24.11.2017. За Порошенка було краще

Цього дня Україна і Євросоюз дійшли згоди про макрофінансову допомогу нашій державі. Всього ЄС виділив Україні понад півтора мільярди євро. Про це на перемовинах з Єврокомісією у Брюсселі домовився президент Петро Порошенко – він же й повідомив про це українців. Мабуть, роль особистості в історії все ж таки визначна. Принаймні, у дипломатичних перемовинах. А те, що українська дипломатія ні до, ні після каденції Порошенка не була такою потужною та ефективною, не заперечуватимуть навіть його опоненти. Зараз же міжнародні відносини віддані в руки людей, які вміють лише сваритись з усіма – від Молдови й Грузії до президента США особисто.

Читати далі

Новости из США. 22-23 ноября 2021 года

Реакция США на военную активность россии вокруг Украины, расширение санкций против «Северного потока-2», продолжение расследования мятежа 6 января, расконсервация американских стратегических запасов нефти для сдерживания цен.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 24.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Польські прикордонники повідомили про 174 спроби незаконного перетину кордону з території Білорусі, в одному  випадку це була група з 50 мігрантів. Співробітники угорської прикордонної поліції за останню добу затримали 311 осіб, які порушили порядок перетину державного кордону. Затримані є громадянами Сирії, Афганістану, Еритреї, Алжиру, Тунісу, Лівії, Ірану, Туреччини, Палестини, Марокко та Ємену.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 24.11.2021

За 10 месяцев текущего года недофинансирование бюджета у нас составило 106,7 миллиардов гривень. 25,2 миллиардов – это социалка. 13,7 миллиардов недополучила медицина. И так урезанная, реформированная и сокращённая. А вы спрашиваете – откуда такая смертность?..

Читати далі
Усі відео