«Добрими намірами вимощена дорога до пекла» (інфографіка)

Таким висловом уже понад 300 років британці характеризують маскування негідних вчинків. Ризик такого розвитку подій може відбутися в Україні в разі прийняття поданого Президентом Зеленським законопроекту «Про економічний паспорт». Не маючи ані належного розвитку економіки, ані достатньої кількості природних ресурсів, у Зеленського вирішили вкотре пограти з людьми в популізм. В українських корупційних реаліях дітям сподіватися на такий подарунок від держави не доведеться. Саме тому я з однодумцями розробила й зареєструвала альтернативний законопроект, який передбачає максимально прозорий і безвитратний механізм забезпечення таких виплат.

Читати далі

Люди та рекорди 2021 року

Ну що ж, час підсумків: Людина року – Володимир Зеленський. Перша леді людини року – Андрій Єрмак. Єрмак року – кріт Тімоха. Супермен року – суддя Чаус. Реформа року – “не служив – не баба”. Дешева комуналка року – кульочки по 2 гривні. Інвестиція року – носочки для собачок Володимира Зеленського. Антикорупціонер року – Сергій Лещенко. Вульва року – Василь Вірастюк. Оселедець року – Олена Зеленська… 😆 

Читати далі

Яким шляхом іти?

Рейтинги Зеленського падають. Рейтинги Петра Порошенка напроти ростуть. Звісно, це радує. Але. Уявіть лише на мить, що завтра Порошенко знову повернувся на Банкову, і країну знову розвернуть на шлях реформ. Що далі? А далі все буде кисло. Так само кисло, як було всі 5 років перебування Порошенка у президентах. Ви гадаєте, мудрий народ усвідомить зроблені помилки і рушить кувати своє щастя власними руками, послуговуючись можливостями, які надають ринкові відносини? Та нічого подібного.

Читати далі

Працевлаштоване кротине кубло

Тим часом Зеленський офіційно працевлаштував Машу в свій офіс. Це витікає з відповіді , яку ми отримали з ОП. Після грандіозного скандалу, що на всіх закритих нарадах Зеленського, в тому числі тих, де обговорюють питання обмеженого доступу і держтаємниці, операції «вагнерівців» і т.д, присутня Маша з Кварталу, яка на громадських засадах сидить в приймальні президента і отримує при цьому зарплату в Кварталі, Зеленський і його офіс, схоже, перелякалися. І забрехалися.

Читати далі

30.12.2016. За Порошенка було краще

Саме у цей день голова держави підписав закон про мораторій на планові перевірки підприємців до кінця наступного, 2017-го, року. А ще – зміни до Податкового кодексу, згідно з якими усі новостворені підприємства з обігом до 3 млн. гривень звільнялися від будь-яких перевірок строком аж на три роки. Одним словом, президент «під ялинку» суттєво спростив життя малим підприємцям. За роки каденції п’ятого президента рейтинг «Doing Business» постійно зростав: від 112 місця (між Папуа-Новою Гвінеєю та Ліваном) у 2014 році, до 71 (вище за Грецію) у 2019-му. Нинішня влада теж зробила багато чого для малого бізнесу. Наприклад, збільшила кількість планових перевірок на наступний рік у 6 разів.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 30.12.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Офіцера розвідки руху «Талібан» було застрелено невідомими особами в місті Кундузі у порту Імам-Сахіб. Ракета єменських повстанців вразила аеропорт міста Атак – столиці єменської провінції Шабва, що призвело до пожежі та руйнування частини інфраструктури аеропорту.

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 30.12.2021

Я не знаю, сколько раз еще нужно подпрыгнуть на граблях, шоб уже дошло, но по ходу попрыгать еще придётся. Мы очень упорный народ. Зеленского, Слуг и Голоса нам явно не хватило, бустерная доза нужна.

Читати далі