Верховний Суд розгляне позов Петра Порошенка до Зеленського щодо «плівок Бігуса»

Велика Палата Верховного Суду зобов’язала розглянути позовну заяву п‘ятого Президента, лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка до Володимира Зеленського щодо «плівок Бігуса». Про це повідомив адвокат Порошенка Ігор Головань. Як відомо, Порошенко вимагає від Володимира Зеленського та Дениса Бігуса опублікувати записи у первісному вигляді. 

Читати далі

06.11.2018. За Порошенка було краще

В этот день была сформирована международная экспертная комиссия, предназначенная для отбора судей для Высшего Антикоррупционного суда. В состав нового органа вошли ведущие эксперты по вопросам права из Евросоюза, Великобритании, Канады… Эксперты из ведущих стран мира, призванные отбирать судей для борьбы с коррупцией, стали естественным продолжением пути нашей страны в евроатлантическое будущее. Кто же мог знать, что буквально через год в Украине сменится и власть, и де-факто геополитическая ориентация? Новая власть повела риторику о том, что Украине пора бы избавляться от «внешнего управления» и «партнёроориентированности».

Читати далі

Петро Порошенко в ефірі ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» 05.11.2021 р. (фото, відео)

««З Путіним нема про що говорити. В статтях Путіна і Медвєдєва виписана його стратегія. І ця стратегія не передбачає існування держави Україна. Крапка! Зараз Путін нічого не підписує, бо він не зацікавлений ні в мирі, ні в існуванні держави Україна. І тому нам треба бути об’єднаними, нам треба бути сильними, нам треба протистояти енергетичній, військовій, безпековій, ковідній, медичній і політичній агресії, з фейковими новинами, які деякі тут розповсюджують. Ми маємо втримати і врятувати Україну. Я дуже сподіваюся на це. У нас все вийде», – наголосив Петро Порошенко.

Читати далі

Порошенко зустрівся зі звільненим генералом Павловським: «Це крок до відновлення справедливості» (фото, відео)

Зустріч, в якій також взяли участь керівник штабу «ЄС» Олександр Турчинов, народні депутати Ірина Геращенко та Ростислав Павленко, вийшла дуже емоційною. «Для мене, для всієї нашої команди сьогодні це величезне свято. Це невеличкий крок до відновлення справедливості. Бо це дуже недобре, коли українські герої, які з перших днів війни тримали оборону, яких бояться вороги, проти яких Путін порушує кримінальні справи, сьогодні виявилися незахищеними від свавілля влади, яка має на меті лише політичні переслідування», – говорить Петро Порошенко. Генерал Павловський подякував Порошенку та всім небайдужим українцям за підтримку.

Читати далі
Усі відео