27.10.2015. За Порошенка було краще

В этот день МОЗ Украины подписало с Программой развития ООН (ПРООН) договор на 620 млн. гривен на поставку в Украину лекарств от гепатита А и В, туберкулёза, ВИЧ-инфекции и гемофилии. Всего же участие международных организаций в поставках медикаментов в Украину выразилось в сумме почти 2,2 миллиарда. 5 лет нашу страну тянули в цивилизацию международные партнёры. И даже немножко дольше – по инерции. Запад не бросал нас всё это время по одной простой причине: потому, что мы сами старались себе помочь. Зато в 2019-м украинцы перестали тащить – и Запад перестал тащить украинцев. Ни Байден, ни Макрон, ни Меркель не могут быть большими патриотами Украины, чем депутат Верховной Рады.

Читати далі

У вакцинованому Моршині немає госпіталізованих із COVID-19

У курортному Моршині всього 22 людини мають COVID-19 (це не нові випадки, які виявляють за добу, а сумарна кількість станом на 26 жовтня), з них 8 вакцинованих, але жодна людина не перебуває в лікарні. Якщо влітку не було жодної хворої людини, то з появою Delta-штаму є така тенденція. Але за увесь цей період жоден хворий не був госпіталізований. Хворіють в легкій і середній формі, тому лікуються вдома на самоізоляції. Станом на 26 жовтня в Моршині вакциновано першою дозою 75%, а двома – 74% дорослого населення міста.

Читати далі

НАН України: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 27 жовтня – 9 листопада 2021 року (інфографіка)

В останні два тижні захворюваність продовжувала зростати, хоча темпи цього зростання помітно знизилися. Кількість нових випадків хвороби зросла в 1,5 раза за 2 тижні, а нових госпіталізацій – у 1,47 раза. Смертність виросла майже вдвічі та вже перевищила максимуми весняної хвилі на 25%. Незважаючи на стійку тенденцію до зменшення темпів поширення, зростання триватиме ще щонайменше 1–2 тижні навіть при збереженні цієї тенденції. За даними МОЗ щодо госпіталізацій серед вакцинованого та невакцинованого населення, інцидентність госпіталізацій серед повністю вакцинованих нижча на 87% порівняно з невакцинованими, а серед частково вакцинованих (однією дозою) – на 62%. Спостережувана летальність майже не змінилася та перебувала у діапазоні від 2,7% до 2,9% для дат 4-5 тижнів тому, лікарняна летальність зросла у 1,5 раза, порівняно з літніми значеннями, й досягла максимуму за весь час спостережень – 18%.

Читати далі

Новости из США. 25-26 октября 2021 года

Продолжаются интенсивные переговоры внутри демократической партии о двух законопроектах, застрявших в Конгрессе – о государственных инвестициях в широкомасштабную реконструкцию инфраструктуры и о государственных инвестициях в гуманитарную инфраструктуру и зеленую энергетику.

Читати далі

СЗР України: Огляд терористичної активності та зон нестабільності у світі станом на 27.10.2021

Найбільш резонансні події минулої доби в огляді Служби зовнішньої розвідки України. У Судані тривають акції протесту проти розпуску уряду та затримання впливових політичних діячів. Учасники акцій вимагають передачі влади цивільній адміністрації. Радник президента США з національної безпеки Дж. Салліван заявив, що Вашингтон розглядає весь спектр економічних інструментів для реагування на військовий переворот у Судані та підтримує тісні контакти з країнами Перської затоки.

Читати далі

Вчергове наша дипломатія виставлена курям на сміх (фото, відео)

Цього тижня в США мала полетіти група народних депутатів з різних фракцій, щоб попрацювати над питанням протидії Північному Потоку-2 та й російській агресії загалом. Проте, перед самим вильотом, із ОП заборонили їхати представникам монобільшості. А тим, хто поїхали (з опозиції), посольство України в США максимально перешкоджає. Делегація таки полетіла. З представників опозиції. І попри низку зірваних посольством України зустрічей, інші вони провели. Питання до влади одне: пам‘ятаєте анекдот про двох ковбоїв, які на шару лайна наїлись? Загугліть. 

Читати далі

США віднесли Україну до держав із найвищим ризиком зараження COVID-19

Центр з контролю і профілактики захворювань США (CDC) на своєму сайті закликав громадян США уникати поїздок до України. «Якщо вам необхідно поїхати до України, переконайтесь, що ви повністю вакциновані перед поїздкою. У зв’язку з поточною ситуацією в Україні навіть повністю вакциновані мандрівники можуть наражатися на ризик зараження та поширення варіантів COVID-19», – йдеться у повідомленні відомства. Загалом станом на 25 жовтня до категорії країн з «дуже високим ризиком зараження COVID-19» США включили 77 країн.

Читати далі

Бізнесу приготуватися – Мінекономіки ініціює новий вид перевірок бізнесу

В Україні вперше почнуть перевіряти роботодавців, які отримали дозвіл на використання праці іноземців та осіб без громадянства. Особлива увага буде приділятися розміру зарплат іноземних працівників і наскільки її рівень відповідає законодавчо встановленим. Перевірять також і відрахування ЄСВ. Мотивацію прийняття рішення стало те, що, за даними КМУ, про 70% всіх іноземців, які отримали дозвіл на роботу в Україні, відсутні будь-які подальші відомості, зокрема щодо сплати ЄСВ.

Читати далі

26 жовтня біля Гранітного загинув воїн 93 омбр Георгій Халіков (фото, відео)

Вчора, виконуючи бойове завдання, внаслідок артилерійського обстрілу проросійськими найманцями українських позицій загинув український воїн – майстер-сержант Халіков Георгій Журович. Він народився 24.03.1970 на Одещині. До війни працював у правоохоронних органах. У воїна залишилося троє синів. В останній рік на війні Георгій Журович служив із сином в одному підрозділі. Щирі співчуття рідним, близьким і побратимам захисника України, вічна пам’ять Герою.

Читати далі

Порошенко взяв під опіку родину кремлівського бранця Нарімана Джелялова (фото, відео)

Петро Порошенко зустрівся із адвокатом Нарімана Джелялова Миколою Полозовим. Окупаційна влада Криму ув’язнила Джелялова у вересні 2021 року. Порошенко обговорив із Полозовим об’єднання зусиль задля звільнення полонених Кремля та підтримки їхніх родин. «Команда ЄвроСолідарності разом із Ахтемом Чийгозом та Мустафою Джемілєвим постійно живе тим, як ми можемо допомогти людям, які страждають за свої переконання, за вірність Криму. Тому я відразу відгукнувся на пропозицію Ахтема Чийгоза підтримати родину Нарімана Джелялова та інших заручників. Ми розробимо спеціальну програму, яка буде символом того, що їх пам’ятають, їх люблять, за них будуть боротися», – повідомив лідер партії.

Читати далі

Про вугілля і гроші ЄС

Уряд проспав прогнози експертів щодо формування цін і не закупився вугіллям і газом вчасно. На цьому тлі просто убивчо звучить новина, що видобуток енергетичного вугілля в Україні… впав. Мало того що під нами гілка тріщить – наші урядовці ще й самі її підпиляли.

Читати далі
Усі відео