Лёд тронулся. Кислороду быть!

Сейчас так мало хороших новостей, что рутинная новость при правлении барыг превращается в победу республиканского масштаба при величайшем лидере современности. ЕС и остальные оппозиционные фракции добились таки наконец принятия закона про кислородные станции. Того закона, который принять по-хорошему нужно было в турборежиме ещё весной. Но у монобольшинства были другие заботы, потом каникулы, потом снова другие заботы… Очень жаль всех, кто не дождался кислорода. Всех, кто не получил помощь на руинах нашей медицинской системы. Кого абсолютно осознанно убили народные депутаты, “слуги народа”, отложив закон об обеспечении больниц кислородом в дальний ящик.

Читати далі

Ментальність зелених чоловічків

Все-таки роки занять практичною політикою не вбили в мені дослідника-політолога. Спостереження за “слугами” у їх середовищі харчування – Верховній Раді – наводить на кілька узагальнень. Вони перегукуються що з класичними працями з психології мас, закономірностей тоталітарних рухів і режимів, що й з багатьма сучасними дослідженнями феномену популізму, який корінням сягає саме тих явищ, якими класики переймаються вже більше ста років. Більше того, історія конкретних режимів у конкретних країнах упродовж ХХ і ХХІ століть дає прекрасний матеріал для того, щоб і зрозуміти, що відбувається в Україні, і спрогнозувати можливі сценарії.

Читати далі

Своїх не кидаємо: Українці зібрали необхідну суму для звільнення з-під варти бойового генерала Павловського (фото, відео)

Ми це зробили! Небайдужі українці зібрали 2 млн. 100 тис гривень на викуп бойового генерала Ігоря Павловського. Ще 15 мільйонів 900 тисяч гривень докладає Фонд родини Порошенків. У зборі коштів взяло участь більше шести тисяч чоловік. «Я хочу подякувати кожній людині, яка внесла свою посильну лепту у збір коштів на внесення судової застави за незаконно ув’язненого генерала. Як ми і обіцяли, ми з Мариною решту суми, яка потрібна, щоб генерала Павловського визволити на волю, внесемо з нашого благодійного Фонду прямо сьогодні. Для того, щоб уже завтра Ігор Валентинович був вдома разом з родиною», – зазначив Порошенко.

Читати далі

04.11.2015. За Порошенка було краще

Верховная Рада проголосовала в первом чтении за создание Иновещательной телекомпании Украины UATV. И четыре года телеканал, созданный при участии неравнодушного бизнеса и западных партнёров, исправно выполнял свою функцию, доносил украинскую точку зрения на происходящее в нашей стране и в мире до журналистов, обозревателей, аналитиков и лидеров общественного мнения – на украинском, русском, английском, арабском и других языках. Печально, что зелёный режим превратил действующее иновещание в «голос ватника» – пропагандистский телеканал «Дом». Но а что они вообще не испортили? 

Читати далі

Ми дуже багата країна, яку нещадно грабують

Дивна мовчанка щодо обшуків у рамках кримінального провадження щодо скруток ПДВ, через схеми яких бюджет щорічно втрачає від 40 млрд грн. І спортивна сумка, доверху набита орієнтовно мільйоном доларів, вилучена в топ-посадовців, теж нікого не обурила. Навіть Любченко на такі дрібниці не зреагував, пішов у відставку за власним бажанням. А хто очолював податкову в 2020, і під чиїм чуйним керівництвом ця схема розквітла в 2020-21 рр., нецікаво та й незручно запитувати. Пішов та й пішов… Ми би легко могли отримати щорічно додатково до державного бюджету від 20 до 30 млрд дол США. І тоді раптом вистачить коштів на армію, медицину, освіту і дороги.

Читати далі

Можливе загострення? Знаємо, що робити

Росія тупає ногами та веде боротьбу з мандаринами, а США заводить в Чорне море есмінець USS Porter, другий командний корабель Mount Whitney та військовий паливно-наливний John Lenthall. Крім цього, підсилює в Європі присутність ВПС ескадрильєю F-15E. А ми з вами робимо те, що робили всі ці сім з лишнім років. Підсилюємо своєю допомогою ЗСУ. Веземо те, що може знадобитися під час загострення. Те, що військовики вважають потрібним. Завдяки вам Холодноярці готові до будь-якого розвитку подій. Дякуємо всім, хто не втомився та допомагає збройникам.

Читати далі

Звільнений міністр оборони Таран – російський диверсант чи радянський нездара?

Деструктивна діяльність Тарана стала очевидною ще восени минулого року, коли міністр підписав горезвісний наказ №330, який забороняв українським воїнам вести вогонь у відповідь. Але цим не обмежилося. За півтора року «роботи» Тарана кількість проблем в армії стала критичною. За підсумками діяльності Андрія Тарана можна сміливо представляти на звання «Герой Российской Федерации». Але найгірше, що за руйнацією ЗСУ спокійно спостерігав Президент Зеленський. Новому міністру оборони доведеться важко. Міністерство у нинішньому вигляді потрібно повністю розібрати і зібрати заново, відсікаючи зайвих людей, посади й знищуючи на кореню корупційні схеми, які окутали МОУ.

Читати далі

На вимогу опозиції Верховна Рада розгляне фінансування кисневих станцій у лікарнях (документ, відео)

Опозиція зібрала необхідні підписи для проведення позачергового засідання і ухвалення законопроекту №5460 про кисневі станції в лікарнях. «Очевидно, що ковід це надовго, і відповідь на цей виклик потребує не лише тактичних, але і стратегічних рішень. Проблему кисню можна і треба вирішити раз і назавжди. Заклади, які дивом змогли встановити кисневі станції, в тому числі з нашою допомогою, не стикаються з критичною нестачею кисню. Єдине, що для цього потрібне – це надійне енергопостачання. Тому ми вимагаємо забезпечити усі ковідні відділення ще й генераторами, щоб уникнути масового мору у випадку віялових відключень електроенергії, бо влада дилетантів забула підготувати енергетику до зими», – наголосив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко з трибуни Верховної Ради.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 04.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. США позбавляють Ефіопію особливого торгового статусу через порушення прав людини. Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід провів термінову нараду з питань ситуації в Ефіопії, де близько 10 тисяч людей очікують на можливість репатріюватися до Ізраїлю.

Читати далі

Не лише твоє право на життя і здоров’я

Без знань, без досвіду, без навичок, без серйозних інтелектуальних зусиль розібратись у всьому тому інформаційному шлаку, який пре із соцмереж та інформаційних помийок, практично неможливо. Тому що цей шлак – керований. Тому-що в розпалі – війна. Інформаційна, бляха, війна. І дуже чітко прослідковується, що чи не єдиним першоджерелом будь-якої панічної та антивакцинаторської риторики, найдикіших інформаційних вірусів чи трешу є наш любий східний сусід із його потужною інформаційною машиною. І це суперефективна стратегія по відношенню до України: кожен день в наших лікарнях гине один-півтора Іловайська. Без іхтамнєтів, без танків, без обстрілів. Просто закидуючи у наші соцмережі фейки та антинаукову маячню в нереальній кількості.

Читати далі

Доброе утро с Таней Адамс. 4.11.2021

Под ВР прошла акция протеста против «принудительной» вакцинации, после которой появились скрины со стоимостью часа протестного времени, фотографии Нади Савченко, видео про адиннарот и коменты про то, что над протестующими пролетал дрон и что-то распылял. Наверное, принудительную вакцину, вследствие чего на обуви появились белые пятна, а в душах поселился страх.

Читати далі
Усі відео