській столиці Сані.

Читати далі