Терміновий брифінг лідерів «Європейської Солідарності» з безпекових питань (фото, відео)

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» вимагає негайно розгорнути війська на кордоні з Білоруссю через міграційну кризу, яка є частиною гібридної агресії, спланованої у Москві. «Ми маємо розробити спільну відсіч російської агресії. Ми маємо використати поточну ситуацію для того, щоб наші партнери різко наростили військову допомогу Україні – включно з передачею технологій. Це має бути зроблено за лічені тижні. Мої консультації з міжнародними партнерами підтверджують, що вони готові це зробити, але бракує відповідно організованої роботи щодо запитів з українського боку», – наголосив Петро Порошенко під час брифінгу.

Читати далі

11.11.2015. За Порошенка було краще

В этот день Украина официально прекратила покупать электроэнергию у РФ. Оказывается, так можно было. И никакого энергетического кризиса, что характерно. Понадобились воистину нетривиальные усилия президента Порошенко, Нафтогаза и правительства, чтобы избавиться от этой удавки. Чтобы в трубы пошло украинское топливо, а в провода – украинское электричество. Зекоманда, запутавшись во лжи и коррупционных схемах, сперва оставила страну без угля и газа, а затем побежала судорожно выпрашивать топливо у РФ, а уголь – у её сателлита, Беларуси. Мышеловка, из которой Порошенко с таким трудом вытаскивал Украину, снова захлопнулась. 

Читати далі

Велике деревництво

Збереження існуючих лісових насаджень у сотню разів корисніше для довкілля, ніж насадження нових. Ліс – це не кількість кубів ділової деревини на гектар і навіть не кількість дерев. Ліс – це найскладніша із сучасних екосистем. Перш, ніж насадження стане лісом, пройдуть десятиліття. А перш, ніж воно почне виконувати свою функцію стабілізатора довкілля, – століття. Ситуація, коли самосійний тридцятилітній ліс знищується, а натомість для звіту тикаються в землю однорічні деревця є блюзнірством.

Читати далі

«Я буду мстить, и мстя будет страшна!»

ДБР зареєструвало кримінальне провадження і вручило Гео Леросу підозру в хуліганці. За демонстрацію пальця руки. Фулюган! Мабуть, Квартал 95 не критикує свого колишнього шефа не через любов і лояльність, а знаючи його дріб’язковість і мстивість. Гумористи тепер хрестяться і думають, як добре було за Порошенка, бо був би він Зеленським, ми би за свої «жартики» довго сиділи, а не мили гроші в офшорах і в президенти йшли. Це не диктатура, а якась пародія на диктатуру, і ще питання – що гірше.

Читати далі

Щодо інтерв’ю самодержця української диджиталізації Федорова

Традиційно для «дієвих» та їх поплічників, це був густий суп з маніпуляцій, пустого бахвальства, глупства, казочок та відвертої брехні, з вкрапленнями правди, для достовірності. Так, задля об’єктивності слід зазначити, що у діяльності Міністерства цифрової трансформації (МЦТ) є і позитивні моменти, а їхній начальник сказав немало правдивих речей. Але це не виправдовує напівправди, маніпулятивних тверджень та відвертої дезінформації, наявність яких перетворює зовнішньо смачну страву у мерзенну гидоту. Як муха в супі. Отже, цитати з моїми коментарями.

Читати далі

Лукашенко понесло и он проговорился?

Лукашенко заявил, что в стихийный лагерь нелегальных мигрантов пытаются перебросить оружие с Донбасса. “Здесь хотят устроить провокацию. Столкнуть лбами наших пограничников с их, наших военных с их” ©. Давайте разберём этот сюрреализм поэтапно. То ли Лукашенко подаёт некие сигналы, то ли бездарно палит всю контору.

Читати далі

Міністр культури та інформполітики Ткаченко подає у відставку

Кабінет міністрів на закритому засіданні 10 листопада проголосував за відокремлення Держкіно від Міністерства культури та інформаційної політики України. Через це міністр Олександр Ткаченко вранці 11 листопада подасть заяву про відставку до голови Верховної Ради. Міністр дізнався про результат постфактум, оскільки у цей час був у відрядженні в Парижі на 41 сесії генеральної конференції ЮНЕСКО. Міністр виступав проти відокремлення Держкіно, адже, за словами джерела ЗМІ, “це суперечить логіці реформи, розпочатої ще до того, як Ткаченко став міністром”.

Читати далі

«Розгорнути військову присутність США» – конгресмени закликали президента Байдена більше допомогти Україні

15 американських конгресменів-республіканців на чолі представником Комітету збройних сил Майком Тернером звернулися до президента США Джо Байдена з проханням розглянути можливість надання Києву підтримки у вигляді розвідувальних даних і поставок озброєнь у зв’язку з черговим нарощуванням російської військової потужності біля кордону з Україною, а також розмістити американські війська в регіоні.

Читати далі

Настав час діяти всім разом

Завтра, 12 листопада, об 11:00 відбудеться засідання Печерського суду по “справі Журавля”. Сергій Журавель звинувачує «найвпливовішого політика світу» в тому, що сааме його дії (і бездіяльність) спричинили смерть його сина Ярослава, якого не було евакуйовано з поля бою, і він стік кров’ю саме завдяки «особистому контролю» вищого чиновника країни. Завтра суд має відбутися по суті справи. І нам дуже потрібна ваша підтримка та присутність. Приходьте усі, хто зможе. Справедливість має перемогти. 

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 11.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Затриманому у М’янмі американському журналісту Д. Фенстеру висунуто звинувачення у тероризмі та підбурюванні до заколоту.  Якщо журналіста визнають винним, він може отримати до 20 років ув’язнення згідно із законом про тероризм і ще 20 років за підбурювання до заколоту.

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся із Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс (фото)

Під час зустрічі обговорили питання, пов’язані з подоланням актуальних викликів, зокрема щодо концентрації російських військ на кордонах з нашою державою, міграційної кризи на східних кордонах Євросоюзу, загрози російського газового реваншу.П’ятий Президент України звернув увагу Посла Великої Британії, головуючої у Групі Семи (G7), на стан демократії в Україні, реформування системи правосуддя та боротьби з корупцією, а також посилення тиску на демократичну опозицію та свободу засобів масової інформації, в тому числі через схвалення так званого закону про деолігархізацію.

Читати далі
Усі відео