До Чорного моря йде флагман Шостого флоту США (фото)

Флагман Шостого флоту ВМФ США, штабний корабель USS Mount Whitney (LCC20), 1 листопада 2021 року взяв курс на Чорне море. До акваторії Чорного моря судно прибуде для проведення спільної операції для забезпечення безпеки та стабільності в регіоні й посилення взаємодії та співробітництва з кораблями країн-учасниць НАТО та партнерів. Також до акваторії Чорного моря 30 жовтня увійшов американський ракетний есмінець Porter (DDG 78). Спільні дії та навчання продемонструють бажання НАТО підтримувати свободу судноплавства в міжнародних водах для всіх країн.

Читати далі

Тренди виборів 31 жовтня

Дежавю. У 2012-13 роках на виборах і довиборах у ВР по мажоритарці перемагали регіонали. Неприхований адмінресурс + підкуп виборців, фальсифікації і т.п. Потім орли Януковича в усіх ефірах розповідали про невпинний ріст підтримки Партії регіонів. Потім вони нахабніли в законотворчості й протискали корупційні закони. Потім перейшли до диктаторських. А потім настав лютий 2014. Якщо в цьому тексті замінити «Партія регіонів» на «Слуга народу», то все відбувається майже один в один. І хоча історія дзеркально не повторюється, схожий фінал для влади вже на обрії. Питання лише, у що вони перетворять державу за час перед неминучим кінцем.

Читати далі

Підрив обороноздатності в умовах війни з Росією

У лютому 2014 року розпочалася російсько-українська війна. В цих умовах сусідні країни починають збільшувати армії та нарощувати військовий потенціал. Так Польща збільшує армію майже утричі. Польська армія буде співставна з французькою. Натомість в Україні, яка веде цю війну з Росією, в армії чекають на скорочення. Представники Генштабу наголосили, що інформація про скорочення не відповідає дійсності, є «класичним фейком» та «абсурдною». Вони називають передбачене скорочення «оптимізацією». Однак є всі підстави ставити слова представників чинної влади під сумнів.

Читати далі

Український Байрактар

В мережі істерика через те, що міністр закордонних справ Туреччини заявив, що Україна повинна перестати використовувати вираз “турецький Bayraktar” для безпілотників, що воюють на Донбасі. Натомість він сказав річ набагато більш важливу. “Байрактари”, перед якими тремтять терористи ДиРи на Донбасі, – українські. Бо українці зараз їх експлуатують. Бо українці приймають рішення, як їх застосовувати. Бо, коли “Байрактар” розніс гармату терористів, ним керували українські оператори за наказом українських генералів. Українцям час позбавлятися від цієї накинутої меншовартості. І припиняти панікувати з будь якого приводу. 

Читати далі

«Популярність» Зеленського продовжує бити рекорди

Найвеличніший знову перший! Цього разу у списку тих, кому б не віддали свій голос у жодному випадку. Так-так, Владімір Оманський – лідер антирейтингу. Проти Порошенка кілька років працювала ціла медіа-машина, яка щодня формувала по кілька фейків – починаючи від «вбивства» Порошенком брата і закінчуючи «шкідливістю» формули Роттердам+. А проти Зеленського ніхто такої медіа-війни не вів і не веде. Тому те, що Зеленський втрачає рейтинг, – це суто народна оцінка. Негатив зростає, симпатій меншає. А попереду ще зима. Без газу, вугілля, дизелю, електрики. Зате з новими платіжками. Чи зможе приземлитися лайнер без втрат, залежить більше не від команди, а від притомності пасажирів… Що робити Громадянам?

Читати далі

Чергова брехня Зеленського про успішний опалювальний сезон

Говорячи, що влада допомагає місцевій владі в опалювальному сезоні, Зеленський в очі бреше людям. Третина садків, шкіл і четвертина житлового фонду не підключені до опалення з вини влади. Цікава мовчанка профільних муніципальних асоціацій. Вони були дуже активні і критичні при Порошенку. А тут – повна мовчанка. А на сайті Асоціації міст – жодного слова про засідання Конгресу місцевих та регіональних влад і про заяви Зеленського. Таке враження, що брехати не можуть, а казати правду бояться.

Читати далі

Верочка. «Кей-пи-ай» для Президента

Холодное и яркое утро понедельника, Киев в «красной зоне», в Офисе президента на Банковой ветер задувает через хлопающие высоченные двери, сотрудники толпятся на КПП, пытаясь зайти в «Дию», уставший наряд делает вид, что проверяет сертификаты. На четвертом этаже, в приемной президента, возле фыркающей и шипящей кофеварки стоит Верочка и терпеливо ждет. По комнате разносится упоительный аромат первой утренней чашки, на подоконнике на белом блюдце тлеет длинная сигарета. Неимоверно греют батареи, выталкивая горячий воздух во все закутки монументального здания…

Читати далі

01.11.2018. За Порошенка було краще

В этот день состоялся официальный визит федерального канцлера Германии Ангелы Меркель в Киев. Отношения украинского руководства с Меркель складывались по-разному. Непростой партнёр, но партнёр ключевой в Евросоюзе. С таким надо было общаться умеючи. И украинские дипломаты – вместе с Петром Порошенко – конечно же умели. Поэтому и ассоциация подписывалась, и безвиз одобрялся, и новые санкции против РФ вводились. И даже «Северный Поток» на время заморозили. Новое руководство Украины тоже зазвало фрау Ангелу в Киев. Под занавес её полномочий. Но визит получился совсем уж протокольным: похлопала Зеленского по плечу, возложила цветы к памятнику, высказалась за всё хорошее – и укатила. С кем ей тут беседовать?

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 01.11.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Велика Британія виділить 50 мільйонів фунтів стерлінгів на надання гуманітарної допомоги Афганістану. Управління ЗМІ Ефіопії оприлюднило рішення, згідно з яким місцеві ЗМІ повинні припинити трансляцію програм, що надходять до Ефіопії зі супутникового та інших видів зв’язку, оскільки радіостанції, які транслюють програми іноземних ЗМІ, за змістом не враховують поточну ситуацію і завдають шкоди національним інтересам країни.

Читати далі

Побудка утренним Орком. 1.11.2021

Значит, прежде всего, Порошенко сфотографировался с ножом и в спортивном костюме! По этому случаю ДБР открыло провадження, Банковая открыла новую банку валерьянки (трёхлитровую), войска оцепили всё что смогли, вылетели вертолёты, водитель Шефира пьёт валидол.

Читати далі
Усі відео