У Кремлі назвали дату розмови Байдена з Путіним

Очільник Білого дому Джозеф Байден і президент Російської Федерації Володимир Путін проведуть переговори ввечері 7 грудня у режимі відеодзвінка. Білий дім вже давно назвав теми, які обговорять президенти обох країн. Байден планує наголосити на занепокоєнні з приводу військової діяльності Росії на кордоні з Україною, а також вказати на відданість США українському суверенітету та територіальній цілісності. Крім того, президент США Байден заявив, що не погодиться на “червоні лінії” Москви, маючи на увазі вимоги Росії надати їй письмові гарантії нерозширення НАТО на схід.

Читати далі

«Віра у власні сили є початком успіху людини, громади, країни» – Марина Порошенко

Фестиваль творчості дітей та молоді “Повіримо у себе” вже 30 років об’єднує обдаровану молодь із інвалідністю. Важливою його складовою є благодійний аукціон, який проводиться вже кілька років поспіль. Цього разу Марина Порошенко придбала роботу 11-річного Арсенія Мостицького «Повір у себе!», яка займе почесне місце у її музеї дитячої творчості. Понад 150 фіналістів фестивалю отримали свої заслужені нагороди. «Відчуваю велику радість і натхнення після таких заходів, бо вони не лише показують, якою талановитою є наша нація, а й допомагають формувати неупереджене і толерантне суспільство, наближають нашу країну до однієї з основних європейських цінностей – створення рівних умов для всіх» – написала Марина Порошенко на своїй сторінці в Facebook.

Читати далі

04.12.2015. За Порошенка було краще

Цього дня Міноборони відзвітувало про купівлю 739 квартир для військовослужбовців. Ще 273 квартири були придбані найближчим часом. На житло для захисників України витратили майже 560 мільйонів гривень. Військово-політичне керівництво держави, на чолі з президентом Порошенко, навіть у непростому 2015-му знаходило кошти і на солдатські квартири, і на грошове забезпечення, яке збільшилося в рази, і на різноманітні виплати й компенсації, і на лікування та реабілітацію поранених, і на реформу харчування, і на нову форму… А зараз навіть на збільшення зарплатні військовим з 10 до 13 тисяч банально не вистачає грошей. І в той же час іноземні розвідки просто криком кричать про потенційне військове вторгнення, яке готує РФ. А у нас, в Україні, точно всенародно обрана влада, а не ліквідаційна комісія? 

Читати далі

Петро Порошенко дав інтерв’ю у прямому ефірі італійського телеканалу Sky TG24 (відео)

«Досвід переговорів з Путіним за період мого президентства дає підстави наголошувати: будь ласка, не довіряйте Путіну; будь ласка, будьте єдині. І моє особисте прохання: будь ласка, зберігайте солідарність із Україною, оскільки це життєво необхідно для кожної європейської нації. Підтримка незалежності України — це ваша інвестиція у власну безпеку, свободу та демократію», – закликав західних партнерів Петро Порошенко у прямому ефірі італійського телеканалу Sky TG24.

Читати далі

У Washington Post показали нові матеріали про наступ РФ на Україну, що готується на початку 2022 року

Американська розвідка робить припущення, що Росія планує наступ на Україну на кількох фронтах вже на початку 2022 року за участі до 175 тисяч військовослужбовців. Про це свідчить несекретний документ розвідки, отриманий виданням The Washington Post, та коментарі представників адміністрації у Вашингтоні. “Кремль переміщує війська до кордону з Україною, вимагаючи від Вашингтона гарантії, що Україна не вступить до НАТО, і що Альянс утримуватиметься від певних військових дій на території України та навколо неї. Криза спровокувала побоювання поновлення війни на європейській території та напередодні запланованої на наступному тижні віртуальної зустрічі президента Байдена і президента Росії Володимира Путіна”, – ідеться в публікації.

Читати далі

Побудка с утренним Орком. 4.12.2021

Поскольку сегодня с вами субботний Орк, самый доброжелательный и нежный из всех троих, то сегодня мы в детском режиме совершенно поговорим про новости пятницы. Просто будем тупо с них ржать, как будто это всё происходит не с нами. ДИ-СО-ЦИ-А-ЦИ-Я. Защитный механизм психики такой.

Читати далі