7 листопада на Луганщині під мінометним обстрілом загинув сержант Віталій Павлисько

Від мінометного обстрілу з боку російсько-окупаційних військ на Луганщині загинув воїн 24 омбр ЗСУ ім. Короля Данила Віталій Павлисько. Віталій Миколайович Павлисько народився в місті Яворів на Львівщині 29 листопада 1973 року. Він проходив службу з самого початку російсько-української війни. Залишились дружина, син, донька, мати та батько. Щирі співчуття родині, друзям і побратимам загиблого, вічна пам’ять Герою.

Читати далі

С чего начинается Россия?

Не та, которая с берёзками, заливными лугами и бескрайними просторами. Другая, настоящая. Безысходная и вязкая как болото. Пропитанная безнадёгой и бессилием. Где пакуют детей в автозаки, а люди вокруг просто стоят и снимают видео. Россиян много, каждый из них, наверное, что-то может. Но все вместе – это просто безмолвное нечто, одинаково серое, исконно послушное, не способное ни на что прогрессивное. И эта Россия начинается у нас прямо сейчас. Я не хочу упустить этот момент. Я не хочу выращивать своими руками Российскую Федерацию у себя под окнами. Рабство начинается с потери права свободно мыслить и свободно говорить. И хрен вы заберёте у нас это право.

Читати далі

«Ціна Президенства Зеленського» – «сиве волосся» чи мільярди на його офшорах і розвалена держава?

Якщо президент замальовує сивину «радикально чорним кольором» – дивно як для нового обличчя, який би мав переживати за результати своєї роботи, а не те, як він виглядає. Всі ми старіємо… Чи фарба для волосся – контрабандний товар з Малої Арнаутської без сплати податків. Бо шампунь її змив наступного ж дня. Принагідно, хотілося би нагадати Президентові, що підписувати антиолігархічний закон в олігархічному костюмі Tom Ford вартістю понад 140 000 грн – виглядає трохи не тойвово. Ви або велосипедки одягніть, або цей костюм зніміть. До речі, костюм за такою вартістю має бути в декларації, а його немає. Король голий? 

Читати далі

07.11.2018. За Порошенка було краще

В этот день Пётр Порошенко своим указом передал в безоплатное пользование Вселенскому патриархату Андреевскую церковь. Не случайно Президент Порошенко сделал символом своей избирательной кампании и собственных достижений известную патриотическую триаду: «Армія, Мова, Віра». Если в 2014-м украинская армия представляла собой низкобюджетный клон российской, украинский язык постепенно утрачивал значение, а украинская церковь считалась никем не признанной, то к 2019-му всё встало, наконец, с головы на ноги. Увы, в 2019-м власть в Украине взяли люди не верующие, но суеверные. Люди, которым до лампочки вера (и язык, и армия), зато они радостно таскают на себе всякие оккультные амулеты.

Читати далі

Перевірка COVID-сертифікатів не є розголошенням медичної таємниці – МОЗ

«Згідно зі статтею 39-1 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, отримані при його медичному обстеженні. Тобто медична таємниця містить звернення до лікаря чи діагноз, а у документах про вакцинацію цих відомостей немає», – йдеться у повідомленні МОЗ. МОЗ зазначає, що таким чином, правоохоронці при перевірках дотримання карантинних правил можуть вимагати у громадян пред’явити COVID-сертифікат, не порушуючи при цьому закону.

Читати далі

Побудка утренним Орком. 7.11.2021

Сегодня у нас биполярные новости. То есть они в одно и то же время и хорошие и плохие. Это новости Шрёдингера. Пока их не прочитаешь, не ясно, хорошие они или плохие. И когда прочитаешь, тоже не всё так однозначно.

Читати далі

ЮНІСЕФ доставив в Україну близько 3 млн доз вакцини Moderna у межах ініціативи COVAX (фото)

Україна отримує вакцини у рамках ініціативи COVAX безкоштовно. COVAX є безпрецедентною ініціативою солідарності міжнародної спільноти, щоб сприяти доступу до ефективних і безпечних вакцин від COVID-19 для всіх країн. Загалом у рамках COVAX, разом із цією поставкою, ЮНІСЕФ доставив 7 415 810 доз вакцин різних виробників (Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Sinovac). Поставки від імені ініціативи продовжаться, щоб захистити якомога більше людей в Україні від COVID.

Читати далі

Новости из США. 1-6 ноября 2021 года

Об основных событиях, находившихся в центре внимания в США в течение последней недели.

Читати далі

До кінця року Петро Порошенко здійснить велике дипломатичне турне

Під час зазначених заходів Петро Порошенко виступить перед європейськими лідерами, американськими та канадськими політичними колами на такі теми як боротьба України з російської агресією, протидія московській політиці газового шантажу і запуску Північного потоку-2, необхідність вступу України до ЄС і НАТО. Заплановано низку двосторонніх зустрічей з лідерами держав-членів ЄС, які належать до політичної родини Європейської народної партії, а також американськими та канадськими парламентаріями. На грудень готується ще одна важлива закордонна поїздка Порошенка, про яку буде повідомлено згодом.

Читати далі
Усі відео