Влада продовжує незаконне стеження за Петром Порошенком (фото, відео)

Сьогодні вранці у Козині біля помешкання п’ятого Президента був зафіксований автомобіль Фольксваген універсал білого кольору із затемненими вікнами, номерний знак АА 2984 ЕН. Як з’ясувалося, такий номерний знак відсутній у базі автомобільних номерів і є номером прикриття для правоохоронних органів, що означає, що спостереження за Петром Порошенком ведеться за вказівкою влади. Це не перший факт переслідування лідера партії «Європейська Солідарність». «Європейська Солідарність» вимагає від влади негайно припинити політичні переслідування та тиск на лідера опозиції.  

Читати далі

Петро Порошенко зустрівся з Головою Делегації Європарламенту (фото)

Лідер «ЄС» наголосив – важливо зміцнювати міжнародну солідарність у протидії російській агресії проти України та підривній діяльності Кремля проти країн демократичного світу. У зв’язку з цим п’ятий Президент України особливо підкреслив безпекові ризики енергетичного шантажу з боку Росії щодо України та Європейського Союзу. Петро Порошенко закликав Європарламент продовжувати пильно стежити за діями української влади на предмет їх відповідності європейським демократичним критеріям.

Читати далі

Одне з найуспішніших ноу-хау Порошенка у зовнішньополітичній діяльності

Петро Порошенко як керівник зовнішньополітичної діяльності держави у 2014-2019 роках вперше у практиці української зовнішньої політики використав міжнародні судові інституції для забезпечення національних українських інтересів. Судові війни з Росією у міжнародних судах – судовий процес за участю Нафтогазу і Газпрому, морський трибунал по захоплених у Керченській протоці українських моряках, суд за «скіфське золото» – найвдаліші міжнародні судові процеси в українській історії.

Читати далі

«Зелёные» сами не исключают, что Порошенко вернётся к власти

Интересный коммент повстречался в моём телеграме. Один из довольно известных в узких кругах наёмных работников Подоляка написал, что, мол, “Шарп так рвёт задницу за Порошенко потому, что тот ему пообещал должность зам. министра иностранных дел, когда вернётся к власти”. А ещё я – тайный агент Демсокиры и в США выполняю её задание. Отвечаю.

Читати далі

Треба воювати за Україну, а не співати оди найвеличнішому

Днями на засідання комітету закордонних справ запитала в міністра Кулеби і зовнішньополітичних радників Зеленського, чи розблокували орки місію СММ ОБСЄ в Донецьку. Міністр підтвердив, що робота СММ і досі заблокована. Тоді я поцікавилася, а де ж гучна, жорстка реакція України? Адже, на жаль, Париж, Берлін та й Вашингтон з Лондоном більше довіряють щоденним звітам СММ щодо режиму тиші, аніж інформації Києва. Жодної нової заяви, вимоги негайно скликати ТКГ, провести консультації радників в нормандському форматі, поінформувати міністрів закордонних справ, зібрати Радбез ООН немає. Але ж ситуація дійсно безпрецедентна!

Читати далі

«Слуги народу» мають неприродну індульгенцію

Як свідчить практика, якщо ти займаєш високий щабель у ієрархії «Слуг народу», наприклад, є депутатом від цієї партії, то тобі правоохоронцями «прощаються» будь-які гріхи і злодіяння. Вчора сталося ще одне резонансне ДТП у Харкові, причиною якого став 16-річний хлопчик-мажор. Правоохоронці вже затримали винуватця трагедії і пообіцяли активно розслідувати цю справу. Натомість «слуга» Трухін, який покалічив шістьох людей, і досі залишається недоторканним. Скандал з хабарем Юрченка є ще однією ілюстрацією безкарності «слуг». Ще трохи і «слуги» отримають ліцензію на вбивство?

Читати далі

28.10.2015. За Порошенка було краще

В этот день Всемирный Банк обнародовал обновлённый рейтинг «Doing Business» (индекс лёгкости ведения бизнеса), в котором Украина поднялась на четыре пункта. Не взирая на войну и беспрецедентный экономический спад. Улучшать бизнес-климат, уменьшать число регуляторных актов, снижать налоги и создавать вменяемые правила игры – святая обязанность любой приличной власти. И власть предыдущая с нею худо-бедно справлялась. И как результат – приход новых инвесторов, сотни открытых по всей Украине в 2014-2019 новых предприятий. Увы, всё это ныне в прошлом. Вооружившись формулой «Чтобы корова меньше ела и давала больше молока, её надо больше доить и меньше кормить», новая власть принялась задорно уничтожать достижения предыдущей. Новые налоги, новые финансовые правила, новые проверки…

Читати далі

Російські найманці ПВК Вагнера переслідують та залякують цивільних у ЦАР – ООН

Експерти ООН отримали повідомлення про те, що найманці ПВК Вагнера вчинили зґвалтування та сексуальне насильство щодо жінок, чоловіків та молодих дівчат у багатьох частинах країни. Незрозуміло, скільки людей стали жертвами сексуального насильства, оскільки ті, хто вижив, бояться передати свої справи до правосуддя, боячись помсти.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 28.10.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. Заступник міністра оборони США з питань політики Колін Каль заявив, що  терористичне угруповання ІДІЛ-Х (Хорасан), яке є афганською гілкою «Ісламської держави», може стати спроможним здійснювати атаки за межами країни через 6-12 місяців. Після приходу талібів до влади в країні сталося понад 30 випадків насильства проти журналістів.

Читати далі
Усі відео