Нардепи з «ЄС» заявили в ОГПУ, ДБР та СБУ про державну зраду та фінансування тероризму Зеленським і його оточенням

У повідомленні про кримінальне правопорушення, зокрема, зазначено: за каденції Володимира Зеленського Україна втратила енергетичну незалежність у сфері тепло- і електропостачання, країна стала вкрай залежною від агресора РФ та нині недружньої Республіки Білорусь. Наведені відомості містять достатньо фактів, які свідчать про системні дії вищого керівництва країни щодо відновлення залежності від поставок вугілля із РФ для українських ТЕС, які генерують тепло- і електроенергію. Вказані дії вчиняються вищим керівництвом держави з початку перебування на посту Президента України Зеленського В.О., не могли бути йому невідомі та вчинятися без його участі й дозволу, – переконані депутати.

Читати далі

Вгадайте, хто допоможе Фірташу красти в українців десятки мільйонів доларів ще до весни?

Якщо навесні люди вийдуть на вулиці через холод у домівках та віялові відключення світла, їх будуть звинувачувати в тому, що вони заважають владі боротися з Росією? Думаю, будуть. Дивна ситуація. Крадуть та витрачають газ зараз Фірташ та Шмигаль під дахом Зеленського та Єрмака. Але вони патріоти, хоча до вигідної для Кремля ситуації ведуть нас саме вони. Хто ж ці люди, які послаблюють країну на догоду Кремлю, якщо такі люди як Зеленський, Єрмак та Шмигаль захищають нас від російського нападу?

Читати далі

Антирейтинг-2021 дипломатії Зеленського

2021 рік дипломатії Зеленського точно запамʼятається. На жаль, не перемогами, як би їх не намагалися нарахувати на Банковій чи Михайлівській – десятками чи переможними пафосними відеороликами. На жаль, цей рік більше запамʼятається критичними стратегічними поразками та втратою міжнародної суб‘єктності. «Швидкість, креативність та результативність” як принципи дипломатії нової доби, про які під час наради послів у Гуті заявив президент України, нічого не варті без уваги до деталей та стратегічного бачення.

Читати далі

Міжнародні партнери України та громадянське суспільство застерігають владу від політичного переслідування Порошенка

До заяв щодо неприпустимості тиску на опозицію та переслідувань Петра Порошенка приєдналися Посольство Канади в Україні, депутати Європейського Парламенту, Президент Республіки Польща у 2010-2015 роках Броніслав Коморовський, Православна Церква України. Президент України Володимир Зеленський вибрав дуже невдалий час, щоб розпочати переслідування опозиції. Це може розділити країну на тлі загрози повномасштабного нападу з боку Росії, – про це пише американське видання The Washington Post. Видання зазначає, що Зеленський, популярність якого різко впала з того часу, як два роки тому він здобув командну перемогу на президентських виборах в Україні, може розіграти популістську гру.

Читати далі

Порошенко про свій візит до Варшави: Ми мобілізуємо союзників України (фото, відео)

«І на Безпековому форумі, і в парламенті, і під час урядових зустрічей відчуваю себе серед друзів. Це унікальна місія для того, щоб мобілізувати підтримку з боку наших союзників, наших партнерів, а у випадку Польщі – ще і нашого адвоката з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Українська нація, з одного боку, має об’єднатися, а з іншого, світ має продемонструвати тверду солідарність з Україною. Я вважаю, що поки що візит не завершений. Але основна частина планів, які були заздалегідь поставлені, як завдання перед візитом, вони – реалізовані», – повідомив із Варшави п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

Читати далі

Адвокат Порошенка оприлюднив повістку Зеленському у Верховний Суд

Володимира Зеленського викликають у судове засідання за позовом Петра Порошенка. Як відомо, 27 жовтня Велика Палата Верховного Суду зобов’язала розглянути позовну заяву п‘ятого Президента, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка до Володимира Зеленського щодо «плівок Бігуса». Порошенко вимагає від Володимира Зеленського та Дениса Бігуса опублікувати записи у первісному вигляді. 

Читати далі

23.12.2014. За Порошенка було краще

Цього дня Верховна Рада ухвалила історичне рішення. Конституційною більшістю у 303 голоси вона підтримала ініціативу Президента Петра Порошенка та скасувала позаблоковий статус України у зовнішній політиці. Російська навала 2014-го остаточно поставила крапку у дискусіях між прихильниками західного шляху розвитку та прибічниками «багатовекторності». Своєрідним вінцем проєвропейського п’ятиріччя перед самим кінцем каденції Петра Порошенка стало зафіксоване у Конституції прагнення України до ЄС та НАТО. Нинішня влада, лишаючись прозахідною на словах, реально намагається побудувати в Україні пострадянську деспотію на кшталт Білорусі чи Туркменістану.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 23.12.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Столиця Ємену Сана зазнала авіаційного удару з боку  саудівської коаліції, який  був спрямований по будівлям Центрального управління безпеки, міської в’язниці та кількох транспортних об’єктів. Урядові війська Ефіопії завдали чергової поразки повстанцям Фронту визволення народу Тиграю.

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 23.12.2021

Утро доброе, наконец-то снег, хоть что-то приятное, а то даже повесить дождик на недоеденный котом хлорофитум не хочется. И мандаринов не хочется. Хочется, чтоб все мудаки сдохли и всё.

Читати далі