Петро Порошенко дав інтерв’ю французькому виданню L’Express

Україна негайно потребує від західних союзників летальної оборонної зброї, адже Путін може атакувати нашу державу і з повітря, і з моря, і з суходолу. Про це в інтерв’ю французькому виданню L’Express п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Лідер «Європейської Солідарності» також вкотре закликав західних партнерів до посилення санкцій проти Росії у разі нападу на Україну. «І це треба робити вже, адже Путін повністю дестабілізує безпеку в Європі. Тоді треба підготувати другий залп санкцій для застосування на той випадок, якщо його війська ступлять на українську землю. Наприклад: заморожування всіх фінансових трансфертів, здійснених з Росії, припинення експорту російських вуглеводнів, відмова в сертифікації газопроводу «Північний потік-2», оскільки його відкриття створює проблему з точки зору глобальної безпеки», – зазначає Петро Порошенко. 

Читати далі

Белкин куркулятор. 05.12.2021

На неделе мы наблюдали очередное голосование за проект бюджета на следующий год. По факту голосования монобольшинство явно почило в бозе. 215 голосов депутатов фракции слуг явно не хватило бы для принятия бюджета. Бюджет удалось принять только лишь потому, что удалось договориться с группой “За майбутне”. Ну и как обычно, группа Довіра дала голоса. Бюджет уникальный в своём роде. Потому как во всей истории независимой Украины не было ещё такого роста налоговых изъятий. Этот бюджет ударит по экономике, которая и так на ладан дышит после локдаунов, адаптивных и не очень, красных зон и прочих нововведений, связанных с ковидом. Так что же там нам в бюджет напринимали?

Читати далі

Загнаний в кут щур стає агресивнішим

Низка медіамайданчиків повідомили, що в ОПі вивчають підозру лідеру опозиції. ЗМІ США пишуть, що Росія має 175 тисяч війська, готового до атаки, а Зеленський зайнятий винятково боротьбою з Порошенком. Не почути опозицію і спільно боронити країну, а знищити опозицію і бігти розмовляти з Путіним. Чи підписати капітуляцію, відмовитися від ЄС і НАТО та лишитись в пазурах русскага міра? Влада навіть не розхитує човна, вона пробиває дно корабля. А може, країні просто час мати відповідальну владу? І маразматичні кроки влади нинішньої – це її внесок у реалізацію цієї потреби? В цивілізованому світі відповіддю на кризу довіри є дострокові вибори. Зе і Ко стрімко їх наближають.

Читати далі

05.12.2014. За Порошенка було краще

Цього дня Президент Петро Порошенко вперше нагородив українських волонтерів державними нагородами. Так на офіційному рівні відмітили День Волонтера – свято, яке сім років тому набуло в нашій країні особливого змісту. З перших днів ворожої навали безліч небайдужих українців кинулися на поміч нашим захисникам. Сам Петро Порошенко витратив на потреби армії понад півмільярда гривень власних коштів. Волонтерська допомога не лише допомагала бійцям на фронті краще бити ворога, але й надавала моральних сил. Бо, відчуваючи за спиною підтримку свого народу, воюється зовсім інакше. Навіть нинішня влада, яка боїться та зневажає захисників України, продовжує використовувати образ волонтера для самореклами. Та Українська Армія все бачить. І її найкращі друзі – волонтери – теж.

Читати далі