12.01.2016. За Порошенка було краще

Цього дня Міністерство фінансів відзвітувало про зниження державного боргу у валюті на 7%. Якщо порахувати усі коливання загальної суми боргових зобов’язань – протягом 2015-го вона зменшилася приблизно на 3 мільярди доларів. Багато чого вдалося зробити хорошого – буквально за п’ять хвилин до катастрофи, якої змогли щасливо уникнути. А от в наші дні, коли вже декілька років на фронті немає потужних наступів, коли економіка, здавалося б, увійшла в спокійну колію, коли банківська система стабільна – от тепер ми починаємо дійсно жити у борг. Ми уникнули прірви у 2015-му. А тепер, через зміну влади, маємо усі шанси впасти в неї у 2022-му. 

Читати далі

Порох повертається в Україну

17 січня Петро Порошенко, як і обіцяв, повертається в Україну. Його будуть намагатись затримати, аби кинути за грати за абсолютно надуманою справою, як власне, усі попередні спроби за минулі роки. Єдиним наслідком подібних дій є повалення демократії. Ми, в свою чергу, не можемо допустити свавілля, ми маємо стати на захист демократії! Саме тому ми будемо зустрічати лідера опозиції і реагувати протягом дня на усі події, які можуть відбуватись. Отже, збір 17 січня о 8 ранку в аеропорту “Київ” (Жуляни)! До зустрічі!

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 12.01.2022

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. За час, що минув після військового перевороту в Судані, силами безпеки вбито вже 63 учасники мирних акцій  протесту. Демонстрації проти військового заколоту тривають по всій країні. Вісім військовослужбовців затримано у Буркіна-Фасо. Військових підозрюють у підготовці захоплення влади в країні.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 12.02.2022

Группа республиканских конгрессменов намерена внести законопроект, который называет Украину страной «НАТО-плюс» и инициирует проверку целесообразности оглашения россии государством – спонсором терроризма. «У дипломатии мало шансов на успех, если не подходить к ней с позиции силы», – это заявил республиканец в комитете Палаты представителей по международным делам Майкл Маккол, который и есть главным автором этого законопроекта.

Читати далі