Про «переворот» еще раз

Вернее, про тех, кто информационно под темники ОП развивают эту тему. Про всяких Арестовичей, Ивановых, Охотиных и других подоляковских шестерок. Мало того что они продолжают качать темы с миллиардом, обстебывать тех, кто выходит на Майдан, хамить в каментах, так это же еще делается с мастурбацией своего ЧСВ. Скажите, а нахрена вы это делаете? Вы же понимаете, что если полыхнет, то вы будете тем раздражителем, к которому придут одним из первых. И вы, уже перепугано блея, не сможете объяснить, что это просто работа такая, дайте переобуться. Потому что вы не понимаете, что такое новый Майдан. Вы в своих фейсбучных манямирках не понимаете, что если полыхнет, то новый Майдан не будет похож на прошлый. Потому что в нем будут участвовать воевавшие люди. Люди, которые умеют много чего.

Читати далі

На зміну децентралізації прийшла дискримінація

Держбюджет 2022 року загалом значно посилює владний ресурс персонально Зеленського. Скажімо, видатки на місцеві державні адміністрації значно збільшені. У той же час територіальні громади, органи місцевого самоврядування і далі мають статус «ізгоїв». Але справжній цинізм влада Зеленського демонструє у ставленні до районних рад. На кожен район на рік заплановані видатки на рівні половини річної зарплати у Наглядовій раді «Укрзалізниці» піарщика Зеленського Сергія Лещенка (його річна зарплата у 2020 році склала 2,5 млн. грн.).

Читати далі

Ми живемо в гібридній війні. Війні інформаційній, ментальній

Інформаційна зброя, без перебільшення, є чи не головною зброєю в цій війні. В ній ворог робить все можливе, щоб ми втратили опору під ногами. Щоб ми не могли відрізнити справжнього від несправжнього, правду від брехні. Щоб ми сумнівалися в усьому. Підробка видається за справжнє і активно розкручується в інформаційному полі. Справжнє паплюжиться, знецінюється і оббріхується. Підробка існує й притягає душі людей лише за допомогою інформаційних засобів, реклами, хайпу, популізму, яскравої обгортки, шоу. Справжнє інформаційно паплюжиться або просто замовчується. Справжні справи і досягнення штучно знецінюються. Як результат – українці масово вірять в підробки. І йдуть за ними. Ми починаємо сумніватися у всьому. Навіть у справжньому. То де опора в цьому болоті ворожих підробок? На що спертися, чому вірити?

Читати далі

Кое-что о текущем моменте, или «Старая песня о главном»

Как и ожидалось… Прискакавшая в Швецию на встречу с Энтони Блинкеном путинская печальная лошадь в рамках заседания ОБСЕ на уровне министров иностранных дел огребла суровое западное “нет” на весьма “оригинальные” предложения, выдвинутые её шефом накануне, касаемо “юридических гарантий безопасности” и прочих “разделений сфер влияния”, а в довесок получила ещё одни однозначные предупреждения о недопустимости “дальнейших враждебных действий”… И что мы имеем в сухом остатке?

Читати далі

Бюджет армії 2022 – що нам недоговорюють

Коли українцям будуть розповідати про збільшення видатків на безпеку і оборону, варто пам’ятати, що це збільшення містить багато нюансів, які сильно змінюють реальну картину. Відповідно до Стратегії національної безпеки України та Концепції розвитку сектору безпеки і оборони України, щорічне бюджетне фінансування сектору безпеки і оборони має становити не менше 5% від валового внутрішнього продукту (ВВП). Згідно з ухваленим законом про Державний бюджет України на 2022 рік, ця сума складає 323 138,6 млн грн, що становить 6% ВВП. Однак безпосередньо армія через Міністерство оборони отримає лише 133 488,435 млн грн., тобто лише трохи більше 41%. Решта піде до МВС, ГУР Міноборони, Державного космічного агентства, РНБО, СБУ, Управління держохорони, Служби зовнішньої розвідки і Дерспецзв’язку та захисту інформації.

Читати далі

Віялові відключення цієї зими – аналіз енергетичних запасів

Якщо побіжно пробігтися російською пресою, то заголовки на кшталт «Україна цього року замерзне через мінімум газу в сховищах» не траплялися настільки часто, напевно, з другої «війни» за блакитне паливо 2008 року. Тобто Київ стабільно замерзає, зазнає блекауту, і незабаром буржуйками топитиме половина населення країни. Кремлівськими мантрами можна було б традиційно знехтувати, якби не деякі «але»… Ця зима може видатися незабутньою, і на те є чимало чинників. А може пройти рутинно та спокійно.

Читати далі

Крим і Донбас – що робити?

Україна знову перебуває на вістрі агресивних випадів Кремля. Від того, що буде зроблено або ні саме в ці дні, залежить розвиток ситуації на майбутнє. І не лише у мирному врегулюванні та триваючих зусиллях із відновлення суверенітету та територіальної цілісності держави. А й демократичного розвитку європейської України. За досвідом років протистояння єдино вірним на цьому етапі є підхід з позиції сили. Однак, це не означає, що треба виставляти рівнозначні сили по периметру. Далі по пунктах…

Читати далі

Верочка. Всем привет

Хмурый полдень на Банковой в Офисе президента. По коридорам носятся сотрудники, пытаясь отыскать хоть что-то, что можно натянуть на анонсированный «переворот», а в малой переговорке в конце коридора четвертого этажа срочно созывается совещание. Тема совещания: «Підсумки року у сфері медіа». В полуоткрытую высокую дверь по очереди проскальзывают сотрудники, у двери стоит, облокотившись о стену, Верочка и беседует с бабой Любой. Баба Люба сегодня – в медицинском костюме, что так любят носить хирурги, в синей шапочке из Давоса с отрезанным помпоном и, неожиданно, в маске. В руке она держит бесконтактный термометр.

Читати далі

03.12.2014. За Порошенка було краще

Цього дня Президент України Петро Порошенко і новообраний голова Європейської Ради Дональд Туск домовились про проведення 17-го саміту Україна-ЄС. Сам факт того, що попри бойові дії, які не вщухали на Сході, попри окупацію Криму та найрозвиненішої частини Донбасу, Європа продовжувала говорити з нами на рівних – незаперечний успіх української дипломатії. Нинішня влада теж робить чималенькі зусилля у стосунках із Заходом. Тільки от спрямовані ці зусилля майже виключно на руйнування таких стосунків. Якщо Порошенка прибічники порівнюють з Черчиллем, то Зеленському чудово підійдуть лаври Уго Чавеса. От тільки багатогодинних промов без папірця виголошувати він, на відміну від оригіналу, не вміє. А що він взагалі вміє? 

Читати далі

Москва не повинна сумніватися в підтримці Заходом суверенітету України – керівник MI6

Нинішні складні відносини з Росією не ті, яких хоче Велика Британія. Але розвідка зробить все можливе, щоб зберегти країну в безпеці, а також щоб стримати і захистити від усього спектру загроз, що несе Москва. На цьому наголосив очільник Секретної розвідувальної служби (MI6) Великої Британії Річард Мур під час виступу «Агентурна розвідка у цифрову епоху» у Міжнародному інституті стратегічних досліджень (IISS) – дослідницькому центрі з питань воєнно-політичних конфліктів зі штаб-квартирою у Лондоні.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 03.12.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Прем’єр-міністр Франції Жан Кастекс відкинув ініціативу прем’єр-міністра Великої Британії  Боріса Джонсона запровадити спільне патрулювання для боротьби з нелегальними мігрантами, які намагаються перетнути Ла-Манш. Суд лівійського міста Себха ухвалив рішення про відновлення сина Каддафі Сейфа аль-Іслама у списках кандидатів на президентських виборах, які пройдуть 24 грудня.

Читати далі

Новости из США. 29 ноября – 2 декабря 2021 года

Продолжение расследования мятежа 6 января 2021 года, поддержка США Украины перед лицом агрессии РФ, принятие временного бюджета, рассмотрение судом возможного запрета абортов и многое другое

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 3.12.2021

Не перестаю восхищаться креативностью молодой команды в поисках очередного нае8алова. Чего вы все бухтите? Хочешь жить – умей вертеться, вы их рейтинги видели? И они тоже их видели. Так что они еще и не так раскорячатся ради кормушки.

Читати далі