ВМС України долучились до міжнародних маневрів у Чорному морі

Середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» та патрульний катер «Слов’янськ» ВМС ЗС України долучились до міжнародних маневрів у Чорному морі. Наші кораблі провели тренування разом флотами Румунії, Туреччини та США. Такі навчання підвищують регіональну морську безпеку та сприяють свободі судноплавства в міжнародних водах Чорноморського регіону. Окрім спільних маневрів американські кораблі відвідують іноземні порти, цього разу це були Стамбул у Туреччині, та Батумі у Грузії.

Читати далі

12.11.2015. За Порошенка було краще

В этот день государственный долг нашей страны уменьшился на 3 млрд. долларов США. Такой результат – итог успешной реструктуризации кредита по еврооблигациям. Президент, министр финансов, руководство МИД, председатель НБУ доносили до Международного валютного фонда простую и понятную мысль: «Украине нужна отсрочка по платежам и снижение долгового бремени». Нам даже не перестали давать международные кредиты. Даже повышали кредитный рейтинг Украины – с преддефолтного до стабильного. То есть в нас верили… Примерно до конца 2019-го. Пока новая правящая команда не убедила международных кредиторов, что с нею дела лучше не иметь.

Читати далі

На Луганщині загинули підполковник Руслан Прусов і майстер-сержант Вадим Федосеєв із 79-ї одшбр

12 листопада 2021 року під час виконання бойового завдання в районі проведення ООС загинули підполковник Прусов Руслан Халилович та майстер-сержант Федосеєв Вадим Вікторович. Машина, в якій пересувались бійці, підірвалася на протитанковій міні. Воїни-десантники віддали багато років службі у 79-й одшбр, були справжніми професіоналами та патріотами своєї держави. Щирі співчуття родинам, близьким і побратимам загиблих захисників України.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 12.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. МЗС Польщі повідомило про збільшення кількості мігрантів на кордоні з Білоруссю. Зараз на кордоні сконцентрувалися 4-5 тисяч осіб, у той час як до Білорусі літаками прибули приблизно 15-20 тисяч осіб. Уряд США звернувся до громадян із закликом залишити Гаїті або переглянути плани своїх подорожей через нестабільну обстановку в країні.

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 12.11.2021

Маленькое жалкое чувырло заставило аж целую прокуратуру и ДБР заниматься вручением пидозры Гео Леросу, за хулиганку. За перст оскорбительный в сторону его зелёного величества.

Читати далі
Усі відео