23.11.2017. За Порошенка було краще

В цей день набрав чинності Закон України «Про гастрольні заходи…». Згідно з цим документом, в нашій країні більше не мали права виступати артисти з РФ, які відвідували окуповані території – Крим та ОРДЛО. А якщо ж російські зірки так сильно хотіли на українську сцену, повинні були просити дозволу у СБУ, яка ретельно перевіряла, де вони бували останніми роками. Після виборів 2019-го ситуація докорінним чином змінилася. Коли СБУ керує концертний продюсер, що має тісні зв’язки з російським шоу-бізнесом, не дивно, що така спецслужба оформить дозвіл на гастролі будь-кому.

Читати далі

Президенти на екваторі

Зеленський пробув президентом половину терміну, відведеного йому Конституцією. Надходить час підбивати якісь результати. Результати найкраще сприймаються у порівнянні. І порівняємо ми Зеленського з Петром Порошенком – його головним конкурентом і противником. Благо, президентом Порошенко вже був. Екватор президента Порошенка наступив у грудні 2016 р. Чим міг похвалитися Петро Олексійович і його команда на той момент? А що у Зеленського?

Читати далі

На обіцяне урядом підвищення пенсій не вистачить коштів

Пенсійний фонд України просить Кабмін збільшити його бюджет на 4,34 млрд грн для забезпечення виплати пенсій, зокрема для підвищення мінімальної пенсії, яке має відбутися з 1 грудня. Підвищення розміру прожиткового мінімуму, закладеного ще в бюджеті на 2021 рік, виявилося несподіванкою для влади з потребою декілька разів на рік вносити зміни до показників доходів та витрат ПФУ. Тобто ці витрати влада мала б прорахувати ще рік назад при затвердженні Держбюджету на 2021 рік і бюджету ПФУ. З плануванням у влади геть все погано.

Читати далі

А ви вже хрестик на своєму даху намалювали?

Чисто риторичне питання до тих, у кого рідня в росії, та ця російська рідня з самого початку “лучше знала, что там у вас происходит”. Ви з ними, з братами, як домовились? У руці ромашка чи хрестик на паркані намалюєте – як вас, прихильників “русского мира”, будуть идентифікувати “освободителі”? Вашу машину на Ростов не заберуть, а в сусіда, який за Україну, хай забирають? Особисто ваш будинок “бамбить” не будуть – вам тьотя з Самари дала слово? Чи ви з нею про це не розмовляли?

Читати далі

Два патрульні катери типу Island на борту судна Ocean Grand прибули до Одеси (фото, відео)

Безпеку на переході Чорним морем забезпечували кораблі та авіація ВМС ЗС України. Наразі вантажне судно ошвартоване в Одеському морському порту. Це вже друга партія “айлендів”, які США передадуть Україні в рамках мілітарної допомоги. Перші два – “Слов’янськ” та “Старобільськ” – прибули у 2019 році та вже служать у складі ВМС ЗСУ. На відправку до України в США чекає ще один катер класу Island, він отримав ім’я Героя України В’ячеслава Кубрака.

Читати далі

США розглядають можливість відправки додаткового озброєння в Україну – CNN

Адміністрація Байдена розглядає можливість відправити в Україну військових радників та нове обладнання, включаючи зброю, на тлі нарощення Росією сил біля українського кордону. За словами джерел, пакет може включати нові протитанкові ракети “Джавелін” і міномети. Також розглядаються системи протиповітряної оборони, такі як зенітно-ракетні комплекси “Стінгер”. Пентагон також наполягає на відправленні в Україну деякого обладнання, яке мало бути відправлене до Афганістану, наприклад, гелікоптерів Мі-17.

Читати далі

У День Гідності та Свободи вибачень від Зеленського українці не дочекались

Зеленський оприлюднив пафосне звернення про гідність, «про людей, які мають гідність і свободу», які стояли «на майдані, на барикадах, на граніті – 1990-му, у 2004-му і 2014-му». Це дуже правильні слова, тільки от Зеленський там не стояв. Ні у 2004, ні у 2013, ні у 2014. Він з Майдану сміявся.

Читати далі

МВФ боится на нас даже дуть перед этой зимой

МВФ на заседании правления утвердил пересмотр нашей программы стенд-бай кредитования, продлил ее до конца июня 2022 и подтвердил выплату Украине 700 миллионов долларов. Нам дают деньги просто для того, чтобы мы не упали и получили остальную макрофинансовую помощь. Потому много важных требований к реформам даже не попали в шорт-лист, указанный в пресс-релизе по пересмотру программы. От нас боятся требовать хоть чего-то мало-мальски сложного. Конечно же, наша власть этим воспользуется. И не для реформ. 

Читати далі

Ще одне юне обдарування та чергова «фейкова Дія»

Поки Федоров думає, чи знов брати собі на роботу свіжеспійманого «хакера», давайте поставимо собі питання: якщо вже втретє уся федорівська рать дико збуджується (з автоматчиками та маски-шоу) на чергову (але не останню) фейк-Дію та вдається до явно незаконних дій, аби зменшити свої репутаційні втрати, – чи все гаразд зі справжньою Дією? Можливо, є якісь помилки у її концепції? Шось не так з принципами? Про «роль кібербезпеки» ще раз подумати? Можливо, «у консерваторії щось треба підправити»? © М. Жванецький. Замість боротися з випуском нелегальних сертифікатів (які кришуються ментами), «дієві» щотижня крутять руки необізнаній зі своїми правами пацанві без нормальних адвокатів. А тим часом справжній європейський сертифікат вакцинації можна купити за 300 євро.

Читати далі

Єрмак потягне Зеленського на дно

Відставка Єрмака для Зеленського означатиме кінець його політичної кар’єри. Вірніше, звуження чи навіть зникнення можливостей продовжувати грати роль президента в державі. Єрмак наразі не просто неформальний «віце-президент» України, якого ніхто не обирав. Він і «президент де факто». Вочевидь, Єрмак і стане одним з тих каменів, що потягнуть Зеленського на дно. Питання лише – як швидко, зважаючи його на вагу в політичному режимі, створеному у часи Зеленського.

Читати далі

Росія роздратована поглибленням стратегічного партнерства США з Україною – CSIS

Науковці американського Центру стратегічних та міжнародних досліджень (CSIS) переконані, що Сполучені Штати та їхні європейські союзники й партнери мають серйозно поставитися до дій Москви, а метою Вашингтона має бути стримування російських операцій в Україні покаранням, а не запереченням. Захід має публічно й приватно повідомити Кремлю, що напад на Україну ініціює руйнівні санкції і поглибить політичну ізоляцію Росії. Крім того, Захід підтримає повстанський рух проти російських військ.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 23.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Влада острова Ла-Пальма, що входить до регіону Канарських островів  у Атлантичному океані, наказала жителям трьох муніципалітетів не залишати свої оселі після того, як новий потік лави з вулкана Кумбре-Вʼєха досяг узбережжя океану.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 23.11.2021

В политической жизни у нас всё стабильно. Ничего нового. Эпоха новых лиц закончилась. Снова на арену вышли старые проверенные временем кадры. За некоторых мы сдеЦтва.

Читати далі

Верочка. Недостижимый эффект

Полдень понедельника – осенний, ветреный и уже заранее уставший. В Ситуационном центре СНБО проходит внеочередная нарада в сокращенном составе: недовольные члены шушукаются, умащиваются на вычурных, обитых серо-зеленой дорогой тканью стульях, зевают. В углу, за небольшим столиком, сидит Верочка и увлеченно что-то печатает в макбуке. На узкой столешнице уместилась чашка из-под кофе, дорогие темные очки, пепельница и пачка документов, придавленная черным Glock-19. Плохо проветренное помещение наполнено неясным гулом. Наконец распахивается дверь, и входит Голова ради національної безпеки та оборони Владимир. Тут же подхватывается со своего места секретарь Алексей Данилов…

Читати далі
Усі відео