Дежавю сторічної давнини

Маємо можливість наочно спостерігати людей і явища, які сто років тому кинули націю в жорна червоного молоха. “А чьто мнє с того унівєрсала Центральной Рады о нєзавісімості?”. “Эту Злуку на хлєб нє намажеш”. “Скоропадскій разочаровал. Гдє рєформи, месяц прошел?”. “Армія УНР гола-боса, пускай син Пєтлюри воюєт”. “В Дірєкторії одні коррупціонєри, простим людям всьо хуже. Нужни новиє ліца!”. “Большевікі в два-трі раза все уменьшить обєщают. Зємлю крестьянам!”. “С Лєніним надо договаріваться”. А всього-то треба було вірити в свою державу і підтримувати свою армію, не слухати клоунів, не вірити популістам, не домовлятися з ворогом.

Читати далі

Всевидящее око санкций США

Прямо сейчас над Словакией в сторону юго-восточной границы Украины движется самолёт боевого управления и целеуказания JSTARS – с 29 декабря это уже вторая миссия. Сегодня утром разведывательный борт 38-ой эскадрильи США Rivet Joint прошелся вдоль Крыма, заглянул на побережье в Анапу и Новороссийск и ушел в сторону Крита. В целом вернулись к положению весны 2021 – россияне включили Кима, а американцы выкрутили WATCHCON* на максимум и намекнули, что российская группировка в Сирии висит на тонкой нитке снабжения через страны Альянса.

Читати далі

03.01.2017. За Порошенка було краще

Цього дня був підписаний Закон про Вищу раду правосуддя. Документ, затверджений Президентом Петром Порошенком, став ключовим моментом судової реформи. Новий державний орган був покликаний ліквідувати політичну складову у судовій гілці влади. Вища рада правосуддя стала незалежною та політично нейтральною (членам політичних партій прямо заборонено туди обиратись) установою, яка швидко й об’єктивно вирішує дисциплінарні та кадрові питання. Судова реформа в Україні рухалась важко. І через шалений спротив, на жаль, не була закінчена. Що ж стосується нинішнього режиму, він взяв курс не на побудову незалежної та чесної судової системи, а на узурпацію влади і перетворення суддів на ручних песиків.

Читати далі