17.11.2017. За Порошенка було краще

В этот день Сенат США утвердил оборонный бюджет на будущий год, в котором нашлось место и нашей стране. На военную помощь Украине конгрессмены заложили 350 миллионов долларов. Всего же на сдерживание агрессии РФ в Европе решено было направить $4,6 млрд. Но даже для того, чтобы эти, небольшие по меркам единственной в мире сверхдержавы, средства были выделены, понадобилась серьёзная многолетняя работа украинского дипкорпуса. Нас услышали. И поняли, наконец: РФ – агрессор, нарушитель международных соглашений, враг мира и порядка. Поэтому и стали нам помогать. Нынешний же режим поставил Украину в уязвимое положение.

Читати далі

Торгівля на крові живе і процвітає

У 2019-2020 роках при Зеленському хоча й різко скоротилася частка українського експорту товарів в країни ЄС порівняно з часами Порошенка, зовнішня торгівля з Росією також скорочувалась. За останні ж дев’ять місяців 2021 року різко зросла торгівля України з РФ і проросійською Білоруссю у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року. Доля Білорусі і Росії в імпорті України сьогодні вже становить відповідно 6,2% і 7,9%.

Читати далі

Інтернет-вибори фундаментально небезпечні

Поки що жодна країна Світу (крім Естонії) не готова до онлайн-голосування, у тому числі Сполучені Штати Америки, кращі фахівці яких консолідовано заявляють про неприпустимість такої практики. Звісно, «дієві» та їхні боси можуть свавільно пропхнути якийсь лівий закон та внагляк провести вибори через Дію. Перший заступник міністра МЦТ вже озвучив такий намір. Але як відреагує на це українське суспільство? Знов проковтне? Чи зможе (і чи захоче) кібербезпекова спільнота України об’єднатися задля недопущення такого сценарію, за прикладом колег в США?

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Головою правління ГО «Родини Небесної Сотні» (фото, відео)

Голова правління ГО «Родини Небесної Сотні» Юлія Цепун вручила Порошенкові Подяку за щиру підтримку сімей Героїв Небесної Сотні та постраждалих учасників Революції Гідності, багаторічну співпрацю у сфері розвитку громадянського суспільства і з нагоди Дня Гідності та Свободи. «Дуже дякую всім родинам Героїв Небесної Сотні за те, що тримаєтеся разом, за те, що продовжуєте боротьбу, за те, що самі не втрачаєте віру і не опускаєте руки. Разом далі до перемоги, бо наші головні перемоги ще попереду», – переконаний Петро Порошенко.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 17.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Речниця комісара ООН з прав людини Ліз Троссел заявила, що уряд Ефіопії незаконно утримує щонайменше 1 тис. осіб під арештом після запровадження в країні надзвичайного стану; уряд Ефіопії використовує привід «боротьби з тероризмом» для арештів усіх незгодних, а у регіоні Тиграй, фактично діє «гуманітарна блокада», через яку продовольство не отримують сотні тисяч людей. 10 місцевих працівників ООН та 34 водії гуманітарної місії залишаються під арештом.

Читати далі

Доброе утро с Еленой Подгорной. 17.11.2021

Позавчера премьер-министр Шмыгаль клятвенно обещал ситуацию с электроэнергией разрулить и чтобы никто не ушёл без просветления и обогрева. А сегодня уже пан Корниенко, первый зам главы парламента, плачет, что россия нам устраивает блокадный ленинград и всё плохо ваще

Читати далі
Усі відео