Шановні кияни та гості столиці! – звернення «Євросолідарності»

17 січня 2022 року біля Міжнародного аеропорту «Київ» у Жулянах відбудеться Всеукраїнська громадянська акція на підтримку європейських цінностей, демократії і свободи слова, проти свавілля влади, проросійського реваншу, політичних репресій та вибіркового правосуддя. Ми як організатори звертаємось до тих, хто має авіаподорожі у цей день з 8 до 11 години, із проханням врахувати це під час планування трансферу і завчасно вирушити в аеропорт. Заздалегідь приносимо свої вибачення за можливі незручності.

Читати далі

PROстыми словами – 15.01.2022

Кандидат в президенты Южной Кореи заявил о варианте арендовать у России Дальний Восток, “где проживает много корейцев”. Речь идет о Сахалине, Магадане, Хабаровске, Чукотке и т.п. Безусловно, там, где ничего не получилось у россиян, получилось бы у трудолюбивых корейцев. Так же как пригодились российские земли китайцам. Мы, украинцы, глядя на Кубань, прекрасно понимаем и китайцев, и корейцев на счет исконно своих земель. Отдавайте, россияне, Магадан корейцам. Все-равно ничего лучшего с вами ему не светит.

Читати далі

Петро Порошенко 24 січня планує взяти участь у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО

На запрошення Парламентської асамблеї НАТО Петро Порошенко планує 24 січня здійснити візит до Брюсселя для участі у засіданні Міжпарламентської Ради Україна-НАТО. У рамках візиту очікуються зустрічі Петра Порошенка з союзниками України у рамках консолідації зусиль з міжнародної протидії триваючій агресії Кремля та забезпечення відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, невідворотності демократичних реформ у нашій державі на шляху до членства в ЄС та НАТО.

Читати далі

«Я вас не боюся!» – відеозвернення Петра Порошенка 15.01.2022 (відео)

«Пане Зеленський, для вас погана новина: 17 січня о 09:10 рейсом із Варшави я повертаюся до України. Звичайно, не для того, щоб захищатися від вас, ви того не варті. А для того, щоб захищати Україну. Захищати Україну від російської агресії. І сьогодні тут, у Брюсселі, всі кажуть, що ця загроза для всієї Європи, а не лише для України, можливо, найбільша за останні 30 років. Єдине що – ви цього не розумієте. І я хочу подякувати. Подякувати за ту величезну підтримку, яку я відчув протягом останніх 2-3 тижнів. За ту найчисельнішу кількість постів у соціальних мережах, СМС, повідомлень, слів підтримки і заяв від людей, від яких я цього навіть не очікував. Питання України знову, як в найкращі часи, об’єднує весь світ. Всім об’єднаним світом ми точно переможемо», – Петро Порошенко.

Читати далі

15.01.2015. За Порошенка було краще

Цього дня Петро Порошенко затвердив закон про податковий компроміс. Можна було б його назвати «податковою амністією здорової людини», але в ті часи штовхати пафосні промови з трибун було якось не прийняте, особливо коли йшлося про господарче законодавство. Це був далеко не останній крок тодішньої влади назустріч українському бізнесу. На жаль, сьогодні в Україні запроваджено податкові зміни курця. Причому курця не тютюну.

Читати далі