Петро Порошенко виграв у Шарія справу у Верховному Суді

Предметом позову стали слова Порошенка, сказані 10 січня 2019 року під час робочої поїздки у Рівне. Тоді п’ятого Президента України невідомий у юрбі людей запитав: «чому в Україні переслідуються українські журналісти, в тому числі відеоблогер Шарій?». Порошенко відповів: «Аж ніяк. Бо Шарій – не український журналіст… Тому що він працює на Росію». 13.05.2020 р. Печерський районний суд Києва задовольнив позов Шарія до Петра Порошенка про захист честі, гідності та ділової репутації. 28.10.2020 р. Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського суду. 22.12.2021 р. Верховний Суд підтвердив позицію Київського апеляційного суду. Постанова Верховного Суду є остаточною та оскарженню не підлягає.

Читати далі

Дякую за вашу потужну підтримку, яку відчував увесь рік – Петро Порошенко (відео)

«Дякую вам, друзі, за кожне добре слово у соціальних мережах, за активні коментарі та повідомлення. За теплі зустрічі у регіонах, за позитивні прогулянки, усміхнені обличчя та щирі обійми. Ви надихаєте та даєте сил на нові звершення! Вітальні листівки надішлю моїм найактивнішим підписникам у Facebook та YoTube. Перевіряйте поштові скриньки :-)», – Петро Порошенко. Для всіх, хто чекає привітання справжнього Президента сьогодні, анонсуємо – сміливо вмикайте на 3 каналах, і ваш настрій не буде зіпсованим!

Читати далі

31.12.2014. За Порошенка було краще

Цього дня Президент Порошенко підписав закон про зниження єдиного соціального внеску. Документ передбачав зниження ставки внеску з 41% до 16,4% для тих роботодавців, які погодяться здійснити низку кроків для виведення зарплат з тіні. Майбутнє показало: розрахунок справдився. Новий 2015-й став переламним, коли українська економіка вийшла з глибокого піке та почала стрімко надолужувати втрачене. Сьогодні ми спостерігаємо щось зовсім, зовсім протилежне. Минула влада зуміла подолати економічну кризу у найскладніші часи, а ця створює найскладніші часи власноруч. Втім, немає нічого вічного на світі. Закінчується 2021-й. Режим крадіїв та брехунів ще на рік ближче до закономірного й ганебного кінця. А Україна – до відродження і повернення на шлях розвитку та здорового глузду. З прийдешнім Новим Роком, шановні читачі! 

Читати далі

Больше новых лиц богу новых лиц для тупиц (відео, рэп)

… Полетел по стране беспредел — нет проблем:
Главное, что Порошенко не забронзовел!
Веерные отключения и проблемы с газом —
Ах, как хорошо ми їх тоді зробили разом!
На «великом будівництві» кинут и ограблен —
Украинец весело бежит по новым граблям!..

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 31.12.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Хусити завдали ракетного удару по базі міжнародної коаліції в єменський провінції Шабва. Від ракетного удару на базі загинули сім військових, 13 було поранено. Співробітники сил безпеки Судану увірвалися до офісу телеканалів AlArabiya та AlHadath, які висвітлювали протести в столиці Судану місті Хартумі. Проти кореспондентів, операторів та інших працівників була застосована сила.

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 31.12.2021

Итоги подводить не буду, после 2014-го меня трудно чем-то удивить в плане концентрированности 3,14здеца. Но я верю в нашу молодую зеленую поросль, в их бесконечный талант 3,14здецогенерирования, так что не зарекаюсь. Следующий год будет точно не скучным в любом случае, не в нашей стране везёт жить скучно и предсказуемо.

Читати далі