Унаслідок снайперського обстрілу загинув солдат 93-ї бригади Валерій Геровкін

1 грудня 2021 року на позиціях поблизу Новотроїцького внаслідок снайперського обстрілу загинув солдат 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр” Валерій Геровкін. Валерій народився 21 липня 1999 року, був родом із Краматорська. До лав Збройних сил вступив у вересні минулого року. Без сина залишилася мати Ганна і батько Євгеній. Щирі співчуття батькам, близьким і побратимам полеглого захисника України. Вічна пам’ять Герою.

Читати далі

Три факти, в яких вся суть фігВам Зеленського

Вчора президент України з гордістю розповідав про шалені перспективи української державної авіакомпанії UNA завдяки підписанню Угоди про єдиний авіаційний простір з ЄС. Те, що мало відбутися в жовтні чи найпізніше в листопаді, досі не відбулося – так званий «Авіаційний безвіз» не працює. Затягування зі вступом Угоди в силу: тупізм чи диверсія? Укрзалізниця декілька днів тому оголосила заборону транзиту територією України до Польщі, Словаччини, Чехії і Австрії з 6 грудня і «до відміни». Куди піде цей транзит? Вірно, через Білорусь! Чи ми вирішили оголосити торгівельну війну ЄС? Вибачте, а кому ми такими рішеннями допомагаємо? Оскільки 24 листопада на комісії Мініфраструктури розглядалося відкриття автобусного маршруту Маріуполь-Москва, то все логічно…

Читати далі

Степан Полторак: До широкомасштабної війни має бути готовий кожен із нас

Хай би кожен із нас уявив собі, що на один день відключається світло, зв’язок, закриваються автозаправні станції. Хто сьогодні в Україні знає що необхідно робити? Може, ми когось і знайдемо, хто знає, але точно цього ніколи ніхто не робив. І це величезна проблема. На випадок відкритої агресії РФ проти України за попередніми розрахунками, залежно від застосування засобів ураження, бойові втрати в день будуть близько 10 тисяч чоловік. Ми готові до цього? Нам треба об’єднуватися, всім політичним силам. І пріоритетом має бути оборона нашої країни. Відсунути непорозуміння, власні амбіції, тим більше, у нас є приклад – 2014 рік, коли ми усі об’єдналися. Але це треба робити не тільки тоді, коли ворог стоїть на кордоні, це треба робити кожного дня.

Читати далі

Оцей «переворот» що кому дав?

Всі розуміють, що останній стрибок інфляції та девальвація гривні – результат тільки і виключно тупого бовкання поки-що-президента про «переворот»? Тобто все зрозуміло – любов до Єрмака, віра в свої суперздібності та в зростаючи надої масла. Взагалі, тупість сестра зухвалості – все це можна прийняти. Але оцей от «переворот» що тобі, довбню, дав? Навіть твої найупоротіші прихильники не повірили.

Читати далі

Планы и реальность Укроборонпрома

Муженко дал интервью, что в 2015 году были трехлетние планы пересадить 2 бригады на «БТР-4». Но воз и ныне там. А у нас тем временем 2022 год на календаре на носу. То есть должно уже 4 бригады пересесть. Вот это весь результат реформ Укроборонпрома – корпоратизации, разделения, кластеров и хитрых планов. В мриях у нас полтысячи одного из самых современных БТР в Восточной Европе, а в реале – руки не той системы. Мы прокукарекали, что сдадим в этом году, а там солнце пусть не всходит. Хоть папиредники и злые Свинарчуки, хоть служба счастья имени Гусева, а 50 машин в год собрать не выходит.

Читати далі

«Реформування» районного рівня управління Зеленським – ліквідація та погіршення надання послуг

У 2020 році «реформування» районного рівня управління і самоврядування командою Зеленського пройшло у неприпустимий спосіб. Позбавивши районні ради фінансових ресурсів, їх зобов’язали передати на баланс громад об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, спортивні школи, заклади соціальної опіки тощо. Через рік у результаті такої мудрої «децентралізації» більше 250 об’єктів соціальної інфраструктури припинили своє існування або були ліквідовані і біля 100 погіршили надання послуги.

Читати далі

02.12.2016. За Порошенка було краще

Цього дня у селищі Чонгар, що на Херсонщині, почались роботи зі спорудження телевежі, яка через декілька місяців розпочне мовлення на Крим, окупований РФ. На момент свого запуску, у березні 2017 р., чонгарська вежа передавала на територію півострова сигнал шести українських телеканалів і декількох радіостанцій. Не намагатися перекричати Останкіно, а заохотити людей думати головою і робити правильні висновки – такою була стратегія інформаційної реінтеграції окупованих територій. З 2019 р. влада в нашій країні взяла курс на побудову режиму, подібного до путінського чи лукашенківського. Якщо цей процес вдасться довести до логічного завершення, мешканці відторгнутих від України регіонів зможуть побачити на телевізійних хвилях з телевежі на Чонгарі хіба що погану копію диктатури, яку вони й так бачать навколо кожного дня.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 02.12.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Акредитаційний комітет ООН відклав вирішення питання щодо представників Афганістану та М’янми у всесвітній організації. Прес-секретар МЗС Афганістану А. Балхі повідомив, що у Катарі делегація руху «Талібан» провела зустрічі із представниками понад 10 країн та міжнародних організацій, зокрема США, Італії, Великої Британії та Японії.

Читати далі