21.11.2014. За Порошенка було краще

7 лет назад в этот день Украина впервые отметила новый государственный праздник – День Достоинства и Свободы. Президент Пётр Порошенко установил памятную дату своим указом, почтив тем самым подвиг, жертву и память участников Революции Достоинства. Есть люди, которые покоряются бичу. Есть те, для кого мундир и бляха священны, а слово представителя власти – закон. А есть такой народ, для которого честь, достоинство и справедливость превыше корочек, дубин и погонов. Любая власть должна это учитывать, если, конечно, не желает закончить так, как режим Януковича в феврале 2014-го. Нынешняя власть едва ли задумывается об этом. Они, как и россияне, не понимают и боятся Майдан. Поэтому, набирая скорость, двигаются к неизбежному концу.

Читати далі

З Днем Гідності та Свободи! Переможемо! (фото, відео)

І через 17 років після Помаранчевої революції, і через 8 років після початку Революції Гідності ми впевнені — шанс, який ці події відкрили перед Україною, наше покоління не втратило. Ми відстояли свободу і незалежність. Ми з вдячністю згадуємо і схиляємо голови перед Небесною Сотнею. І перед небесними тисячами героїв оборони України від російської агресії. Свобода ніколи не дається раз і назавжди. Вона важко здобувається і легко втрачається. Щоб не загубити її, боротися за неї слід щодня, щомиті. Річниця Революції Гідності ще раз нагадує, чим завершуються в Україні спроби будувати авторитаризм та диктатуру. Хто цього не зрозумів, хай спитає в того ж Януковича. Разом ми — сила. І тому головні перемоги — попереду. З Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

Читати далі

Петро Порошенко на Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі, Канада. 20.11.2021 (фото, відео)

Надати Україні План дій щодо членства в НАТО на наступному саміті Північного-Атлантичного альянсу у червні 2022 року та зупинити «Північний потік-2» закликав п‘ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час виступу на Міжнародній безпековій конференції у Галіфаксі. «У Галіфаксі вперше після пандемії офлайн зібралися більше трьох сотень впливових людей світу, які мають на меті посилити демократію, свободу, захист прав людини і глобальну безпеку. Інтерес до України великий. Ми отримали величезну кількість запитів про зустрічі. У нас була дуже жвава дискусія з нашими американськими союзниками і партнерами. Ми маємо дуже потужну підтримку з боку канадійців», – наголосив Порошенко.

Читати далі

У повітрі осінь Майдану

Чому ми сьогодні о 17:00 будемо на Майдані? По-перше, це День Гідності та Свободи. Тобто того, чого нас регулярно намагаються позбавити і об що явно намагаються витирати ноги сьогодні. По-друге, влада підійшла до кордону “не можна зовсім” і, хіхікаючи, перевалила його. Тому сьогодні ми прийдемо позначити незворотність ситуації. Сьогодні, швидше за все, нічого не почнеться, як би часто не міняли памперси у високих владних кабінетах. Якщо, звичайно, страх не змусить їх зробити дурість просто сьогодні. Вважайте це попередньою перекличкою або зустріччю побратимів по справедливості. Багатьом настав час замислитися. А ми пішли перевіряти теплий одяг і термоси. Про всяк випадок. До зустрічі.

Читати далі
Усі відео